Adresy (3)

Wawrzyniaka 31/1, Jeżyce, Poznań
Andrzej Głodek


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Blik, Przelew na konto
61 629..... Pokaż numer


Wojskowa 17/7, Poznań
Andrzej Głodek (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Blik, Przelew na konto
61 629..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 180 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 180 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 629..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Po umówieniu wizyty prześlę także nr konta, na które powinna zostać przesłana opłata za 1 sesję najlepiej przynajmniej 2 dni przed jej terminem.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Proszę o zainstalowanie i przetestowanie działania aplikacji zoom.us.

Około 10-15 minut przed umówioną godziną prześlę smsem na podany numer telefonu dane do logowania (ID oraz hasło) w aplikacji zoom.us.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami dorosłymi. W szczególności pracuję z osobami doświadczającymi lęku (w różnych formach) oraz zagubienia w życiu i zmianach w życiu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychoterapia

Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


180 zł

Psychoterapia Online

Spotkanie online to dobry sposób, by uzyskać wsparcie w trudnym czasie w sposób bezpieczny i bezkontaktowy. Spotkanie takie może być: - pomocą w radzeniu sobie z emocjami; - szukaniem skutecznych rozwiązań; - pomocą w znalezieniu spokoju w otaczającym chaosie - początkiem dłuższego cyklu spotkań (gdy nie chcesz odwlekać pracy nad swoimi trudnościami); - kilkoma spotkaniami, gdy potrzebujesz wsparcia teraz.Wojskowa 17/7, Poznań

150 zł

Andrzej Głodek (2)

Pozostałe usługi


Wawrzyniaka 31/1, Poznań

150 zł

Andrzej Głodek

Pomoc psychologiczna w trudnościach emocjonalnych i życiowych, a także gdy czujesz się nieszczęśliwy/a lub przytłoczony/a. Wsparcie i pomoc w rozwiązaniu trudności, z którymi się mierzysz.Wawrzyniaka 31/1, Poznań

150 zł

Andrzej Głodek

Pomoc w trudnościach emocjonalnych i życiowych, lęku i depresji, a także poszukiwaniu szczęścia i sensu w życiu.

Psychoterapia w nurcie humanistycznym, integrowana z III falą terapii poznawczo-behaworalnej (terapia akceptacji i zaangażowania) i podejściem egzystencjalnym.Wojskowa 17/7, Poznań

150 zł

Andrzej Głodek (2)

Pomoc w trudnościach emocjonalnych i życiowych, lęku i depresji, a także poszukiwaniu szczęścia i sensu w życiu. Psychoterapia w nurcie III fali poznawczo-behaworalnej (terapia akceptacji i zaangażowania) integrowana z elementami podejścia humanistycznego i egzystencjalnego.180 zł

Psychoterapia Online

Pomoc online w trudnościach emocjonalnych i życiowych, lęku i depresji, a także poszukiwaniu szczęścia i sensu w życiu. Psychoterapia w nurcie humanistycznym, integrowana z III falą terapii poznawczo-behaworalnej (terapia akceptacji i zaangażowania) i podejściem egzystencjalnym.

11 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
N
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Andrzej Głodek psychoterapia indywidualna

Świetny specjalista i niesamowity człowiek, nasze regularne spotkania bardzo mi pomagają. Doskonałe podejście i empatia.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek psychoterapia indywidualna

Super podejście, chęć pomocy i wielka empatia. Pół roku terapii bardzo mi pomogło. Wcześniejsze doświadczenia z psychologiem miałem negatywne, a tutaj wielki pozytyw.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek psychoterapia indywidualna

Serdecznie polecam, lekarz bardzo miły, dobrze prowadzi pacjenta, a terapia daje widoczną poprawę.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Andrzej Głodek poradnictwo psychologiczne

Bardzo ciekawa wizyta, widać było zaangażowanie z drugiej strony. To moje pierwsze spotkanie, ale już po pierwszej wizycie czułem poprawę nastroju. Na pewno będę kontynuować terapię, ponieważ widzę, że jest plan na to aby mi pomóc a nie tylko bezcelowe spotkania.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Andrzej Głodek (2) psychoterapia indywidualna

Od ponad pół roku uczęszczam na terapię do Pana Andrzeja. Mimo pozytywnych odczuć już na pierwszym spotkaniu - ze względu na przyjazną atmosferę stworzoną przez Pana Andrzeja, chciałam wstrzymać się z wystawieniem opinii po to, aby upewnić się, że nie było to tylko pierwsze dobre wrażenie. Nie zawiodłam się - wraz z kolejnymi spotkaniami Pan Andrzej pozytywnie zaskakiwał mnie swoją osobą, a ja utwierdziłam się w przekonaniu, że trafiłam na świetnego specjalistę. Każdej wizycie towarzyszy ciepła, przyjazna atmosfera. Ponadto wyraźnie widzę rzetelne przygotowanie do kolejnych spotkań Pana Andrzeja oraz jego zaangażowanie w prowadzoną terapię. Serdecznie polecam, w szczególności, osobom, które mają problem z otworzeniem się.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Andrzej Głodek

Pan Andrzej propaguje bardzo praktyczne podejście do psychologii. Prostymi metodami pokazuje, że osiągnięcie równowagi jest na wyciągnięciu ręki. Wystarczy wypracować odpowiedni oddech i nawyk jego trenowania. Nad tym wszystkim, niczym trener na boisku, czuwa p. Andrzej. Polecam wszystkim zabieganym. Efekty są bardzo szybko zauważalne.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek psychoterapia indywidualna

Pan Andrzej jest pierwszym psychologiem, o którego metodzie mogę powiedzieć, że na prawdę mi pomogła. Jest zawsze przygotowany do kolejnych spotkań a na samych spotkaniach potrafi wprowadzić atmosferę wzajemnego szacunku i ciepła. To zachęca do otwierania się i pozwala na wspólną pracę nawet nad najcięższymi problemami. Nigdy podczas terapii nie czułem się niezrozumiany albo nie wysłuchany. Pan Andrzej potrafi połączyć fachową wiedzę i metody z bardzo dużą dozą empatii i zrozumienia.

Jeżeli miałbym komuś polecić psychologa, to zdecydowanie polecę gabinet Pana Andrzeja.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek poradnictwo psychologiczne

Pan Andrzej zna się doskonale na swoim fachu.
Pierwszy Psycholog w moim życiu do którego bardzo chętnie będę wracał!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Magister Andrzej jest bardzo uważnym słuchaczem, zaangażowanym, empatycznym, uprzejmym i zwyczajnie przyjacielskim człowiekiem. Osobowość magistra Andrzeja bardzo sprzyja otwarciu się, zachęca do współpracy. Moja terapia w ośrodku nie trwała długo, ale podczas tych paru spotkań nauczyłam się więcej niż przez wszystkie dotychczasowe lata terapii. Faktycznie czuję, jakbym dostała od pana Andrzeja narzędzia do radzenia sobie z emocjami w trudnych sytuacjach. Zmianę w moim zachowaniu zauważyło także moje otoczenie. Serdecznie dziękuję za pomoc.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek

Profesjonalny, ale stwarzający bardzo przyjazną atmosferę :) Nie miałam problemów ze zwierzeniem się, polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

34 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat nerwicy zoladka, jelit... Jestem tydz po usg jamie brzusznej, ktore nic nie wykazalo, morfologia, cukier, cholesterol, w normie.. A jednak w nadbrzuszu czuje pobolewania (tak jakby bol zoladka, jeli) Niestety teraz, z mezem przechodze trudny etap. Prawie codziennie sa klotnie, oraz maz wiele rzeczy mi zabrania, albo na pewne propozycje reaguje smiechem, czy wyzywa mnie od glupich... Psychicznie mnie to wykancza, rozmawiam z nim na ten temat, ale to nic nie daje...
Przez cala ta sytuacje strasznie sie denerwuje. Dochodzi do tego stopnia, ze budze sie w nocy, i przez 2-3 godz nie spie... Budzi mnie lek, kolatanie serca, czy uderzenia goraca.... Czy te nerwy, zlosci moga miec wplyw na bole zoladka,czy jelit...

Dzień dobry,
odczuwanie bólu w różnych częściach ciała (również w żołądku) zdarza się dość często w sytuacjach trudnych emocjonalnie, a z tego, co Pani pisze, właśnie w takiej sytuacji Pani jest.
Zwłaszcza jeśli badania lekarskie nic nie wykazały można przypuszczać, że Pani organizm reaguje zarówno problemami ze snem, kołataniem serca i uderzeniami gorąca oraz właśnie bólem żołądka i jelit na stres, lęk i inne emocje, które Pani przeżywa. Jeżeli przyczyna faktycznie leży w odreagowaniu emocji przez ciało (bo np. ma Pani zbyt mało wsparcia, nie ma Pani z kim rozmawiać o tym, co Pani czuje oraz nie widać wyjścia z sytuacji), to proszę pamiętać, że jest to normalna reakcja i może Pani znaleźć pomoc i zrozumienie u psychologa lub psychoterapeuty.

mgr Andrzej Głodek

Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

Od dłuższego czasu próbuję się przekonać do wizyty u psychologa, ale zawsze ostatecznie rezygnuję (główne powody to mój brak zaufania do psychologów, a w szczególności ich komptenecji i liczne scenariusze w mojej głowie, w których diagnozuje się u mnie coś, czego nie mam), wskutek czego robiłam różne testy psychologiczne online i czytałam o różnych zaburzeniach, ale po kilku minutach uznaję, że jestem zdrowa i takiej wizyty nie potrzebuję (wiem, że testy są mało wiarygodne, ale wychodziły mi bardzo różne zaburzenia, więc uznałam, że gdybym jakieś miała to by się powtarzało, a nie ciągle coś innego, a moje czytanie zawsze kończy się przekonaniem, że nie mam danego zaburzenia, bo jakiś objaw się nie zgadza), bo w mojej głowie wciąż mam przekonanie, że skoro sobie radzę to tej wizyty nie potrzebuję, a moje zachowanie wynika z mojego charakteru i że żadnego zaburzenia nie mam. Więc chciałabym zapytać co mogę zrobić sama dla siebie - czy mogłabym w jakiś sposób sprawdzić, przekonać się czy rzeczywiście mam jakieś zaburzenie bez wizyty u psychologa, skoro nie ufam im ani ich diagnozom?

Być może innym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z pomocy psychoterapeuty (np. pracującego w nurcie humanistycznym), który nie będzie rozważać diagnoz/zaburzeń, tylko potraktuje Panią jako człowieka takim, jaki Pani jest - i będzie pomagać z tym, z czym się Pani mierzy niezależnie od tego, jak to można nazywać. Osoby bez zaburzeń również korzystają z pomocy psychologicznej i psychoterapii.

Jeżeli natomiast diagnoza i określenie zaburzenia jest dla Pani niezbędne, to nie ma innej, skutecznej, metody niż konsultacja z psychologiem lub psychiatrą.

mgr Andrzej Głodek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami dorosłymi. W szczególności pracuję z osobami doświadczającymi lęku (w różnych formach) oraz zagubienia w życiu i zmianach w życiu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychoterapia

Staże

 • Stowarzyszenie Psyche Soma Polis (Poznań, 2014)
 • Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie (Poznań, 2016)
 • Prywatny gabinet psychoterapeutyczny - staż u psychoterapeutki Sabiny Sadeckiej (Poznań, 2016)

Certyfikaty


Znajomość języków

Polski, Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania