Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski Nr 1

Zegadłowicza 3

41-200, Sosnowiec, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Leśniak

  Psychiatra, Neurolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"

   Polecam! Pierwsza wizyta ale na pewno nie ostatnia, super atmosfera, Pani Doktor Profesjonalizm.....

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia i Urody "MEDEA"Usługa: konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

   Kompetencje na najwyższym poziomie, Pani Doktor empatyczna, bardzo wnikliwie wysłuchała o problemach

  Zobacz wszystkie opinie (108) o tym lekarzu


 • Maciej Cofalik

  Urolog, Chirurg, dr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: konsultacja urologiczna (pierwsza wizyta)

   Nie polecam, przyszłam z poważnym schorzeniem, nie zostałam nawet zbadana a pieniądze pobrane!potem jak się udałam prywatnie na wizytę do Katowic, okazało się,że prawie umarlam od przepisywania bez sensownych lekow na problem o którym nawet nie miał pan pojęcia, na dodatek wizyta była szybka, wyśmiewał mój problem i nawet nie brał go na serio, nigdy w życiu bym nie poszła drugi raz, odradzam każdej kobiecie, wyszłam z płaczem.

  • M
   Lokalizacja: Poliklinika Doktora BesseraUsługa: skierowanie po szpitalne do poradni urologicznej

   Rzeczowa rozmowa z lekarzem, uważne wysłuchanie mnie i pacjentki, mojej mamy, skierowanie na konkretne badania w celu kontynuacji dalszego leczenia

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Andrzej Wikarek

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem zadowolona z wizyty u Pana lekarz Andrzeja Wikarka, nie mam żadnych zastrzeżeń. Pan doktor był miły przez co nie czułam się skrępowana.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA ANDRZEJ WIKAREKUsługa: konsultacja z zakresu ginekologii estetycznej

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i problemu, bez zbednego pośpiechu, wszystko dokładnie wyjaśnione.Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (111) o tym lekarzu


 • Małgorzata Kępińska-Ćwieląg

  Pediatra, lek.

  • A

   NAJLEPSZY LEKARZ DZIECIĘCY JAKIEGO ZNAM. ZAWDZIĘCZAMY PANI DOKTOR ŻYCIE I ZDROWIE NASZEGO SYNKA. WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK, BARDZO POMOCNA I BEZINTERESOWNA, Z OLBRZYMIĄ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIAM. ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ NA JEJ POMOC.


 • Sylwia Barbara Szczypa

  Psychiatra,

  • H

   Byłam w bardzo ciężkiej życiowej sytuacji. Jeden psychiatra "leczył" mnie farmaceutykami 1,5 roku na chorobę afektywną dwubiegunową, drugi (starszy, doświadczony, z tytułem naukowym doktora habilitowanego) wykluczył chorobę psychiczną. Zwróciłam się do tej pani doktor po pomoc, zaufałam jej, moja sytuacja życiowa była bardzo ciężka, życie z łatką "chorego psychicznie" jest bardzo potępiające. Zniecierpliwiona, nie słuchała, nie uwierzyła w moją wersję zdarzeń, czym doprowadziła mnie do agresji, postawiona pod ścianą, uderzyłam pięścią w łóżko, na którym siedziałam,a ona powiedziała "ej, żaden dorosły się tutaj tak nie zachowywał." Po obserwacji i zobiektywizowanym wywiadzie (miałam innego lekarza prowadzącego) okazało się, że nie jestem chora psychicznie, a moja wersja zdarzeń była zgodna z prawdą.


 • Mariusz Leon Małkowski

  Chirurg,

  • E
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Miejski w SosnowcuUsługa: laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego

   Bardzo dobry lekarz. Konkretny i fachowy.Zawsze służy dobrą radą.Wszystko wytłumaczy.Przesympatyczny

  • M

   Konkretny lekarz w szpitalu nr 1 w Sosnowcu. Nie ściemnia, nie przekłada na kolejene wizyty. Jak tylko jest pewien daje diagnozę i zaczyna leczenie. Potrafi pocieszyć, posiada poczucie humoru :D


 • Karolina Anna Kot

  Internista,

  • E
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Miejski w SosnowcuUsługa: kompleksowe badania na oddziale wewnętrznym w ostatnim tygodniu

   Sympatyczna,życzliwa,zawsze uśmiechnięta ,a przy tym rzeczowa i profesjonalna.Wspaniałe podejście do pacjenta. W ostatnim tygodniu przebywałem na oddziale wewnętrznym,dziękuję za ciepłą atmosferę,szeroki zakres badań i zalecenia
   .Pacjent Teodor

  • S

   Witam.Zgadzam się w pełni z opinią p. Piotra K. Również leżałam w tym szpitalu.Opinie na temat szpitala słyszałam tylko złe ale tacy lekarze jak Pani Karolina Kot ratują wizerunek tego szpitala.Zaangażowanie w pracę p.Karoliny Kot robi ogromne wrażenie!!!Pani doktor nie miewa "gorszych" dni!!! Zawsze na pełnych obrotach,zawsze do dyspozycji pacjenta.Lecząc jedno nie zaniedba również innych schorzeń pacjenta.Cóż można referat napisać o zaletach tej Pani.Troskliwy lekarz z powołaniem,wiedzą i przesympatycznym sposobem bycia!
   Pozdrawiam i dziękuję za opiekę pani dr Kot jak również całemu personelowi oddziału.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Paweł Jastrzębski

  Ortopeda, lek.

  • I
   Lokalizacja: NZOZ ZLA Przychodnia POGOŃ sp. z o.o.Usługa: opieka pourazowa

   Do Pana doktora trafiłam po 2 miesiecznym odczuwaniu bólu ręki po urazie, by zweryfikować diagnozę postawioną przez innego ortopedę. Pan doktor okazał się świetnym specjalistą, jest kompetentny, sympatyczny, bezpośredni i wzbudza zaufanie. Pan doktor zlecił ponowne wykonanie RTG i ze zdjęcia (dokładnie ze zdjęcia, a nie z opisu, bo radiolog opisał "bez zmian") bezbłędnie postawił diagnozę- złamanie głowy kości promieniowej, którą potwierdziło później badanie tk. Co obaliło całkowicie postawioną diagnozę przez poprzedniego lekarza. Po fizjoterapii jest dużo lepiej, wracam do życia. W razie potrzeby na pewno skorzystam ponownie z ogromnej wiedzy i doświadczenia tego lekarza. Polecam :-)

  • S

   Z ogromną radością dołączam się do wszystkich, którzy docenili dr. Pawła Jastrzębskiego. Jestem przekonany, że On kocha to co robi. Bezpośredni kontakt i rzeczowość wzbudza ogromne i zasłużone zaufanie. Umiejętności i talent chirurgiczny jest Jego mocną stroną. Oby Bóg obdarzył Go zdrowiem i długim życiem, bo z pewnością wykorzysta to dla dobra wielu pacjentów. Panie doktorze, dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Magdalena Ciecierska

  Ortopeda,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Ból barku kolana

   Nie polecam , zero wywiadu co boli od kiedy i gdzie, przepisuje srodki ktore mozna kupic w aptece bez recepty. Przez 2 lata zleciła 3 rezonanse i na podstawie ich dalej nie potrafi postawic diagnozy co mi dolega i jak to nalezy leczyc.

  • A
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital MiejskiUsługa: operacja złamania

   Brak przygotowania do wizyty pacjenta. Zero wieści o historii choroby. Nie zlecenie podstawowych badań choćby rentgen na pierwszej wizycie kontrolnej. Zdecydowanie nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marcin Dębski

  Ortopeda, lek.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medycyna DąbUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG(w razie potrzeby)

   Dokładne badanie kolana wraz z wykonaniem USG, diagnoza, opisanie tego co należy dalej zrobić, jedynie drobne opóźnienie wizyty, myślę, że jednorazowo, polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medycyna DąbUsługa: konsultacja ortopedyczna z USG (w razie potrzeby)

   Bardzo sympatyczny i co najważniejsze kompetentny lekarz. Przeprowadził wnikliwy wywiad i zalecenia. Widać że ma bardzo dużą wiedzę medyczną, empatyczny człowiek który chce wysłuchać pacjenta. Jestem bardzo zadowolony z wizyty i polecam z czystym sumieniem :)
   Tomasz J.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu