Adresy (3)

Wawrzyniaka 31/1, Jeżyce, Poznań
Andrzej Głodek


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Karta płatnicza
61 629..... Pokaż numer


Wojskowa 17/7, Poznań
Andrzej Głodek (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
61 629..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 130 zł

Psychoterapia indywidualna (opis) • 130 zł


Przyjmuję: dorosłych
61 629..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Po umówieniu wizyty prześlę także nr konta, na które powinna zostać przesłana opłata za 1 sesję najlepiej przynajmniej 2 dni przed jej terminem.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Inne narzędzia do konsultacji wideo:
Proszę o zainstalowanie i przetestowanie działania aplikacji zoom.us.

Około 10-15 minut przed umówioną godziną prześlę smsem na podany numer telefonu dane do logowania (ID oraz hasło) w aplikacji zoom.us.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami dorosłymi. W szczególności pracuję z osobami doświadczającymi lęku (w różnych formach) oraz zagubienia w życiu i zmianach w życiu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychoterapia

Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja online


130 zł

Psychoterapia Online

Spotkanie online to dobry sposób, by uzyskać wsparcie w trudnym czasie w sposób bezpieczny i bezkontaktowy. Spotkanie takie może być: - pomocą w radzeniu sobie z emocjami; - szukaniem skutecznych rozwiązań; - pomocą w znalezieniu spokoju w otaczającym chaosie - początkiem dłuższego cyklu spotkań (gdy nie chcesz odwlekać pracy nad swoimi trudnościami); - kilkoma spotkaniami, gdy potrzebujesz wsparcia teraz.


Konsultacja psychologiczna


Wojskowa 17/7, Poznań

130 zł

Andrzej Głodek (2)

Pozostałe usługi

Biofeedback


Wawrzyniaka 31/1, Poznań

100 zł

Andrzej Głodek

Terapia skuteczna m.in. w stresie oraz chorobach przewlekłych (cukrzycy, zespole Raynauda, fibromialgii, zespole jelita drażliwego, migrenie itp.)


Poradnictwo psychologiczne


Wawrzyniaka 31/1, Poznań

130 zł

Andrzej Głodek

Pomoc psychologiczna w trudnościach emocjonalnych i życiowych, a także gdy czujesz się nieszczęśliwy/a lub przytłoczony/a. Wsparcie i pomoc w rozwiązaniu trudności, z którymi się mierzysz.


Psychoterapia indywidualna


Wawrzyniaka 31/1, Poznań

130 zł

Andrzej Głodek

Pomoc w trudnościach emocjonalnych i życiowych, lęku i depresji, a także poszukiwaniu szczęścia i sensu w życiu.

Psychoterapia w nurcie III fali poznawczo-behaworalnej (terapia akceptacji i zaangażowania) integrowana z elementami podejścia humanistycznego i egzystencjalnego.Wojskowa 17/7, Poznań

130 zł

Andrzej Głodek (2)

Pomoc w trudnościach emocjonalnych i życiowych, lęku i depresji, a także poszukiwaniu szczęścia i sensu w życiu. Psychoterapia w nurcie III fali poznawczo-behaworalnej (terapia akceptacji i zaangażowania) integrowana z elementami podejścia humanistycznego i egzystencjalnego.130 zł

Psychoterapia Online

Pomoc online w trudnościach emocjonalnych i życiowych, lęku i depresji, a także poszukiwaniu szczęścia i sensu w życiu. Psychoterapia w nurcie III fali poznawczo-behaworalnej (terapia akceptacji i zaangażowania) integrowana z elementami podejścia humanistycznego i egzystencjalnego.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Andrzej Głodek biofeedback

Pan Andrzej propaguje bardzo praktyczne podejście do psychologii. Prostymi metodami pokazuje, że osiągnięcie równowagi jest na wyciągnięciu ręki. Wystarczy wypracować odpowiedni oddech i nawyk jego trenowania. Nad tym wszystkim, niczym trener na boisku, czuwa p. Andrzej. Polecam wszystkim zabieganym. Efekty są bardzo szybko zauważalne.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek psychoterapia indywidualna

Pan Andrzej jest pierwszym psychologiem, o którego metodzie mogę powiedzieć, że na prawdę mi pomogła. Jest zawsze przygotowany do kolejnych spotkań a na samych spotkaniach potrafi wprowadzić atmosferę wzajemnego szacunku i ciepła. To zachęca do otwierania się i pozwala na wspólną pracę nawet nad najcięższymi problemami. Nigdy podczas terapii nie czułem się niezrozumiany albo nie wysłuchany. Pan Andrzej potrafi połączyć fachową wiedzę i metody z bardzo dużą dozą empatii i zrozumienia.

Jeżeli miałbym komuś polecić psychologa, to zdecydowanie polecę gabinet Pana Andrzeja.


E
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Andrzej Głodek psychoterapia indywidualna

Od kilku miesięcy uczęszczam na terapię do Pana Andrzeja. Mimo że już po pierwszej wizycie byłam zadowolona z jej przebiegu ze względu na przyjazną atmosferę stworzoną przez Pana Andrzeja, chciałam wstrzymać się z wystawieniem opinii po to, aby upewnić się, że nie było to tylko pierwsze dobre wrażenie. Nie zawiodłam się - wraz z kolejnymi spotkaniami Pan Andrzej pozytywnie zaskakiwał mnie swoją osobą, a ja utwierdziłam się w przekonaniu, że wybrałam dobrego specjalistę. Pan Andrzej wykazuje się dużą cierpliwością i empatią oraz stwarza niezwykle przyjacielską atmosferę. Ponadto podczas spotkań wyraźnie widzę przygotowanie Pana Andrzeja oraz to, że posiada fachową wiedzę. Serdecznie polecam, w szczególności osobom, które mają problem z otworzeniem się.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek poradnictwo psychologiczne

Pan Andrzej zna się doskonale na swoim fachu.
Pierwszy Psycholog w moim życiu do którego bardzo chętnie będę wracał!


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Magister Andrzej jest bardzo uważnym słuchaczem, zaangażowanym, empatycznym, uprzejmym i zwyczajnie przyjacielskim człowiekiem. Osobowość magistra Andrzeja bardzo sprzyja otwarciu się, zachęca do współpracy. Moja terapia w ośrodku nie trwała długo, ale podczas tych paru spotkań nauczyłam się więcej niż przez wszystkie dotychczasowe lata terapii. Faktycznie czuję, jakbym dostała od pana Andrzeja narzędzia do radzenia sobie z emocjami w trudnych sytuacjach. Zmianę w moim zachowaniu zauważyło także moje otoczenie. Serdecznie dziękuję za pomoc.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Andrzej Głodek

Profesjonalny, ale stwarzający bardzo przyjazną atmosferę :) Nie miałam problemów ze zwierzeniem się, polecam


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Andrzej Głodek

Bardzo rzeczowe podejście do problemu, a jednocześnie swobodna atmosfera stwarza dogodne warunki do wyrażania swoich myśli, bez obaw o negatywny odbiór czy niepotrzebne komentarze. Widzę wyraźną poprawę w moim podejściu do życia po spotkaniach z Panem magistrem Andrzejem Głodek i jestem zadowolona. Myśle, że jest to godny polecenia specjalista.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

33 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Chcialabym sie dowiedziec czegos wiecej na temat nerwicy zoladka, jelit... Jestem tydz po usg jamie brzusznej, ktore nic nie wykazalo, morfologia, cukier, cholesterol, w normie.. A jednak w nadbrzuszu czuje pobolewania (tak jakby bol zoladka, jeli) Niestety teraz, z mezem przechodze trudny etap. Prawie codziennie sa klotnie, oraz maz wiele rzeczy mi zabrania, albo na pewne propozycje reaguje smiechem, czy wyzywa mnie od glupich... Psychicznie mnie to wykancza, rozmawiam z nim na ten temat, ale to nic nie daje...
  Przez cala ta sytuacje strasznie sie denerwuje. Dochodzi do tego stopnia, ze budze sie w nocy, i przez 2-3 godz nie spie... Budzi mnie lek, kolatanie serca, czy uderzenia goraca.... Czy te nerwy, zlosci moga miec wplyw na bole zoladka,czy jelit...

  Dzień dobry,
  odczuwanie bólu w różnych częściach ciała (również w żołądku) zdarza się dość często w sytuacjach trudnych emocjonalnie, a z tego, co Pani pisze, właśnie w takiej sytuacji Pani jest.
  Zwłaszcza jeśli badania lekarskie nic nie wykazały można przypuszczać, że Pani organizm reaguje zarówno problemami ze snem, kołataniem serca i uderzeniami gorąca oraz właśnie bólem żołądka i jelit na stres, lęk i inne emocje, które Pani przeżywa. Jeżeli przyczyna faktycznie leży w odreagowaniu emocji przez ciało (bo np. ma Pani zbyt mało wsparcia, nie ma Pani z kim rozmawiać o tym, co Pani czuje oraz nie widać wyjścia z sytuacji), to proszę pamiętać, że jest to normalna reakcja i może Pani znaleźć pomoc i zrozumienie u psychologa lub psychoterapeuty.

  mgr Andrzej Głodek

 • Pytanie dotyczące zaburzenia psychiczne

  Od dłuższego czasu próbuję się przekonać do wizyty u psychologa, ale zawsze ostatecznie rezygnuję (główne powody to mój brak zaufania do psychologów, a w szczególności ich komptenecji i liczne scenariusze w mojej głowie, w których diagnozuje się u mnie coś, czego nie mam), wskutek czego robiłam różne testy psychologiczne online i czytałam o różnych zaburzeniach, ale po kilku minutach uznaję, że jestem zdrowa i takiej wizyty nie potrzebuję (wiem, że testy są mało wiarygodne, ale wychodziły mi bardzo różne zaburzenia, więc uznałam, że gdybym jakieś miała to by się powtarzało, a nie ciągle coś innego, a moje czytanie zawsze kończy się przekonaniem, że nie mam danego zaburzenia, bo jakiś objaw się nie zgadza), bo w mojej głowie wciąż mam przekonanie, że skoro sobie radzę to tej wizyty nie potrzebuję, a moje zachowanie wynika z mojego charakteru i że żadnego zaburzenia nie mam. Więc chciałabym zapytać co mogę zrobić sama dla siebie - czy mogłabym w jakiś sposób sprawdzić, przekonać się czy rzeczywiście mam jakieś zaburzenie bez wizyty u psychologa, skoro nie ufam im ani ich diagnozom?

  Być może innym rozwiązaniem byłoby skorzystanie z pomocy psychoterapeuty (np. pracującego w nurcie humanistycznym), który nie będzie rozważać diagnoz/zaburzeń, tylko potraktuje Panią jako człowieka takim, jaki Pani jest - i będzie pomagać z tym, z czym się Pani mierzy niezależnie od tego, jak to można nazywać. Osoby bez zaburzeń również korzystają z pomocy psychologicznej i psychoterapii.

  Jeżeli natomiast diagnoza i określenie zaburzenia jest dla Pani niezbędne, to nie ma innej, skutecznej, metody niż konsultacja z psychologiem lub psychiatrą.

  mgr Andrzej Głodek

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pracuję z osobami dorosłymi. W szczególności pracuję z osobami doświadczającymi lęku (w różnych formach) oraz zagubienia w życiu i zmianach w życiu...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Bezsenność
 • Zaburzenia lękowe
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Psychoterapia

Staże

 • Stowarzyszenie Psyche Soma Polis (Poznań, 2014)
 • Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie (Poznań, 2016)
 • Prywatny gabinet psychoterapeutyczny - staż u psychoterapeutki Sabiny Sadeckiej (Poznań, 2016)

Certyfikaty


Znajomość języków

Polski, Angielski

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania