prof. dr hab. n. med.

Andrzej Semczuk

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Onkolog

22 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
628 odwiedzin w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • L
  Lokalizacja: PrimedUsługa: profesorskie konsultacje ginekologiczne

  Jestem bardzo wdzięczna Panu Profesorowi za prowadzenie mojej ciąży wysokiego ryzyka (całkowita przegroda macicy), kiedy to wielu lekarzy nie chciało się tego podjąć, wręcz krzyczeli na mnie i pytali czy oszalałam i kto mi w ogóle pozwolił zajść w ciążę z taką wadą macicy. Profesor uspokoił mnie, że owszem, ryzyko jest większe, ale wszystko będzie dobrze i tak było. Profesor przyjął mnie na oddział w 39tc, wykonał cesarskie cięcie (w trakcie jeszcze okazało się, że dziecko jest 4 razy owinięte pępowiną za szyję) i dzięki niemu mamy wspaniałą córeczkę.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: cesarskie cięcie

  Szczerze dziękujemy Panu Profesorowi za opiekę, podejście, poczucie bezpieczeństwa, że zajmuje się nami człowiek o tak dużej wiedzy i doświadczeniu. Dziękujemy S - M - A.

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: prowadzenie ciąży

  Lekarz, jakiego z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie, która oczekuje i chce być traktowana przez lekarza indywidualnie i wyjątkowo. Profesor Semczuk to nie tylko elokwentny, kulturalny i wybitnie wykształcony lekarz, ale przede wszystkim wspaniały człowiek.
  Prowadził moja ciążę, wszelkie badania zlecal na czas, dokładnie je omawial. Rozwiewal wszystkie wątpliwości, których nawet za dużo nie miałam. Ciąża była co prawda "książkowa", ale i opieka lekarska również. Profesor utrzymuje świetny kontakt z pacjentkami. Reaguje na każdy sms, czy telefon i nawet w dniu wolnym od pracy odwiedza je w szpitalu, choćby wypadal ten dzień w weekend. Dotrzymuje słowa. Ja osobiście jestem bardzo zachwycona opieką, na pewno zostanę u Pana profesora jako stała pacjentka. Przy czym zaznaczę, że jestem bardzo wymagająca i większość lekarzy choćby z samego Luxmedu znam i niestety nie wracam do nich ponownie, czego nie mogę powiedzieć o profesorze. Polecam!

 • Lokalizacja: PrimedUsługa: cytologia

  Bardzo uprzejmy i przede wszystkim kompetentny Lekarz. Widać że ma wiedzę i doświadczenie a do tego kulturę i takt w rozmowie z pacjentem. Polecam każdemu.

 • P
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Prowadzenie ciąży

  Pan Prof prowadził moja pierwsza ciąże. Jest bardzo taktowany, sympatyczny i z całą pewnością ma dużą wiedzę. W każdej chwili mogłam do niego zadzwonić na prywatny numer. Niestety ciąża skończyła się stanem przedrzucawkowym i wcześniejszym rozwiązaniem przez cc. Pan Prof odwiedzał mnie na oddziale i był podczas operacji.
  Nie wszystko było jednak tak jak bym chciała i będąc w drugiej ciąży nie zdecydowałam się na prowadzenie ciąży u Pana prof. Co było nie tak? Niestety Pan Prof nie pamiętał mnie zupełnie, do 6 miesiąca pytał czy to moja pierwsza ciąża, nie zrobił wywiadu odnośnie mojego stanu zdrowia przed ciąża, nie padło pytanie o rodzaj wykonywanej pracy, badanie ginekologiczne nie odbywało się na każdej wizycie, krzywa cukrowa była źle wykonana (nie wiem czy zlecenie było błędne czy ktoś się pomylił robiąc badanie), nie uprzedzil mnie o oryginale grupy krwi przez co miałam nieprzyjemności w szpitalu, wydaje mi się że niektóre objawy wskazujące na to że coś jest nie tak zosraly zbagatelizowane (straszna opuchlizna - zwykły objaw ciążowy), zgodnie z zaleceniem że szpitala kilka tyg po porodzie przyszłam na wizytę kontrolna i pan prof zapytał jak tam synek. Urodziła nam się córeczka...

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista. Wsłuchuje się w słowa pacjenta. Miły i taktowany do tego zwraca uwagę ma wszystkie okoliczności i sprawy związane z tematem nie zleca nie potrzebnych badań jeśli nie są potrzebne. Polecam

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Jestem zadowolona i chętnie polecam tego lekarza innym pacjentkom.

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pan Profesor to sława Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Cechuje Pana Profesora perfekcja, profesjonalizm , bardzo życzliwe podeście do pacjentki. Nie szczędzi czasu na wytłumaczenie problemu medycznego , całościowo rozwiązuje problem z dużym zaangażowaniem . Godny polecenia i wzór dla wszystkich lekarzy !!!

 • K

  Nie wiem jak jest obecnie, może Pan doktor się podszkolił w zakresie leków których nie można podawać pacjentkom w ciąży ale siedem lat temu gdy byłam w pierwszej ciąży zaleci mi na przeziębienie ASPIRYNĘ! (dla osób które nie wiedzą to aspiryna jest zakazana dla kobiet w ciąży może powodować wiele problemów z płodem łącznie z ze śmiercią, oraz zakazana do podawania dla dzieci do lat 12), dobrze że znajoma aptekarka zabroniła mi jej zażywać bo ja niestety nie byłam wtedy świadoma tego że zalecenia doktora mogły pozbawić mnie dziecka Szybko zmieniałam doktora

 • P

  Ja do prof. Semczuka nie trafiłam przypadkowo. Chodziłam do niego przed zajściem w ciążę więc kiedy zaczęłam spodziewać się dziecka naturalnym dla mnie było, że kontynuowanie u niego wizyt. Owszem, miłego usposobienia i obycia nie można mu odmówić jednak prowadzenie ciąży polega na czym innym. Pan doktor niemal na każdej wizycie zleca 3 te same badania, skierowanie na usg na który powinna być zbadana przezierność karkowa, dostałam zbyt późno przez co miałam nieprzyjemności nie wspominając o przeżytym stresie. Mam wrażenie, że o konkretne badania trzeba się upominać (jestem w 27 tygodniu ciąży i to ja upomniałam się o skierowanie na krzywą cukrową ponieważ Pan doktor nie miał w zamiarze zlecania mi badań) badanie na zarażenie toksoplazmozą powinno być robione co trzy miesiące ja miałam robione tylko raz podczas pierwszych badań...

Doświadczenie i kwalifikacje

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia