Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski Nr 1

Zegadłowicza 3

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Witowski Inny

  Z całego serduszka polecam Pana Doktora! 26 lutego miałam cesarskie cięcie. Mniej więcej tydzień, czy dwa wcześniej miałam konsultacje anestezjologiczną, żeby omówić sposób znieczulenia i do któregoś mnie zakwalifikować. Mam ogromną wadę kręgosłupa - skolioza dwustronna w odcinku piersiowym i niżej. Moj kregosłup to istna serpentyna. Myślę, że nikt nie brałby mnie pod uwagę jeśli chodzi o znieczulenie do kręgosłupowe, ale...! Pan Doktor niczego sie nie boi. Ja za to jestem panikarą. Boje się wszystkiego co ze szpitalami, lekarzami, krwią i znieczuleniami związane, oczywistym jest więc, że brałam pod uwagę tylko narkozę.
  Na wizycie Pan Doktor:
  1. szczegółowo wyjaśnił mi różnicę między rodzajami znieczuleń.
  2. Obejrzał mnie i mój kregosłup.
  3. Przeprowadził ze mną szczegółowy wywiad.
  4. Opowiedział o wadach i zaletach konkretnych znieczuleń, a także konsekwencjach dla mnie i dla mojego dziecka.
  5. Wprost powiedział, że mam dużą skoliozę, mimo to pozwolił mi wybrać rodzaj znieczulenia.
  6. Rozwiał moje wątpliwości i zmienił moją perspektywę.
  7. W razie wątpliwości pozwolił dzwonić i... Powiedział, że postara się być przy mojej operacji (szczerze to miałam wątpliwości czy mu się to uda, bo przecież mogło wyjść mnóstwo nieoczekiwanych sytuacji).
  Gdy trafiłam na salę... Spotkałam Pana Doktora! Poważnie! Bałam się i potrzebowała wsparcia zarówno medycznego (nie dałabym sobie wbić igły w kręgosłup nikomu innemu, bałabym sie, że coś pójdzie nie tak, że mnie spralizuje, ze będę czuć, ze sie nierówno rozejdzie... nic takiego się nie wydarzyło) jak i psychicznego, przecież się bałam :) Pan Doktor i starsza przemiła Pani pielęgniarka anestezjologiczna konkretnie mnie instruowali jak się ułożyć, pomogli mi sie wyluzować i... Prawdę mówiąc to nie czułam tej igły, było "sympatycznie" jeśli mogę to tak ująć. Nie spodziewałam się, że można tak sprawnie i bezboleśnie znieczulić kogoś z taką skoliozą, okazując przy tym maksimum uwagi, zainteresowania, profesjonalizmu i... Empatii. Dla mnie to było zderzenie rzeczywistości ze wszystkimi obawami, okazało się, że znieczulenie w kręgosłup sie udało. Nie czułam bólu, Pan Doktor pomógł przy przenoszeniu mnie na drugie łóżko. Pare godzin po operacji przyszedł zapytać czy wszystko okej. W życiu bym nie pomyślała, że ktoś może mi w szpitalu okazać tyle wsparcia, jednocześnie tak dobrze wykonać swoją pracę. Ba... Dzięki Panu Doktorowi operacje cesarskiego cięcia wspominam jako udaną, przyjemną i... Jestem mega wdzięczna. Z całego serca Panu dziękuję !
  I oczywiście polecam :)

  Ps
  Mam nadzieję, że jeśli kiedyś jeszcze będę potrzebowała znieczulenia to trafię na Pana! Nikomu innemu nie dam się znieczulać czy usypiać :)

  lek. Andrzej Witowski

  Cieszę się że wszystko nam się udało,a cały plan pomyślnie został zrealizowany. Strach jest uczuciem demobilizującym Ale to w naszej gestii leży jego opanowanie. Medycyna to dyscyplina, która nie lubi heroizmu, a obawy są wpisane w nasz zawód i towarzyszą nam na codzień.
  Bardzo dziękuję za miłe słowa i gratuluję dzidziusia.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Witowski Inny

  Profesjonalny lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. W podejściu do pacjenta wykazuje wiele empatii i zrozumienia. Potrafi leczyć nie tylko ciało ale także duszę prowadząc rozmowy z chorymi, które podnoszą ich na duchu. Mój tata nie mógł ponieść się z zapalenia płuc spowodowanego chorobą covid. Od momentu gdy trafił pod opiekę doktora Witowskiego leczenie zaczęło odnosić skutek. Stan zdrowia taty był bardzo ciężki ale Pan doktor cały czas widział nadzieję na leczenie, cała nasza rodzina bardzo mu zaufała. Panie doktorze dziękujemy za uratowanie życia naszemu tacie!

  lek. Andrzej Witowski

  Jemu też proszę pogratulować. Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrowia życzę

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Witowski Inny

  Mieliśmy ogromne szczęście, że na drodze mojego taty, który w bardzo ciężkim stanie znajdował się na oiomie z covidowym zapaleniem płuc, pojawił się doktor Witowski. Jest to wspaniały lekarz z prawdziwego zdarzenia, profesjonalista w 100%. Uratował mojemu tacie życie swoimi trafnymi decyzjami i właściwie podjętym leczeniem. Nam udzielał rzetelnych informacji na bieżąco. Oby więcej było na świecie tak zaangażowanych i mądrych lekarzy z powołania. Dziękuję.

  lek. Andrzej Witowski

  Walka była ciężka i cieszę się, że daliśmy radę. Wielka radość :-)
  Dużo zdrowia i proszę się sobą po tej rozłące nacieszyć

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Witowski Inny

  Witam
  Miałam przyjemność być znieczulona przez P. Doktora. To wysokiej klasy specjalista widać że jest lekarzem z powołania. Pełen pozytywnej energii, uśmiechnięty, wyrozumiały i cierpliwy widać że wykonuję swoją pracę z pasją. Pełen profesjonalizm, kultura osobista i z poczuciem humoru. Znieczulenie bezbolesne. Po zabiegu nie odczuwałam żadnych dolegliwości . Znieczulenie działało długo po operacji.
  Panie Doktorze bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  lek. Andrzej Witowski

  Bardzo dziękuję i cieszę się że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia :-)

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Witowski Inny

  Wyjątkowo rzetelna wizyta . Lekarz cierpliwy , ciepły oraz wyrozumiały . Znieczulenie bezbolesne , a zaangażowanie wzorowe . Polecam gorąco !

  lek. Andrzej Witowski

  Dużo zdrowia :-)
  Dziękuję

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Dębski Inny

  Super fachowiec, duża wiedza teoretyczna u praktyczna. Gorąco polecam! Tym razem szybka konsultacja przed wakacjami urazu kolana przy koszykówce :). Polceam

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Ciecierska Inny

  Konsultacje przeprowadziła Pani dr Ciecierska, profesjonalna, cierpliwa i bardzo szczegółowa, badanie przeprowadzone bardzo dokładnie, wnikliwie odpowiadała na zadane pytania .
  Skierowała mnie na rezonans, aby potwierdzić postawioną diagnozę . Szczerze polecam wszystkim Panią Doktor !

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Wikarek choroby ginekologiczne

  Bardzo dobry lekarz. Robi wszystkie potrzebne badania, poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Wizyta u Pana doktora przebiega w przyjaznej atmosferze. Polecam

  lek. Andrzej Wikarek

  Dziękuje Pani za wizytę, cieszy mnie, ze jest Pani zadowolona. Życzę dużo zdrowia dla Pani i rodziny!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Witowski Inny

  Zabieg 17.02.2020. Bardzo bałem się zabiegu, a w szczególności narkozy i jej ewentualnych negatywnych skutków. Podczas wcześniejszej operacji byłem usypiany tradycyjną metodą, gdyż wtedy nie udało się wkłuć pomiędzy elementy kręgosłupa. Tym razem miałem duże szczęście, że trefiłem na wspaniałego anestezjologa, który profesjonalnie wyjaśnił mi na czym będzie polegać znieczulenie przewodowe oraz skutecznie mnie przekonał i uspokoił. Faktycznie udało się wkłuć w "kręgosłup" bezproblemowo, tak że, znieczulenie, mimo moich obaw, przebiegło wspaniale bez jakichkolwiek skutków ubocznych. Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm bardzo sympatycznego Pana Doktora oraz jego troskliwe podejście do pacjenta. Bardzo dziękuję Panie Doktorze; kontakt z Panem to czysta przyjemność. Jest Pan fantastycznym lekarzem, którego można wszystkim polecić. Serdecznie pozdrawiam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Witowski

  Super Lekarz.Olbrzymi szacunek do pacjenta.Dużo empatii.Sympatyczny z poczuciem humoru.Na wszystkie pytania udziela dokładnie odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tlumaczy.Angażuje się w 200 procentach. Mimo, że stres był przy zabiegu i ciężko było się wbić w kręgosłup ze względu na przebyta opercje Pan Doktor dał radę i sprawił że stres minął.Takich lekarzy nam brak.Polecam z całego serduszka.

  lek. Andrzej Witowski

  Oj tak.. znieczulenie przewodowe po tak rozległym zabiegu faktycznie nie jest łatwe. Coraz więcej pacjentów jest po takich zabiegach i poprzeczka się podnosi do góry zdecydowanie. Tym bardziej cieszę się, że sie nam udało :-)
  Kolejne duże wyzwanie załatwione.
  Ps jak się nie uśmiechać jak pacjent tak sympatyczny

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania