Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
42 612.....

Usługi i ceny

Konsultacja neurologiczna

150 zł


Zachodnia 12A, Łódź

150 zł

Centrum Medyczne Bimed


Konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)

150 zł


Zachodnia 12A, Łódź

150 zł

Centrum Medyczne Bimed

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne Bimed konsultacja neurologiczna

długo się czeka,zanim wejdzie się do gabinetu,ale mimo to warto.Pani doktor sympatyczna,bardzo dokładna,o wszystko pyta , słucha,potrafi odpowiedzieć precyzyjnie na pytania,wyjaśnić dane rzeczy,polecić co zrobić w danej sytuacji,czy gdzie najlepiej się zgłosić by coś zrobić .Naprawdę lekarka godna polecenia.


M
Użytkownik zweryfikowany

Lekarka z powołania ! Bardzo wnikliwie słucha pacjenta, bada, doradza, wspolnie rozmawia i stara sie znalezc zrodlo napadow. Jest 24 h do dyspozycji pacjenta ! Kazdy jej stały pacjent ma jej komorke w razie jakis zwiekszonych napadow, dryn dryn. Zawsze odpisze/oddzwoni ! Długo się czeka na wizyty, ale warto :) mam nadzieje, ze dlugo jeszcze pozyje, bo nie chce zmieniac lekarza !


M
Użytkownik zweryfikowany

Cudowny człowiek-empatia, cierpliwosc, słuchanie pacjenta.Delikatna, uprzejma, solidna, pomocna.Jaki człowiek taki lekarz-to sie potwierdza.Kochana osoba ,ujmujaca swoim zachowaniem.Kultura i klasa.Chce pomóc i szuka sposobów.Duzy format -nie spotykany w tych okropnych czasach.Pani Doktor-duzo zdrowia i sił zycze.


T
Użytkownik zweryfikowany

absolutnie potwierdzam, pani doktor jest rewelacyjna, pełna empatii, to się rzadko zdarza w dzisiejszych czasach, profesjnalna, ma czas dla nas pacjentów, wszystko wyjaśnia i uspokaja, oby takich więcej.


G

Szpital Im. Barlickiego w Łodzi. A przyjmuje prywatnie w Unimedzie na Piotrkowskiej(dlugie terminy)


Y

Chciałabym wiedzieć w którym szpitalu Pani dr.Alina Mochecka- Thoelke pracuje. Mam chorą Mamę i od 7 miesięcy żaden z 4 neurologów nie potrafił zdiagnozować poprawnie jej choroby. Choroba postępuje a leczenie sięga zeru.


P

Bardzo doswiadczony lekarz, podejscie profesjonalne a zarazem dajace komfort pacjentowi. Jestem pelen podziwu dla wiedzy i doswiadczenia.
Oby wiecej takich lekarzy!!!!


N
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo, rzeczowy, kompetentny lekarz.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i podczas wizyty poświęca maximum swojej uwagi. Nie pozostawia pytan bez odpowiedzi, stara się jak najdokładniej wytłumaczyć każdy problem.Będąc jej pacjentem w szpitalu, ma się pełen komfort psychiczny , pani doktor zleca bardzo wiele badań i zawsze ma czas zarówno dla pacjenta, jak i jego rodziny.Pani doktor, to lekarz z powołania, teraz rzadko się już takich spotyka, polecam każdemu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie


Specjalizacje

  • Neurologia

Zdjęcia