Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka jest to przede wszystkim wykwalifikowana kadra specjalistów, której celem jest pomoc pacjentom w jak najszybszym powrocie do zdrowia i pełnej akty... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka - Centrum Medycyny Ratunkowej

Fieldorfa 2

50-420 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka jest to przede wszystkim wykwalifikowana kadra specjalistów, której celem jest pomoc pacjentom w jak najszybszym powrocie do zdrowia i pełnej aktywności fizycznej. Naszym celem jest zapewnienie wszystkim pacjentom wieloprofilowej i kompleksowej opieki medycznej.

Nasi eksperci świadczą usługi z zakresu:
-anestezjologii
-kardiologii
-chirurgii ogólnej i urazowo-ortopedycznej
-chirurgii dziecięcej
-diabetologii
-endokrynologii
-neurologii dziecięcej
-logopedii
-neurologii
-neurochirurgii
-urologii
-urologii onkologicznej
-chirurgii plastycznej
-chorób wewnętrznych
-reumatologii

Oprócz świadczeń obejmujących specjalistyczną opiekę zdrowotną w naszej ofercie są również usługi diagnostyczne i badania laboratoryjne. Naszym pacjentom zapewniamy również kontakt z lekarzem medycyny pracy, który na zlecenie zakładu w ciągu jednego dnia profesjonalnie przeprowadzi wszystkie niezbędne badania pracownicze.

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Edyta Gronowicz Inny

  Z Panią Doktor miałam pierwszy raz do czynienia jak córka trafiła do szpitala na Fieldorfa. Później poszłam do niej na prywatną wizytę. Cudowna osoba, empatyczna, z ogromnym doświadczeniem. Nie zamieniłabym na innego specjalistę. Bardzo przejmuje się małym pacjentem i stara się jak najlepiej pomóc. Dziękuję za wszsytko!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jan Godziński Inny

  Lekarz z powołania, dzięki niemu moje dziecko zapomniało o problemie w ciągu miesiąca. Operacja przebiegła sprawnie, bez komplikacji, z pozytywnym finałem. Polecam z całego serca!!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Dorobisz konsultacja neurologiczna

  Bardzo doświadczony lekarz. Zaangażowanie w czasie wywiadu. Zadawanie odpowiednich i szczegółowych pytań przed postawieniem diagnozy. Dawno nie spotkałam takiego człowieka, lekarza z powołania. Na pewno będę polecać i korzystać w przyszłości z usług tego Pana.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Jabłoński Inny

  do operacji chodzenie nie było możliwe potężny ból a kilka godzin po operacji odbyłem bez problemu krótki spacer korytarzami szpitala "cudotwórca" dał mi sens życia , ta operacja to majstersztyk ..... polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Marta Dubik-Jezierzańska Inny

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią doktor. Przesympatyczna osoba, pełna ciepła i wyrozumiałości. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze, co niestety nie jest normą w obecnych czasach. Pani doktor wdrożyła odpowiednie leczenie i zleciła szybkie wykonanie niezbędnych badań. Wspaniałe podejście do pacjenta.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Marta Dubik-Jezierzańska Inny

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor dokładnie zbadała córkę i wyjaśniała wszystko.
  Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jan Godziński Inny

  Minęło wiele lat... Profesor operował mojego syna, 10 lat temu. To nie jest lekarz, który będzie dbał o samopoczucie rodzica, ale nad wszystko dba o zdrowie i życie powierzonegu Mu dziecka. Poświęci swój czas prywatny. To najważniejsze, bo wie, jakie są priorytety. Bardzo dziękuję Panie Profesorze... Jednostronne porażenie po usunięciu neuroblastomy, jak Pan powiedział, do wyrehabilitowania. 10 lat po i mam dziecko wolne od choroby, a reszta wyrehabilitowana .


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Ćmikiewicz Inny

  Pacjentowi przeterminowala sie recepta i doktor dzieki swojej uprzejmosci wystawil nowa. Zyczliwy, zaangazowany, miły, po prostu człowiek anioł - oby wiecej takich lekarzy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Pytel konsultacja ortopedyczna

  Konkretny lekarz. Pożądanie zbadał,przeprowadził wywiad i od razu wiedział co mi dolega. Sympatyczny,pozytywni z super podejściem do pacjenta.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Dorobisz Inny

  Kompetentny, miły, spokojny lekarz. Z dużym zaangażowaniem wyjaśnił wszelkie wątpliwości związane z moją przypadłością. Serdecznie polecam Pana Doktora.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania