Lek.

Andrzej Kluczynski

Neurolog, Neurolog dziecięcy

12 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • W

  Miły i sympatyczny, fajne podejście do dzieci. Badając naszego 6 letniego syna, cały czas zagadywał, wypytywał i odwracał uwagę. Rzeczowo i merytorycznie wyjaśnił problem. Odradził farmakologię, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4

  Ogólna ocena
  12 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M

   Do lekarza tego udałam się z półroczna córką w ramach NFZ. Z dzieckiem uczeszczam również do innego neurologa, gdyż ma wzmożone napięcie mnięsniowe i od kilku miesięcy chodzimy na rehabilitacje. Do Andrzeja Kluczyńskiego udałam się tylko dlatego, że robią badanie eeg takim niemowlaczkom. Córka ma kilka niepokojących syptomów często zdarzających się u dzici padaczkowych i kilkukrotnie od lekarzy usłyszałam, żeby takie badanie wykonać. Niestety Pan stwierdził, że jedynym wskazaniem by wykonać badanie na padaczkę są – uwaga - napady padaczkowe... Zaprzeczył również żeby to moja córka miała wzmożone napięcie mięśniowe... Usłyszałam, za to że moja chęć do wykonania badania jest równoznaczna z chęcią by córka była chora... żenujące!!! Jak można powiedzieć rodzicowi, że chce mieć chore dziecko...? Wychodzi na to, że lekarz uważa, że dzieci nie należy badać i rodzic powinien bagatelizować niepokojące go sygnały!
   A poza tym lekarz neurolog, który nie widzi i nie potrafi ocenić wzmożonego napięcia mięśniowego... chyba świadczy to o tym panu oraz o jego zdolnościach lekarskich wystarczająco dużo... Smutne jest, że tak wielu lekarzy (pracujących w ramach NFZ oczywiście) zapomniało na czym polega ich praca :(

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • W

   Miły i sympatyczny, fajne podejście do dzieci. Badając naszego 6 letniego syna, cały czas zagadywał, wypytywał i odwracał uwagę. Rzeczowo i merytorycznie wyjaśnił problem. Odradził farmakologię, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.

  • W

   Leczyłam się u tego lekarza na epi przez trzy lata i odradzam. Na początku był miły, ale niestety musiałam wszystko od niego wyciągać, Jak przeglądał moje eeg, to w ogóle go nie opisywał, czy li mógł powiedzieć co chciał. Kiedy mlowiłam lekarzowi o swoich problemach, to otrzymywałam odpowiedź że jestem dziwną pacjentką. O innych szczegółach nie będę pisać bo szkoda czasu.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Bylismy z synem, wtedy trzymiesiecznym na wizycie w ramach NFZ, z powodu czestych bezdechow afektywnych. Zostalismy potraktowani jak para histerykow. Przyczyna bezdechow mialy byc bledy wychowawcze, polegajace na nauczeniu dziecka zbyt szybkiego reagowania na jego placz... Pozostawie to bez komentarza. Dodatkowo, podczas badania, syn polozony na brzuchu odchylal raczki mocno do tylu. Lekarz oznajmil nam, ze to cechy uposledzenia z powodu zbyt rzadkiego ukladania dziecka na brzuchu... Zero wskazowek, zero wyjasnien. Na szczescie w pore trafilismy do dobrego fizjoterapeuty. Okazalo sie, ze syn ma wzmozone napiecie miesniowe. Krotka rehabilitacja pomogla. Nie polecam tego lekarza.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • B

   Prowadzimy pogotowie rodzinne. Doktor zawsze chętnie przyjmuje nasze dzieci, jest kompetentny i chętny do pomocy.

  • Bardzo dobry lekarz leczyl mojego syna bylismy z niego bardzi zadowolneni . niestety syn juz jest dorosly i nie podlega neurologowi dziecencemu wielka szkoda .

  • M

   Lekarz godny polecenia. Chodziliśmy do Niego z naszymi bliźniakami- wcześniakami (wizyty na fundusz, nie prywatne!). Zawsze fachowo, rzetelnie i z ludzkim podejściem do dzieci. Wychodziliśmy poinformowani, wiedzieliśmy co dalej robić, a dzieciaki rozwijały się pod jego okiem doskonale.
   Magda

  • Świetny lekarz, super podejście do pacjenta. Wysłucha, nie lekceważy, bardzo miły. Tak jak wyżej- posiada wszystkie cechy jakie powinien mieć lekarz dziecięcy.

  • Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie, rzeczowy i konkretny a jednocześnie rozgadany, przekazał nam duża wiedzę. Odpowiedzial wyczerpujaco na wszystkie pytania. Byliśmy w Asgo na Marcelinskiej, a mimo wszystko po spytaniu gdzie korzystamy z rehabilitacji dla dziecka potwierdził, ze tam gdzie chodzimy - na Sobieskiego jest bardzo dobra reh. Świetny kontakt z maluchem-niemowlakiem. Polecam.

  • Świetny lekarz, wyrozumiały. Umie on doradzić, pomóc. A najważniejsze to krótkie terminy czekania na NFZ do dr Kluczyńskiego.

  Jesteś tym lekarzem?

  294

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  1000

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.