lek.

Andrzej Kałdonek

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

19 opinii +dodaj

oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ciąża

  Doktor Kałdonek to wspaniały lekarz bzdura jak ktoś piszę że nie jest w stanie pomóc w zajściu w ciążę miałam też problemy z zajściem w ciąże Doktor wiedział co robić i po miesiącu byłam już w ciąży polecam.

 • K

  Doktor Kałdonek ma bardzo dobre podejście do pacjentek. Badania wykonuje z dużą uwagą i dokładnością. Byłam u niego po raz pierwszy i szczerze polecam. Wizyta przebiega bez skrępowania czego obawiałam się ze względu na to, iż była to moja pierwsza wizyta u mężczyzny ginekologa.

 • T

  Nie polecam tego lekarza. Bardzo chamski i ordynarny. Teksty typu "niech Pani lepiej zacznie się szanować" Pan doktor może mówić swojej żonie a nie pacjentce!!!! Dodatkowo wypisuje leki niezgodne z antybiogramem nie słuchając tego że mogę być na któryś uczulona.

 • V

  Jako fachowca polecam, w mojej ocenie jest lekarzem godnym zaufania. Jest konkretny, nie lubi dużo mówić i w tym tkwi problem, bo niejednokrotnie pacjentka po prostu nie wie o co ma się pytać. Odnoszę wrażenie, że jest niestety wielkim rutyniarzem, a świadczyć o tym może forma udzielanych pacjentce odpowiedzi / żartuje sobie, śmieje się z zadanych pytań, niejednokrotnie kpi/ Pomimo tego pozostaje pacjentką Pana doktora bo niestety w Jeleniej Górze nie ma większego wyboru specjalistów godnych zaufania. Na oddziale, którym kieruje pacjentki mogą czuć się bezpiecznie, bardzo dobra opieka pielęgniarska. Czy mogę polecić doktora Kałdonka - przyjmując, że jednym uchem się wpuszcza ,a drugim wypuszcza jego złośliwości to jako fachowca jak najbardziej TAK

 • A

  Jestem miesiąc po operacji guza jajnika ... operacja w Bukowcu w szpitalu w którym Pan doktor jest ordynatorem . Pan doktor fantastyczny człowiek ... lekarze którym przewodniczy pan doktor również godni polecenia , personel pielęgniarski suuuuper .... jezeli miałabym polecać to tylko to miejsce z tym doktorem ..pozdrawiam

 • A

  Bardzo dobry lekarz. Chodzilam do wielu lekarzy, ale tylko ten potrafi poswiecic mi tyle czasu ile potrzebuje - nie patrzac, ze pod drzwiami ludzi w kolejce wciaz przybywa. Lekarz zawsze chetny do pomocy, sluzy dobra rada. Bardzo dobry specjalista ! Polecam.

 • P

  Super lekarz prowadził moja pierwsza ciaze i wykazał przy tym duzo cierpliwosci i zrozumienia gdyz ja nie byłam łatwa pacjentka:) Szczerze go polecam .

 • J

  Sugarując się pozytywnymi opiniami pacjentek tego lekarza - trafiłam do jego gabinetu. Niestety, nie podzielam entuzjazmu moich przedmówczyń. Po 3-godzinnym oczekiwaniu w ciasnej poczekalni doczekałam się swojej wizyty. Lekarz po potwierdzeniu mojej ciąży nie założył nawet karty jej przebiegu, nie otrzymałam wydruku zdjęcia USG (bo cyt."jakoś niewyraźnie widać"). Gabinet wyposażony mniej, niż przeciętnie. Brak paragonu po opłaceniu 15 min. wizyty - 120 zł.

 • A

  Szczerze polecam Dr. Kałdonka. Prowadził moją pierwszą i trzecią ciąże i przez cały jej okres byłam pewna, że jestem pod opieką specjalisty. Byłam zawsze spokojna o siebie i maleństwo. Znam Pana doktora juz kilka lat i nigdy się na nim nie zawiodłam. Poświęca tyle czasu pacjentce ile trzeba. Badanie przebiega w miłej atmosferze i zrozumieniu a tego oczekujemy przecież od ginekologa. Nie zbywa, nie pogania, odpowiada na wszystkie pytania a ja zawsze mam ich dużo :)Trzecią ciążę zakończyłam cesarką, zrobił ją jak chirurg-plastyk, będę mogła spokojnie chodzić w bikini :). W szpitalu jest opiekuńczy i zainteresowany- choć jest ordynatorem, zawsze znajdzie czas na rozmowę z pacjentką. To miły i ciepły człowiek i a przy tym jak dotąd najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam, prawdziwy specjalista. Więcej takich lekarzy.

 • P

  poszłam do dr Kałdonka,ponieważ został mi polecony jako dobry specjalista,miałam dużego mięśniaka,trzech poprzednich lekarzy u których byłam nie mówiło o niczym innym jak usuniecie wszystkiego ze względu na wielkosć mięśniaka.ten lekarz dał mi nadzieję,że nie musi tak być.Zdecydowałam się na operację w szpitalu w kowarach.Dziś jestem ponad tydzień po operacji,podczas której usunięto mi tylko mięśniaka,czuję się dobrze i dochodzę do siebie.Polecam tego lekarza,ponieważ jest godny zaufania,zna się na swoim fachu i rzetelnie go wykonuje.poza tym bardzo indywidualnie podchodzi do pacjentki .Polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje