lek.

Andrzej Bałasz

Ginekolog

UWAGA:
Wszystkie Panie zainteresowane szczegółami naszej oferty z zakresu ginekologii i położnictwa, zachęcam do wejścia na stronę Kliniki Ginekologiczno-Położniczej Arka ,,(…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UWAGA:
  Wszystkie Panie zainteresowane szczegółami naszej oferty z zakresu ginekologii i położnictwa, zachęcam do wejścia na stronę Kliniki Ginekologiczno-Położniczej Arka ,,( www.nzoz-arka.eu ),,. Zachęcam również do rejestrowania się bezpośrednio, dzwoniąc na numer naszej rejestracji """" numery dostępne na stronie ARKI """" (elastyczne i aktualne terminy przyjęć oraz fachowa i miła obsługa naszych wysoko wykwalifikowanych położnych).

  Panie rejestrujące się na wizyty elektronicznie przez portal znanylekarz, bardzo proszę o potwierdzenie terminu wizyty dzwoniąc na numer rejestracji NZOZ Arka (aktualne numery dostępne na www.nzoz-arka.eu). Informuję również, iż nie zgłaszanie się na umówione wizyty bez wcześniejszego kontaktu telefonicznego lub odwołania wizyty drogą elektroniczną, będzie skutkować zgłaszaniem takich przypadków do moderacji portalu znanylekarz, co w konsekwencji może skutkować zablokowaniem konta.

  Jestem dyplomowanym specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem pracy. W trakcie kariery zawodowej pracowałem w kilku małopolskich i śląskich szpitalach, co pozwoliło mi na zdobycie bardzo bogatego doświadczenia zawodowego. W latach 2000-2009 pełniłem funkcję ordynatora w Klinice Ginekologiczno-Położniczej „Spes”, prowadząc i odbierając osobiście kilka tysięcy porodów. Obecnie pracuję na stanowisku ordynatora Kliniki Ginekologiczno-Położniczej „Arka”. Współpracuję również ze Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. W swej pracy stawiam szczególny nacisk na rzetelną, profesjonalną a do tego miłą i bezstresową opiekę nad przyszłymi mamami.

  Prowadzę diagnostykę i terapię zakażeń narządu rodnego, niepłodności, antykoncepcji, klimakterium, mięśniaków macicy. Wykonuję badania USG. Wykonuję ponadto diagnostykę nadżerek, badania cytologiczne, diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową (HPV, Chlamydia trachomatis, Ureaplasma, urealyticum, Mycolasma hominis itp.), wymazy bakteriologiczne, badania genetyczne (profilaktyka raka jajnika, sutka, szyjki macicy).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
119 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Parę dnii temu PILNIE potrzebowałam wizyty i recepty na tabletkę 72 h. Pan Doktor nie robił żadnych problemów, wypytał o co chodzi i wszystko wytłumaczył tak, abym nie miała żadnych wątpliwości. Dodam że wizyta odbyła się w sobotę, późno wieczorem i Pan Bałasz bez problemu znalazł dla mnie czas. Teraz idę do P. Doktora ponownie w celu dobrania regularnej antykoncepcji.

 • K
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.

  Świetny diagnosta, cierpliwy i taktowny specjalista, konkretny, ciepły człowiek. Polecam - nie tylko do prowadzenia ciąży.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.Usługa: wizyta

  Doktor Bałasz prowadził moje dwie ciąże. Dodam, że obie były zagrożone. Jest osobą ogromnie kompetentną, nie lekceważy żadnych dolegliwości zgłaszanych przez pacjentkę i udziela wyczerpujących odpowiedzi. Miałam możliwość poznania wielu ginekologów i z pełnym przekonaniem stwierdzam, iż jest lekarzem wyjątkowym. W mojej opinii, jak również wielu ...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wspaniały, mądry, doświadczony i profesjonalny Doktor. Z uwagą słucha, uspokaja. Jest delikatny i skuteczny. Gorąco polecam, bo takich lekarzy ze świecą dziś szukać... Dziękuję także cudownym pielęgniarkom, które razem z Doktorem Bałaszem tworzą dobrą i serdeczną atmosferę oraz świetnie zgrany team fachowców.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wkładka wewnątrzmaciczna została założona delikatnie i możliwie bezboleśnie. Atmosfera w gabinecie doktora bardzo intymna a sam doktor potrafi rozładować stres w takim momencie naprawde dobrze. Widać że doktor Andrzej ma bardzo duże doświadczenie w kwestii antykoncepcji. Dodatkowo wkładki są dostępne na miejscu i nie trzeba szukać apteki która zrealizuje receptę na Mirenę. Pozdrawiam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.Usługa: wysiłkowe nietrzymanie moczu (wraz z taśmą)

  Doktor Andrzej Bałasz to wspaniały lekarz. Prowadził moje obie ciąże, które szczęśliwie doprowadził do końca, mimo drobnych komplikacji. Fachowiec w swojej dziedzinie. Będąc w ciąży czułam, że jestem pod dobrą opieką:-) Dodatkowo wielkie brawa za świetną organizację pracy kliniki Arka której Pan Doktor jest ordynatorem !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam tego lekarza. Prowadził moją ciążę, zlecał wszystkie niezbędne badania, USG co drugą wizytę, pod koniec ciąży kilka razy KTG, więc duży pozytyw dla tego Pana Doktora. W razie pytań udziela fachowej, konkretnej odpowiedzi. Miły, sympatyczny, delikatny podczas badań. Jak ktoś już pisał: właściwy człowiek na właściwym miejscu :) Czasem jest trochę 'zakręcony' , ale można na to przymknąć oko, w końcu to też człowiek ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  To pierwszy lekarz, który kiedy dowiedział siĘ że jestem w ciąży wyciągnął rękę, uśmiechnął się i powiedział: GRATULUJĘ! Panie Doktorze! Dziękuję za wyczerpujące informacje o stanie moim i mojego Maluszka. I za Pana życzliwe przyjecie i poswięcanie czasu. U Pana wizyta trwa nawet 40 minut. ...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo kompetentny. Zrobił mi wszystkie potrzebne badania bez łaski. Nie przepisuje bezmyślnie tabletek antykoncepcyjnych. Dokładnie wyjaśnił rodzaj i przyczynę schorzenia oraz metody leczenia. Nie traktuje człowieka przedmiotowo, jest dowcipny, delikatny i uprzejmy. Szczerze polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Prawdziwy specjalista z ogromna wiedza, swietny diagnosta. Operował mnie, otoczył pełną opieką i od lat jest moich ginekologiem. Leczy połowe moich kolezanek, jednej uratowal bardzo trudna ciąże, gdzie 6 innych ginekologow sie wycofalo z prowadzenia. Czlowiek o wielkiej wrazliwosci na kobiece lęki, obawy, cierpliwy, zawsze ...