Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz
Bielany Wrocławskie ul.Liliowa 4,, Stare Miasto , Wrocław
Gabinet Neurochirurgiczny (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • choroby kręgosłupa, guzy i wady naczyniowe mózgu,

Usługi i ceny

Konsultacja neurochirurgiczna


Fieldorfa 2, Wrocław

Brak informacji o cenie

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej


Bielany Wrocławskie ul.Liliowa 4,, Wrocław

Brak informacji o cenie

Gabinet Neurochirurgiczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej bole kregoslupa i nogi

Mój maz bardzo cierpiał z powodu rwy kulszowej, 4 m-ce brania zalecanych lekow , nic nie pomagalo , było już bardzo zle. Wizyta w ośrodku na Bielanach u Dr Kurzy , była dla nas zbawienna, po zrobieniu rezonansu , który wykazal uszkodzenie kregoslupa, szybka operacja , która uwolnila go nie tylko od bolu ale być może od kalectwa . Teraz oczywiście zalecona rehabilitacja .Jestemy bardzo wdzięczni za pomoc.Zyczymy Panu Doktorowi samych sukcesow


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej

Tata od 13 listopada nie chodził przesunięte dyski l3i l4 byliśmy wielu specjalistów ale nigdzie pomocy do czasu gdy trafiliśmy do doktora Kurza wtedy się wszystko potoczyło jak w bajce od 1 wizyty 6 marca w gabinecie na ul Liliowej na Bielanach wrocławskich do operacji 20 marca upłynął tak szybko że nie jesteśmy wyjść z podziwu 22 marca tato bez kul o własnych siłach wychodzi do domu to jest super specjalista i taki sam dobry człowiek prawdziwy doktor z powołania dziękujemy panie doktorze i życzymy dalszych sukcesów w zawodzie


Użytkownik zweryfikowany

Mija miesiąc od operacji zabezpieczenia tętniaków w mózgu mojego męża przez doktora.Dziś czuje się bardzo dobrze, po operacji została tylko blizna, tak minimalna że prawie nie widoczna.Trafił w najlepsze ręce!!! Doktor to bez wątpienia bardzo dobry fachowiec,szczerze zainteresowany swoimi pacjentami a do tego uśmiechnięty i przystępny. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam do tej pory.Dziękuję Panie Doktorze !!!


E
Użytkownik zweryfikowany

Witam. W marcu miałam operowany kręgosłup przez doktora.Profesjonalny,ludzki i troskliwy,dziś to rzadkość wśród lekarzy.Jestem wyzwolona z bólu,który towarzyszył mi od 10 lat,bliznę maleńką i dużo lepszą kondycję psychiczną. Jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam na swojej drodze( dodam że sama pracuję na oddziale z lekarzami).Pozdrawiam i polecam oddanie się w jego ręce.


Użytkownik zweryfikowany

Zlota rączka neurochirurgi ,pisze te słowa żywy , chodzący o wlasnych siłach i posiadający wszystkie czucia człowiek.Dziękuje Panie Doktorze za wyzwolenie mnie od bólu ,który prześladował mnie prawie dwa lata.Dziękuję również całemu pesonelowi oddziału neurochirurgi Szpitala im. T.Marciniaka we Wrocławiu,zwłaszcza zawsze uśmiechniętym Paniom Pielęgniarkom.
Piotr Stępień
Kudowa Zdrój


W
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry fachowiec,dobry człowiek dba o swoich pacjentów. Bez strachu o swoje życie szedłem na operacje i czuje się naprawdę dobrze. Polecam doktor jest naprawdę dobry.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Leczone choroby

  • choroby kręgosłupa, guzy i wady naczyniowe mózgu,