Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja fizjoterapeutyczna (opis) • 130 zł

Pierwsza wizyta - konsultacja rehabilitacyjna • 1 300 zł

Terapia manualna • 120 zł +1 więcej

Wizyta rehabilitacyjna (terapia manualna) • 120 zł

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta z kilkuletnim doświadczeniem. Pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi oraz sportowcami - zarówno zawodowymi jaki i amatorami. W swo...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Wita Stwosza 32 lok.1, Warszawa

130 zł

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

pierwsza wizyta


Pierwsza wizyta - konsultacja rehabilitacyjna


Wita Stwosza 32 lok.1, Warszawa

1 300 zł

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji


Terapia manualna


Wita Stwosza 32 lok.1, Warszawa

120 zł

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji


Wizyta rehabilitacyjna (terapia manualna)


Wita Stwosza 32 lok.1, Warszawa

120 zł

FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
54 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji ból głowy i karku

Polecam Panią Anetę, szybko i skutecznie wyeliminowała problem bólu głowy i karku z którym borykam się od ładnych paru lat.
Byłem u wielu specjalistów, którzy przebadali mnie na wszystkich możliwych urządzeniach i nic z tego nie wynikło. A wystarczyło mnie wysłuchać i dotknąć aby wystawić poprawną diagnozę.
Tak uczyniła to Pani Aneta.
Dziękuję i polecam wszystkim

mgr Aneta Ficygowska

Dziękuję i cieszę się, że mogłam pomóc
Pozdrawiam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

Zadowolenie w 100% . Aneta rehabilitowała mi obojczyk, kolano i staw skokowy, po każdej wizycie wychodziłam z zauważalną poprawą ruchową.Miła atmosfera i profesjonalne podejscie .Polecam FizjoSystem a szczególnie Anetę Ficygowską.

mgr Aneta Ficygowska

Kasiu, dziękuje ślicznie. Ciesze się, że mogę przyłożyć palucha do Twojej kariery sportowej ;)


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FizjoSystem - Centrum Rehabilitacji

Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Atmosfera fantastyczna, pełen wywiad lekarski, jest kompetentna w swojej pracy, profesjonalne podejście nic nie można zarzucić. Polecam!

mgr Aneta Ficygowska

Dziękuje Pani Aniu i do zobaczenia na kolejnej wizycie.

Pozdrawiam :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Specjalistka, która poprawnie zdiagnozowała przyczynę i zastosowała odpowiednie środki do powrotu do formy (czego nie zrobił lekarz ortopeda, stawiając błędną diagnozę). Pani Aneta profesjonalnie diagnozuje w czym problem i na bieżąco wyjaśnia go pacjentowi. Pełne zaangażowanie, pozytywne nastawienie i elastyczność podczas współpracy z pacjentem.

mgr Aneta Ficygowska

Dziękuje Panie Konradzie. Cieszę się że mogłam pomóc.
Pozdrawiam


Użytkownik zweryfikowany

Moja opinia, nie będzie się różniła od wszystkich innych, które Pani Aneta zasłużenie otrzymała. Dla mnie na szczególną uwagę zasługuje podejście do pacjenta. Zniechęcona wizytami u innego rehabilitanta w końcu zaprzestałam wizyt, mimo bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym, który uporyczywie mi dokuczał. Chodziłam do 2 innych rehabilitantów i niestety, ale czułam się niekomfortowo czy to przez docinki ze strony fizjoterapeuty czy głupie żarty, które rzucał w trakcie terapii. Tutaj nie ma o tym mowy! Przez pełne 60 minut nie licząc opieki, którą otrzymywałam od Pani Anety, mogłam również oddać się luźnym rozmowom z fizjoterapeutką, dzięki czemu czas mijał szybko.

Pani Aneta zmobilizowała mnie również bym jednak wykonała kolejne badania, które nakierują nas na właściwe tory leczenia i pozwolą w pełni zdiagnozować problem. Niestety przede mną jeszcze długie leczenie, ale dzięki terapii manualnej, którą wykonywała Pani Aneta oraz zestawu ćwiczeń, które otrzymałam, mogę chociaż na jakiś czas zminimalizować ból, który jest tak bardzo uporczywy.

Pozdrawiam,
Monika Dylewska

mgr Aneta Ficygowska

Pani Moniko, bardzo ale to bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie.


O
Użytkownik zweryfikowany

W ramach wizyty przeprowadzona także diagnostyka, Pani Magister wyjaśnia przeprowadzone postępowanie lecznicze, podchodzi do pacjenta całościowo, ma super pozytywną energię.

mgr Aneta Ficygowska

Dziękuje Pani Olgo, widzimy się niebawem i działamy dalej :)
Pozdrawiam serdecznie


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam!!!!
Aneta to doskonały fachowiec oraz wspaniała osoba. Trafiłem do niej z kontuzją pleców której nabawiłem się na siłowni. Z kontuzją męczyłem się kilka miesięcy. Dowiedziałem się, że jest to popularna kontuzja występującą u osób czynnie trenujących na siłowni - konflikt mięśniowo-powięziowy rotatorów stawu barkowego. Po dwóch zabiegach problem zniknął, a ja znowu mogę trenować bez ciągłego bólu :-)

mgr Aneta Ficygowska

Paweł, dziękuje, ciesze się że mogłam Ci pomóc w powrocie do sportu.
Pozdrawiam


W
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Anety trafiłem z polecenia znajomego. Zdiagnozowano u mnie zmiany zwyrodnieniowego kręgosłupa oraz dyskopatię lędźwi. W moim przypadku po 3 wizytach dolegliwości bólowe zupełnie ustąpiły. Chodzę nadal do Pani Anety, która wytłumaczyła mi potrzebę dalszej pracy. Jestem bardzo zadowolony i szczerze mogę polecić wizytę u Pani Anety.
Pozdrawiam! Wojciech

mgr Aneta Ficygowska

Dziękuję Panie Wojciechu, cieszę się że mogłam pomóc.
Pozdrawiam


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo polecam. Po urazie myślałem, że już nie odzyskam pełnej sprawności, ale udało się dzięki Pani. Jestem bardzo zadowolony, że mogę prowadzić tryb życia tak jak poprzednio. Polecam!

mgr Aneta Ficygowska

Dziękuję i pozdrawiam


M
Użytkownik zweryfikowany

Do Pani Anety trafiłyśmy z polecenia trenera.Moja córka intensywnie trenuje od kilku lat tenis ziemny. W grze towarzyszą jej większe i mniejsze kontuzje. Do Pani Anety trafiłyśmy z urazem który wyeliminował Basię na kilka miesięcy z gry. Najpierw wizyta u ortopedy, który nie był zbytnio zainteresowany pomocą, potem rehabilitacja która polegała na przyjmowaniu zabiegów fizykalnych... pomogło, ale ból barku wrócił i uniemożliwił grę. Pani Aneta spadłą nam z nieba. Zbadała Basię, wytłumaczyła co wolno jej robić a czego ma unikać, wdrążyła pracę manualną oraz zaleciła ćwiczenia do domu. Po 2 wizytach ból zniknął, po miesiącu pracy manualnej i ćwiczeń Basia wróciła na kort. Pani Aneta na bieżąco dawała nam wskazówki co wolno robić a na co jest jeszcze za wcześnie. Po 2 miesiącach córka już normalnie trenuje oraz bierze udział w turniejach. Jesteśmy cały czas w kontakcie z naszą fizjoterapeutką. Miła, zawsze uśmiechnięta i pełna optymizmu. Świetny kontakt z pacjentem. W 100% jako rodzic zaufałam i oddałam w jej ręce swoją córkę.
Dziękujemy Pani Aneto.
Katarzyna i Basia.

mgr Aneta Ficygowska

Dziękuje Pani Katarzyno.
Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc.
Proszę pozdrowić Basię i do zobaczenia :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

14 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Dzień dobry, mam uszkodzony obrąbek stawu barkowego (typu SLAP). Jestem przed operacja. Czy ćwiczenia z fizjoterapeutą przed operacją pomogłyby mi w utrzymaniu dobrej sprawności stawu? czy może nie poleca się jakiegokolwiek ruchu przy takim uszkodzeniu?

  Witam,
  Odpowiednie przygotowanie przed zabiegiem chirurgicznym jest jak najbardziej wskazane. Sam proces leczenia po zabiegu przebiega o wiele sprawniej i skuteczniej po przygotowaniu stawu i tkanek przed samym zabiegiem.

  Warto odwiedzić fizjoterapeutę nawet jeśli jest już ustalona data i postępowanie chirurgiczne. Sam lekarz powinien zalecić wizytę konsultacyjną lub przepisać konkretne zabiegi przed samą operacją.

  Pozdrawiam,
  mgr Aneta Ficygowska

  mgr Aneta Ficygowska

 • Badanie przeglądowe - Whole Body MR - wykonane w wybranych sekwencjach : w obrazach T1, T2 - zależnych, sekwencjach STIR, DWI, bez wzmocnienia kontrastowego.


  Uwidoczniono następujace zmiany patologiczne :
  - na poziomach L4/5 i L5/S1 kręgosłupa stwierdza się zwyrodnieniową dehydratację, niewielkie obniżenie wysokości i okrężne wypukliny krażków; następcza bezwzględna stenoza centralna kanału kręgowego L4/5 ( wymiar a-p worka oponowego zredukowany do około 8 mm ) oraz niewielkie, obustronne przewężenie otworów m/k L4/5 i L5/S1 - prawowypukłe skrzywienie przegrody nosa - w okolicy górnego bieguna śledziony subcentymetrowe ognisko o syglnale typowym dla wody; pewna ocena niemożłiwa z uwagi na małe wymiary, aczkolwiek obraz w pierwszej kolejności przemawia za drobną torbielą
  Witam. MEzczyzna 32lata, proszę o wyjaśnienie czy mam sie martwić i gdzie sie dalej udac?

  Nie uwidoczniono innych, uchwytnych badaniem ( przesiewowym ) zmian w w obrębie narządów głowy, szyi, klatki piersiowej, jamy brzusznej, miednicy, kończyn dolnych oraz kręgosłupa. Nie stwierdza się patologicznych pakietów wezłowych. Dokładniejsze obrazowanie powyższych zmian możliwe w celowanych badaniach obrazowych.
  Podpis

  Witam,
  podstawową zasadą w dobrej diagnostyce i ocenie pacjentów jest to że ni leczymy zdjęć tylko człowieka.
  Jeśli nie ma Pan żadnych problemów, objawów bólowych, dyskomfortu podczas życia codziennego, to nie widzę żadnego problemu.
  Diagnostyka obrazowa jest pomocą dla lekarza czy fizjoterapeuty w podstępowaniu diagnostycznym, sama w sobie raczej nic nie wnosi.
  Wywiad, badanie, diagnostyka funkcjonalna pacjent jest podstawą następnie patrzymy na "zdjęcia".

  Pozdrawiam,
  Aneta Ficygowska
  mgr fizjoterapii

  mgr Aneta Ficygowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Fizjoterapeuta z kilkuletnim doświadczeniem. Pracuje głównie z pacjentami ortopedycznymi oraz sportowcami - zarówno zawodowymi jaki i amatorami. W swo...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • Rehabilitacja medyczna
 • Medycyna sportowa
Zobacz więcej

Publikacje i artykuły

Artykuły (7)