Adres

Zegadłowicza 3, Sosnowiec
Szpital Miejski Nr 1

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych anestezjologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach dotychczasowe miejsca pracy Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Katowicach Uniwersytecki...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • leczenie bólu
  • znieczulenia porodów
  • znieczulenia do zabiegów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
22 opinie

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Miejski Nr 1 rekonstrukcja więzadła

Rzetelność w wykonywanej pracy oparta na wiedzy i doświadczeniu. Empatia oraz troska, a przy tym poczucie humoru, które rozładowuje wszelki niepokój. Fantastyczny lekarz, szczerze polecam !

lek. Andrzej Witowski

Cieszę się i dziękuję ????
Zdrówka !


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja

Pan Doktor to profesjonalista.Mialam pod Jego okiem przeprowadzone dwie operacje. Podczyt konsultacji wszystko dokładnie mi wytłumaczył,odpowiedział na każde pytanie. Natomiast podczas operacji wprowadził bardzo miłą atmosferę , mówił co będzie robił po kolei, nawet nie było okazji żeby się denerwować.Dlatego jak przed drugą operacją zobaczyłam, że znów będzie to ten sam lekarz ,autentycznie bardzo się ucieszyłam i wiedziałam,że na pewno wszystko będzie dobrze.Dodam też,że znieczulenie działało długo po operacji. Pozdrawiam Pana Doktora bardzo serdecznie☺

lek. Andrzej Witowski

Dziękuję Pani Doroto. Cieszę się, że ma Pani takie spostrzeżenia. Uzyskanie tak długiego efektu przeciwbólowego po zabiegu to fantastyczna sprawa. Dużo uśmiechu i zdrówka.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja kolana

Zabieg w dniu 23 maja. Pełna informacja przed jak i po zabiegu przez pana doktora. Pełne zaangażowanie i profesjonalizm. Dokładnie wytłumaczył na czy będzie polegało znieczulenie I jak działa. Polecam Paweł

lek. Andrzej Witowski

Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie szybkiego powrotu do zdrowia


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu znieczulenie

Bardzo sympatyczny i profesjonalny lekarz. Podczas całego procesu znieczulania w dniu 09.04.2019 , świetny kontakt pacjentem , każdą wykonywaną czynność tłumaczył. Po operacji zarówno mnie jak i innych pacjentów odwiedził na sali pooperacyjnej i pytał o samopoczucie, Super podejście do pacjenta - takich lekarzy Nam potrzeba.

lek. Andrzej Witowski

Dziękuję :-)
To miłe. Dużo zdrówka :-)


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu blokady przeciwbólowe

Miałem problem z popunkcyjnym bólem głowy po zabiegu. Pan Doktor wykonał "opatrunek z krwi własnej" ból ustąpił natychmiast.
Mogłem od razu wrócić do normalnego życia. Bardzo dziękuję za pomoc, życzliwość i otuchę w trakcie zabiegu :)
Polecam!

lek. Andrzej Witowski

Popunkcyjne bóle głowy (PDPH) to bardzo uciążliwa przypadłość, zwłaszcza, że możliwości ich leczenia jest stosunkowo nie wiele (mam wrażenie ze ich skuteczność jest porównywalna do homeopatii- aczkolwiek pomagają w rozeznaniu i zróżnicowaniu bólu na PDPH i nonPDPH). Nie wszystkie okołooperacyjne bóle głowy są spowodowane wyciekiem płynu mózgowo-rdzeniowego. Ciesze się, że czuje się Pan już dobrze. Proszę się nie zrażać do blokad centralnych ????


Użytkownik zweryfikowany

Po raz drugi miałam to ogromne szczęście być pod opieką Doktora.
Szeroka wiedza, kultura, życzliwość , poczucie humoru...ale jednocześnie stanowczość jak tego trzeba.
Rozmowa z Nim to taki plaster miodu na walące ze strachu serce przed zabiegiem. Wszystkim gorąco polecam. A osobiście dziękuję za oddanie i poświęcenie.

lek. Andrzej Witowski

To miłe :-)
I ponownie dziękuję za zaufanie. Duuuużo zdrowia :-)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Zabieg w znieczuleniu ogólnym

Wspaniały lekarz i specjalista , bardzo miły z wlasciwym podejsciem do pacjenta.Pan dr. Znieczulal mnie do zabiegu i muszę przyznać, że nie czułam się ani trochę zestresowana dzięki jego podejściu i kojącemu głosowi . Po zabiegu nie odczuwalam zadnych negatywnych oraz meczacych dolegliwości. Lekarz godny polecenia z prawdziwym powołaniem. Jestem bardzo wdzięczna Panu doktorowi.

lek. Andrzej Witowski

Cieszę się, że tak to Pani wspomina. Emocje to fajna rzecz, nawet jeśli trzeba razem z nimi czasami powalczyć. Tak raźniej. Dużo zdrowia :-)
Dziękuję


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu operacja przepukliny

Niesamowity człowiek, wspaniały lekarz z ogromną pasją. Miałam okazję przekonać się o tym na własnej skórze – Pan Doktor znieczulał mnie do zabiegu (znieczulenie podpajęczynówkowe w trakcie wykonania plastyki przepukliny pachwinowej). Oczywiście przybyłam na blok operacyjny ze sporą ilością negatywnych emocji, ale Pan Doktor wykazał się wielkim zrozumieniem i profesjonalizmem – rozładował napięcie i ocieplił atmosferę… i kto by pomyślał, że po zabiegu można mieć miłe wspomnienia. Dziękuję serdecznie.

lek. Andrzej Witowski

cała przyjemność po mojej stronie ;-)
Szybkiego powrotu do zdrowia i duuużo uśmiechu :-)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Niezwykle sympatyczny, a także profesjonalny lekarz. Wszystko zostaje wytłumaczone zrozumiale dla pacjenta. Zaraża dobrym humorem, co jest bardzo rzadkie wśród pracowników służby zdrowia. Przed zabiegiem ociepla atmosferę swoją pozytywną energią. Dziękuję za wszystko i pozdrawiam.

lek. Andrzej Witowski

To po prostu z Wami się fajnie pracuje. Czasami uśmiech. Czasami łzy. Czasami żarty.
I ta więź, która pojawia się po chwili i sprawia, że razem łatwiej się walczy.
Ps. Dużo zdrowia. Dla Was. ;-)
Dziękuję za zaufanie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu kwalifikacja do operacji oraz znieczulenie do zabiegu chirurgicznego

Pana Doktora poznałam w czasie kwalifikacji do zabiegu. Już wtedy zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Uśmiechnięty człowiek z poczuciem humoru - gwarant wyluzowania u pacjenta ;-) Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, nie czułam się zbywana, to także bardzo duży plus. Przed samym zabiegiem Pan doktor szybko i skutecznie spacyfikował panikarę jaką jestem - i tu znów trochę śmiechu i jakoś człowiekowi odrazu raźniej :-) Po zabiegu też czułam się zaopiekowana w kwestii leczenia bólu. Nie każdy lekarz ma to w standardzie, a tu Doktor jest nieoceniona pomocą i wsparciem. Nie mam słów żeby dziękować - za opiekę, wiedzę, humor! wszystkim polecam i polecać będę :-)

lek. Andrzej Witowski

Dziękuję. Cieszę się że mogłem pomóc. Mam nadzieję że bezie teraz juz ok. Dużo zdrowia i uśmiechu. Jack coś typ proszę pisać


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach dotychczasowe miejsca pracy Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Katowicach Uniwersytecki...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • leczenie bólu
  • znieczulenia porodów
  • znieczulenia do zabiegów
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

  • Anestezjologia i intensywna terapia