Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Powiatowe Centrum Zdrowia w Kowarach składa się z kilku oddziałów jak:
- oddział chirurgii ogólnej
- oddział chorób wewnętrznych
- oddział ginekologiczno-położniczy
- oddział zaburzeń nerwicowych
- oddział pediatryczny
- oddział rehabilitacji
oraz kilku poradni specjalistycznych.
Dysponujemy również szkołą rodzenia, w której przyszłe mamy przygotowujemy do porodu i macierzyństwa.Dzięki ciekawym wykładom, pokazom i prezentacjom zapoznajemy z aktualną wiedzą dotyczącą ciąży i narodzin.
Dowiedz się więcej

Adres

EMC Powiatowe Centrum Zdrowia w Kowarach
ul. Sanatoryjna 15, 58-530 Kowary
EMC Powiatowe Centrum Zdrowia w Kowarach logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  V
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Szulski Inny

  Wczoraj rano miałam operację nadgarstka. Strach ma wielkie oczy, więc jako pierwszy tego typu zabieg wywołał u mnie przerażenie. Pan doktor okazał się wspaniałym lekarzem. Podszedł do mnie ze spokojem i ogromnym profesjonalizmem. Gdybym mogła dałabym mu 100 gwiazdek, albo i więcej! Nie pominę także wspaniałej pielęgniarki, która również bardzo profesjonalnie podeszła do takiej panikary jak ja. Szpital i przychodnia okazała się miejscem-pomimo, że to szpital-przyjaznym i z osobami, które mają serce do pacjenta. Jestem pod ogromnym wrażeniem całego otoczenia i personelu. Bardzo dziękuję Panu doktorowi i jego asystentce również. Nie zamieniajcie się, kochani. Bądźcie nadal wspaniałymi ludźmi, którzy z ogromnym zaangażowaniem wykonują swoją pracę. Z całego serca polecam Pana doktora!
  Mam jeszcze drugi nadgarstek do zrobienia. Przyjadę bez jakichkolwiek obaw.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Paweł Baranowicz Inny

  Bardzo dobry specjalista. Skutecznie przeprowadził zabieg usunięcia trzeciego migdała u córki. Jestem bardzo zadowolony. Polecam Pana Doktora z czystym sumieniem.

  K
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Szulski Inny

  Bardzo dziękuję Dr. Szulskiemu za zabieg na cieśń nadgarstka. Zabieg był wykonany profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze, bardzo dokładnie i bez żadnych komplikacji.
  Bardzo polecam Pana Doktora.
  Krystyna R. Złotoryja

  J
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Szulski Inny

  Dziękuję Dr. Szulskiemu za zabieg na cieśń nadgarstka. Zabieg był wykonany profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze, bardzo dokładnie i bez żadnych komplikacji.

  D
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Szulski Inny

  Mama miała w tym miesiącu operacyjne leczenie zespołu cieśni kanału nadgarstka, którą wykonywał dr Szulski. Była bardzo zadowolona. Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad i dzięki temu obrał skuteczną metodę wykonania zabiegu. Przypadek okazał się niestandardowy i gdyby nie wiedza i profesjonalizm doktora zabieg mógłby być przeprowadzony nieskutecznie. Na szczęście mama trafiła na doktora Szulskiego w szpitalu „Bukowiec” w Kowarach, dzięki któremu zabieg, mimo tych nieprzewidzianych okoliczności, przebiegł sprawnie i szybko i ręka już dochodzi do pełnej sprawności. Polecam ten szpital i przede wszystkim doktora Szulskiego, który jest przy tym bardzo sympatycznym i empatycznym człowiekiem.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Magdalena Winkler - Lach Inny

  Pani doktor opiekowała się mną podczas porodu. Nie mogłam trafić lepiej.
  Cierpliwa i wyrozumiała. Bardzo dbała o to zebym nie wpadła w panikę za co jestem jej ogromnie wdzięczna.

  S
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Szulski

  Pan Doktor pracuje wbrew wszystkim negatywnym opiniom o polskiej medycynie. Fachowość i profesjonalizm w każdym zakresie. W trakcie wizyt w gabinecie bardzo dobra komunikacja z pacjentem i zaangażowanie leczeniem. Nie ma słów, które potrafią wyrazić podziękowanie za pomoc w powrocie do zdrowia. Mój przypadek był małym wyjątkiem, gdyż organizm bronił się przed siatką wszczepioną w trakcie zabiegu. Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i życzę wszystkiego najlepszego oraz dalszych sukcesów!

  M
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Szulski

  Pan Dr jest specjalistą godnym polecenia. Jako pierwszy lekarz (a byłem u wielu) skutecznie zdiagnozował moją przypadłość. Pan Doktor zlecił mi szereg badań, które wykonałem w ramach NFZ. Leczenie operacyjne - przebiegło sprawnie i bez żadnych niespodzianek. Widać duże zaangażowanie i profesjonalizm w sztuce. Bardzo wysoko oceniam specjalizację Dr D. Szulskiego.

  Profil zweryfikowany
  lek. Ludwik Dubrowski ciąża

  Zdecydowanie nie polecam tego lekarza. Chodziłam do pana doktora w ciąży. 2 razy leżałam w szpitalu i za każdym razem mowil mi ze to do poronienia.... Za 3 razem pojechalam do szpitala i cóż znów zostałam lekarza. Kazał mi jechać do jg bo przecież do poronienia w 6 miesiacu ciąży... Oczywiście okazało sie ze plamie po badaniu ginekologicznym, ktore miałam tego samego dnia. W Jg okazalo sie dodatkowo ze mam nadrzerke ktorej pan doktor nie widzial. A przez 6 miesięcy ciąży mialam tylko dwa razy robione wyniki plus brak cytologi... Zmienilam lekarza. A pana doktora nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Chrzanowski uraz kolana

  Przyszłam z dużym bólem kolana- odnowiła mi się stara kontuzja. Pan doktor pomacał mnie po kolanie przez pół minuty i stwierdził, że to na pewno jakiś banalny "problem z chrząstką". Pomimo moich tłumaczeń, że miałam wcześniej naderwane więzadła i uszkodzoną łąkotkę, zbagatelizował problem. Prosiłam o skierowanie na dalsze badania, chociaż USG czy rezonans, ale usłyszałam, że przez 3 miesiące mam sobie połykać "tabletki na chrząstkę" i potem ewentualnie się zobaczy. Oczywiście zrobiłam rezonans prywatnie i okazało się, że mam naderwane więzadło krzyżowe, uszkodzoną łąkotkę, liczne zniekształcenia i torbiele i ogólnie kolano nadaje się na stół operacyjny. Takie nierzetelne potraktowanie pacjenta uważam za karygodne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania