Aneta Błaszczyk

Psycholog, Terapeuta

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Żyję radośnie dzięki pani!
  Witam Wspaniałą Panią Anetkę - moją ukochaną terapeutkę i Dobrego Człowieka.
  Wyleczyła mi Pani duszę i ciało.
  Chce mi się smakować życie nawet w pojedynkę. Odkrywam dobre strony samostanowienia o sobie!
  Pani K.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • anetablaszczyk@onet.pl 667_029_227 jeśli nie odbieram mogę być w trakcie spotkania terapeutycznego - oddzwonię
   Jestem psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie i studiów podyplomowych Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, terapeutą a także mediatorem rodzinnym. Aktualnie jestem też w trakcie kursu przygotowującego do egzaminu certyfikacyjnego psychoterapeuty (w nurcie integratywnym) Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jako psycholog prowadzę warsztaty i sesje rozwojowe dla pracowników korporacji w sektorze finansowym. Współpracuję z Uniwersytetem SWPS w Sopocie, realizując konsultacje psychologiczne i warsztaty rozwojowe.
   W gabinecie prywatnym zajmuję się terapią indywidualną, par i rodzin (często z drugim terapeutą). Pracuję z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Prowadzę również warsztaty rozwojowe dla wyżej wymienionych grup.
   Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u licencjonowanych psychoterapeutów i superwizorów psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

  Specjalizacje

  • Psychoterapia

  Usługi

  Gabinet terapeutyczny

  ul. Obrońców Westerplatte 19/2, Oliwa, 80-317 Gdańsk, pomorskie

  Mediacje 180 zł
  Terapia par 180 zł
  Warsztaty 100 zł
  Zwykła wizyta 120 zł

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Żyję radośnie dzięki pani!
   Witam Wspaniałą Panią Anetkę - moją ukochaną terapeutkę i Dobrego Człowieka.
   Wyleczyła mi Pani duszę i ciało.
   Chce mi się smakować życie nawet w pojedynkę. Odkrywam dobre strony samostanowienia o sobie!
   Pani K.

  • W

   Zdecydowanie polecam rewelacyjną terapeutkę Anetę Błaszczyk. Chodzę do niej od listopada zeszłego roku i jeszcze żadna terapia nie pomogła mi tak jak ta. P. Aneta jest bardzo kompetentna, zadaje mądre pytania, uważnie słucha i pomoaga znaleźć rozwiązania, ale bez sugerowania czegokolwiek.

  • J

   Dziękujemy Paniom ( Anecie i Asi) za poświęcony czas, wyrozumiałość, serdeczność i wspaniałą atmosferę na zajęciach. Nauczyliśmy się jak radzić sobie ze stresem i dowiedzieliśmy się o sobie nowych informacji, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy. Zajęcia były bardzo wartościowe i przydatne. Młodzież z warsztatów rozwojowych - Mikoszewo

  • K

   Wybrałam się do Pani Anety na początku tego roku. Bardzo jestem wdzięczna sobie i Pani Anecie że doszło do tego spotkania. Pani Aneta uświadomiła mi kilka ważnych spraw i pomogła spojrzeć na dręczące problemy ze zdrowej perspektywy. Pani Aneta jest osobą bardzo ciepłą i serdeczna co sprawia, że naprawdę łatwo można jej zaufać i się przed nią otworzyć, a to niesamowicie istotne szczególnie dla osób jak - skrytych. Polecam.

  • A

   SOS CTSR – bez wdawania się w szczegóły bo długo by pisać:-) a ma być to przecież ocena, a nie kartka z pamiętnika:-) POLECAM POLECAM POLECAM – w dobie wyzwań życiowych, zawodowych i nie tylko adres i telefon Ośrodka powinien na stałe zagościć w Waszych kontaktach. Ja osobiście POLECAM Panią Anetę Błaszczyk – osobę z olbrzymim wyczuciem i przede wszystkim z kompetencjami. Empatią, zrozumieniem i akceptacją mogłaby obdzielić wielu z nas:-)

  • L

   Pani Anetko, jest pani cudownym człowiekiem. Przyszłam z problemem alkoholowym i okazało się, że wcale go nie mam. Nie wiedziałam, że wystarczy trochę schudnąć i polubić siebie, żeby okazało się, że z tym alkoholem to nie jest tak jak myślałam. Dziękuję za wiarę, że sukces zawdzięczam sobie, ale ja wiem, że bez pani pomocy mogłabym błądzić dłużej.

   L, 50l.