lek.

Andrzej Bałasz

Ginekolog

128 opinii +dodaj

Umów wizytę
1 557 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rejestracja elektroniczna przez portal znanylekarz jest możliwa jedynie wybranych usług medycznych świadczonych przez Centrum Medyczne Arka. Zachęcam do korzystania z naszej rejestracji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
128 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.Usługa: operacja

  Moja opina dla tego lekarza jak i dla organizacji pracy w klinice której jest ordynatorem jest bardzo pozytywna. Doktor usuwał guz z powłok skórnych i blizny po cięciu cesarskim.
  Podejście do pacjenta, opieka medyczna pooperacyjna jaką miałam była na wysokim standardzie, bez porównania ze szpitalną opieką zdrowotną na NFZ. Doktor Bałasz bez wątpienia jest lekarzem z "powołania" . Przesyłam Najserdeczniejsze Wyrazy Wdzięczności.

 • B
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.

  Bardzo profesjonalny i wyrozumiały Lekarz. Podczas wizyty wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone w bardzo spokojny i rzeczowy sposób. Od razu wiadomo, że ma się do czynienia ze specjalistą :)

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.

  Jest to bardzo miły i sympatyczny człowiek. Jako lekarz bardzo rzeczowy i konkretny – bardzo mi pomógł i dzięki niemu jestem szczęśliwa mamą małego Kacperka. Poznałam go gdy jeszcze przyjmował na NFZ w Spesie, teraz niestety już tylko prywatnie, ale i tak będzie to mój ginekolog. Polecam!!

 • K
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.

  Jako osoba niewspółżyjąca zostałam zbadana rektalnie - Pan Doktor stwierdził "1200% kobiety, ma Pani macice". U innego lekarza miałam wykonany komplet badań, z którego wynika iż wymagam leczenia. U Pana doktora nie został przeprowadzony żaden wywiad, jedyne pytanie jako padło to czy współżyje (jak już siedziałam na fotelu), a poza tym absolutnie nic.. Jedyny plus jest taki, że był miły. Szkoda pieniędzy i czasu.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.

  Pan Doktor, to świetny specjalista, posiada dużą umiejętność tłumaczenia pacjentowi niejasności w przystępny sposób. Jest niezwykle empatyczny, spokojny, delikatny i uprzejmy. Poświęca pacjentowi bardzo dużo czasu. Cieszę się, że udało mi się trafić na profesjonalistę godnego zaufania.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.Usługa: operacja

  Dr Andrzej Bałasz to lekarz godny polecenia. Wykrył u mnie guza i zajął się mną bardzo kompleksowo, za co jestem bardzo wdzięczna :)
  To wspaniały lekarz i człowiek, bardzo delikatny i kulturalny, a przy tym bezpośredni i z poczuciem humoru. Potrafi nawiązać z pacjentką bardzo dobry kontakt i dba o jej komfort psychiczny. Kojarzy pacjentki nawet po długim okresie nie widzenia. Ja go obdarzyłam całkowitym zaufaniem.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Znakomity kontakt z pacjentem.Można Panu Doktorowi zaufać.Wytłumaczył mi chorobę i sposób leczenia/operacja/. Jestem już po operacji laparoskopowej,którą Pan Doktor wykonywał w klinice na Królowej Jadwigi. Super opieka. Czuję się świetnie. Polecam

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.

  Fachowy, kompetentny, bardzo delikatny, wszystko dokładnie tłumaczy rozważając różne możliwości. W razie wątpliwości można konsultować się telefonicznie. To przyjemność znać takiego lekarza. Polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.Usługa: antykoncepcja

  Najlepszy ginekolog w województwie małopolskim i tyle. Na tą ocenę składa się :wiedza, kompetencja, wzorowe prowadzenie ciąży jak i radzenie sobie z wszystkimi niestandardowymi przypadkami. Dodatkowo bardzo dobrze wyposażony gabinet - wszystkie badania od A do Z na miejscu, nigdzie nie trzeba jeździć np żeby zrobić usg, testy z krwi czy ktg.

 • M
  Lokalizacja: NZOZ Arka Sp. z o.o.

  Dotarłam na umówiona wizytę a w poczekalni mega obsuwa - z 5 innych pacjentek czekało. Po 2h czekania pani z recepcji stwierdziła że o pretensjach mogę porozmawiać z lekarzem - żenujące. Sama wizyta trwała z 5 minut i zastosowane leczenie nie przyniosło skutków a wręcz zaostrzylo objawy

  Andrzej Bałasz2017-11-15

  Szanowna Pani, skoro wizyty u mnie trwają aż 5 minut to jakim cudem czekała Pani 2 godziny? Z prostego rachunku wynika iż: (120 minut dzielone przez 5 minut to: 24 pacjentki oczekujące w kolejce). Czyli ile było tych pacjentek? 5 czy 24? Czy czekała Pani 2 godziny, czy też nieco krócej, a może wcale?
  Kolejna kwestia to postawiona diagnoza i zastosowane leczenie. Bardzo proszę o konkrety. Proszę napisać jaka była diagnoza i jakie leki zleciłem. Odnoszę wrażenie że mój gabinet zna Pani co najwyżej ze zdjęć zamieszczonych w internecie. Pozdrawiam serdecznie.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja elektroniczna przez portal znanylekarz jest możliwa jedynie wybranych usług medycznych świadczonych przez Centrum Medyczne Arka. Zachęcam do korzystania z naszej rejestracji telefonicznej - aktualny numer telefonu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej - www.nzoz-arka.eu.
  UWAGA: numer telefoniczny podany w zakładce kontakt na portalu znanylekarz nie jest bezpośrednim numerem kontaktowym do CM Arka.

  Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo pod adresem: www.nzoz-arka.eu
  Zapraszam serdecznie.


  Jestem dyplomowanym specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa z ponad 30-letnim stażem pracy. W trakcie kariery zawodowej pracowałem w kilku małopolskich i śląskich szpitalach, co pozwoliło mi na zdobycie bardzo bogatego doświadczenia zawodowego. W latach 2000-2009 pełniłem funkcję ordynatora w Klinice Ginekologiczno-Położniczej „Spes”, prowadząc i odbierając osobiście kilka tysięcy porodów. Obecnie pracuję na stanowisku ordynatora Kliniki Ginekologiczno-Położniczej „Arka”. Współpracuję również ze Szpitalem Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie. W swej pracy stawiam szczególny nacisk na rzetelną, profesjonalną a do tego miłą i bezstresową opiekę nad przyszłymi mamami.

  Prowadzę diagnostykę i terapię zakażeń narządu rodnego, niepłodności, antykoncepcji, klimakterium, mięśniaków macicy. Wykonuję badania USG. Wykonuję ponadto diagnostykę nadżerek, badania cytologiczne, diagnostykę chorób przenoszonych drogą płciową (HPV, Chlamydia trachomatis, Ureaplasma, urealyticum, Mycolasma hominis itp.), wymazy bakteriologiczne, badania genetyczne (profilaktyka raka jajnika, sutka, szyjki macicy).

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia