dr n. med.

Andrzej Roman Eberhardt

Chirurg, Chirurg naczyniowy

7 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Staż w szpitalu Barbara Devis Center for Childhood Diabetes Denver USA. W 2005 roku rozpoczął pracę w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Klinika FemmedUsługa: konsultacja chirurga naczyniowego

  Trafiłam do Pana doktora w sierpniu. Zostałam skierowana do chirurga naczyniowego i nie mogłam znaleźć lepszego specjalisty. Pan doktor to niezwykły człowiek, wyróżniający się wysokim poziomem kultury osobistej, zaangażowania, przekazywania konkretnych informacji. Mam 27 lat, zmagałam się z żylakami. Tuż po wejściu do gabinetu zostało wykonane USG, następnie otrzymałam wszelkie informacje co mam robić dalej - obecnie jestem już po operacji - Panie doktorze dziękuje!

 • Lokalizacja: Klinika FemmedUsługa: zakrzepica

  Bardzo mily.konkretny lekarz.Tlumaczy bardzo zrozumiale dla pacjenta.Zrobil na mnie bardzo dobre wrazenie swoja osoba i spokojem z jakim podchodzi do pacjenta.Godny polecenia.

 • M
  Lokalizacja: Klinika FemmedUsługa: konsultacja naczyniowa

  Dr Eberhardt to kompetentny lekarz i wspaniały życzliwy człowiek. Moja mama od lat ma problemy z żylakami kończyn dolnych i w końcu doszło do niedrożności tętnicy brzusznej, co doprowadziło do nieznośnych bóli nogi. Dzięki pomocy Pana Doktora mama jest już po operacji. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc. Dziękujemy. Pacjentka z Płocka.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miły lekarz. Rzeczowo opowiedział mi o problemie i o możliwościach. Wszystko było w jak najlepszym porządku

 • C

  Pan doktor jest nie tylko kompetentnym lekarzem, ale do tego bardzo dobrym psychologiem, przemiłym przesympatycznym człowiekiem, lekarzem który potrafi dotrzeć do pacjenta poświęcić swój cenny czas na rozmowę, wysłuchać. Wykazuje duże zaangażowanie w to, aby pomóc, Panie doktorze bardzo dziękujemy. Anna Z

 • I

  Witam, pragnę podzielić się swoją opinią o doktorze. Moje problemy zdrowotne związane z żyłami mam od wielu lat w związku z tym, mam wiele doświadczeń związanych z chirurgami naczyniowymi. W dzisiejszych czasach pośpiechu i gonitwy za pieniądzem większość lekarzy traktuje pacjentów przedmiotowo o odpowiednim poziomie wiedzy nie wspomnę. DOKTOR EBERHARDT JEST PRAWDZIWYM WYJĄTKIEM !
  1. UMIE ZROZUMIEĆ PACJENTA
  2. NIE SPIESZY SIĘ , WYSŁUCHA WSZYSTKIEGO A DO TEGO WYCIĄGNIE Z PACJENTA WSZYSTKIE INFORMACJE WAŻNE DLA LECZENIA
  3. PO KILKU MINUTACH ROZMOWY Z DOKTOREM WIDAĆ OLBRZYMIĄ WIEDZĘ
  Osobiście jestem pod wrażeniem Doktora, a i efekty mojego leczenia mocno to potwierdzają.
  Z czystym sumieniem polecam Doktora Eberhardt'a wszystkim Państwu.

 • A

  Pan doktor jest sympatycznym człowiekiem, miłym, budzącym zaufanie. Badanie wykonuje dokładnie jednocześnie informując pacjenta o zauważonych nieprawidłowościach. Tłumaczy z "języka medycznego" na zrozumiały dla pacjenta. Wykonywane miałem badanie dopplerowskie kończyn dolnych i tętnic szyjnych. Polecam. Andrzej

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwent Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Staż w szpitalu Barbara Devis Center for Childhood Diabetes Denver USA. W 2005 roku rozpoczął pracę w Klinicznym Oddziale Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Szpitalu Bielańskim, gdzie specjalizuje się w badaniach czynnościowych dolnego odcinka przewodu pokarmowego. Jesienią 2011r. uzyskał tytuł specjalisty chirurgii ogólnej. Od jesieni 2012 roku jest asystentem Kliniki Chirurgii Naczyniowej i Angiologii Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Absolwent Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii w zakresie badania USG tętnic i żył. Członek Polskiego Towarzystwa Onkologicznego. Uczestnik wielu konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu chirurgii ogólnej, onkologicznej i naczyniowej.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia naczyniowa

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Bydgoszczy

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Barbara Devis Center for Childhood Diabetes Denver USA.

Choroby