Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka jest to przede wszystkim wykwalifikowana kadra specjalistów, której celem jest pomoc pacjentom w jak najszybszym powrocie do zdrowia i pełnej aktywności fizycznej. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim pacjentom wieloprofilowej i kompleksowej opieki medycznej.

Nasi eksperci świadczą usługi z zakresu:
-anestezjologii
-kardiologii
-chirurgii ogólnej i urazowo-ortopedycznej
-chirurgii dziecięcej
-diabetologii
-endokrynologii
-neurologii dziecięcej
-logopedii
-neurologii
-neurochirurgii
-urologii
-urologii onkologicznej
-chirurgii plastycznej
-chorób wewnętrznych
-reumatologii

Oprócz świadczeń obejmujących specjalistyczną opiekę zdrowotną w naszej ofercie są również usługi diagnostyczne i badania laboratoryjne. Naszym pacjentom zapewniamy również kontakt z lekarzem medycyny pracy, który na zlecenie zakładu w ciągu jednego dnia profesjonalnie przeprowadzi wszystkie niezbędne badania pracownicze.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (73)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Dubik-Jezierzańska Inny

  Bardzo uprzejma Pani Doktor. Duże zaangażowanie swoim zawodzie. Polecam Panią doktor .

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Arkadiusz Janusz Inny

  Moim zdaniem to lekarz z powołania a przy tym normalny człowiek. Najpierw w 2020 r. poskładał jak należy mój pokiereszowany bark, a parę dni temu połamane biodro mego ojca. Krzysztof M.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Edyta Gronowicz Inny

  Pani doktor zdiagnozowała u córki zespół GBS diagnoza trafna, natychmiastowe działanie. Dzięki jej wiedzy i profesjonalizmowi moje dziecko nie ma oznak choroby a mogła być niepełnosprawną do końca życia. Minęło 6 lat przeszliśmy przez koszmar i długie leczenie ale nazwisko pani doktor utkwiło mi w pamięci na zawsze. Cudowny człowiek i lekarz. Dziękuję

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Arkadiusz Janusz Inny

  Pan doktor operował mnie w lutym.Jestem bardzo zadowolona.Lekarz z dużym doświadczenie,sympatyczny pełen empatii.Polecam każdemu.Serdecznie pozdrawiam,

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Dubik-Jezierzańska Inny

  Bardzo miła sympatyczna Pani polecam ma podejście do dzieci

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Kinga Kolmas-Maślak Inny

  Pani doktor jest bardzo sympatyczną i życzliwą osobą. Pełna empatii, zrozumienia i zaangażowana w problem chorego Słucha pacjenta, jest dociekliwa, wszystko wytłumaczy, służy pomocą i radą. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam Panią doktor i Dziękuję!

  U
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Dariusz Szarek Inny

  Profesjonalizm i zaangażowanie . Polecam wszystkim poszukującym fachowej opieki neurochirurga. Lekarz z powołaniem. Dziękuję za wykonany zabieg usunięcia kostniaka na Oddziale Neurochirurgii Szpitala im T. Marciniaka we Wrocławiu.

  T
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Dorobisz Konsultacja neurologiczna

  Podczas hospitalizacji w szpitalu doktor Dorobisz wykonywał jedno z badań oraz po zmienie dyżurów był moim lekarzem prowadzącym. Zarówno podczas badania, wizyt w trakcie pobytu oraz jako lekarz prowadzący pełna znajomość przypadku oraz pełne zaangażowanie. Podczas wypisu bardzo dokladnie opowiedzial co zostało wykluczone i dlaczego oraz co zostało zdiagnozowane i dlaczego. Ukierunkował na dalsze leczenie poszpitalne wraz z odpowiednim skierowaniem na badanie. Jestem bardzo zadowolony z opieli podczas tygodniowego pobytu w szpitalu. Dziękuję.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Arnold Karbowski Inny

  Byłem tydzień temu na zabiegu w szpitalu. Wszystko pozytywnie, zarówno sam zabieg, atmosfera, jak i postawa lekarza. Bardzo przyjazny człowiek :) 10/10

  F
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Tomkalski Inny

  Doktor Wojciech Tomkalski jest lekarzem godnym polecenia, ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, zajął się chorobą w sposób kompleksowy- od badania TK do operacji w bardzo szybkim czasie. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo dziękuję.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Fieldorfa 2, 50-420 Wrocław Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania