Adresy (2)

Najbliższy termin:
Pokaż kalendarz

Przyjmuję: dorosłych
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Hematologia

Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja hematologiczna


Franklina Roosevelta 18, Poznań

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

Pozostałe usługi

Zwykła wizyta


Franklina Roosevelta 18, Poznań

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9 Inny

"Znany" Pan doktor potraktował mnie impertynentnie. Sposób rozmowy oraz wywiad lekarski poniżej jakiegokolwiek standardu - wywiad lekarski po prostu w ogóle nie wystąpił. Wizytę odbyłam w związku z zaleceniem ginekologa oraz endokrynologa gdyż w zeszłym roku poroniłam i była niezbędna wizyta u hematologa. Pan Balcerzak po 5 minutach patrzenia się w kartki, przejrzał moje wyniki i stwierdził że badania robiłam zbędnie, gdyż on nie widzi powiązania z poronieniem. Lekarz również, bez zapoznania się z historią choroby, w sposób niezwykle niegrzeczny, zaznaczył mi, że w ciążę zachodzą kobiety między 18 a 25 rokiem życia, bo wg Pana Balcerzak taka jest natura, a nie kobieta w wieku 36 lat. Również Pan doktor stwierdził (pomimo opinii wielu innych lekarzy), iż podawanie heparyny w moim przypadku nic nie pomoże, stosowana przez inne kobiety utrzymujące ciążę - to tylko przypadek. Podsumowując, jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej niż tylko to co masz w wynikach badań - nie polecam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18 niedobór wit. B12

Mimo że na wizytę czekałem blisko godzinę, lekarz bardzo uważnie zapoznał się z dostarczoną mu dokumentacją. Przeanalizował ją i przeprowadził ze mną wywiad nt moich dolegliwości. Na spokojnie, bez pośpiechu, wszystko mi wytłumaczył. Uspokoił i wypisał skierowanie na badanie oraz zalecenia dotyczące dalszego leczenia. Od początku do końca atmosfera wizyty była serdeczna. Polecam Pana Doktora wszystkim zainteresowanym.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18 konsultacja hematologiczna

Mam b.pozytywne odczucia po wizycie u dr A.Balcerzaka. Wzbudza zaufanie,ma wiedzę, skupiony na pacjencie, poświęca mu tyle czasu ile wymaga sytuacja i potrzeby pacjenta. Udziela kompetentnych informacji. Serdeczny. Życzyłabym sobie takich lekarzy zawsze.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18

Konkretny i skrupulatny, jak coś wie to wie, a jak nie wie, to zleca badania. Sprawia wrażenie niedostępnego ale to bardzo mylne wrażenie. Na każde pytanie uzyskałem wyczerpującą odpowiedz i czułem się doinformowany oraz zostało mi wszystko wyjaśnione. Polecam !


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18 konsultacja wyników

Bardzo sympatyczny i szczery lekarz. Dokładnie wszystko wyjaśnił, zapisał i rzeczowo nazwał rzeczy po imieniu. Jestem bardzo zadowolona a o to trudno w dzisiejszych czasach.


E
Użytkownik zweryfikowany

Do pana doktora trafiłam z zalecenia innego specjalisty. Już po pierwszym moim zdaniu wyjaśniającym cel wizyty, przerwał mi twierdząc, że on się takimi sprawami nie zajmuje. Ostatecznie, okazując niezadowolenie wypisał skierowanie na dalsze badania, ale czułam, jakbym zawracała mu głowę. Tym bardziej nieprofesjonalne zachowanie, że posiadałam skierowanie od innego specjalisty z LuxMed, a więc sama nie wymyśliłam, że potrzebuję tej wizyty.


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry, rzeczowy i konkretny. Pana doktora poznałam gdy byłam na remisji niedokrwistości autoimmunohemolitycznej. Bardzo polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo sympatyczny Pan Doktor, pierwszy zaczyna wyjaśniać co i jak, dlaczego.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

Specjalizacje

  • Hematologia

Znajomość języków

Polski