Lek.

Alina Kierznikowicz verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog, Flebolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medycyny Specjalistycznej SanitasUsługa: wycięcie znamienia .

  Chirurg brzmi groźnie , ale nie w przypadku Pani Doktor . Bardzo dziękuje za 100 % profesjonalizm i uśmiech . Jak wizyta chirurgiczna to tylko u Pani Doktor :-) .

  Alina Kierznikowicz2017-10-29

  Witam, bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość...

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Ukończyłam Akademię Medyczną w Gdańsku. Jestem specjalistą chirurgiem.
   Wykonuję operacje żylaków kończyn dolnych, przepuklin pachwinowych, brzusznych i pępkowych, hemoroidów, pęcherzyka żółciowego, zatoki włosowej.Zajmuję się również skleroterapią pajączków żylnych i hemoroidów, wycinaniem znamion, guzków, tłuszczaków.
   Konsultuję i operuję pacjentów w:
   1/Centrum Sanitas w Gdańsku,
   2/Clinica Medica w Gdyni

   Przyjmuję również w:
   1/ Lekarskiej Spółdzielni Pracy w Gdyni.
   2/Poradnia Flebologiczna w Gdańsku Wrzeszczu - skleroterapia hemoroidów, flebogrif

   We wszystkich, wyżej wymienionych, miejscach przyjęć, poza konsultacjami pacjentów z zakresu chirurgii ogólnej /flebologii , proktologii / wykonuję również drobne zabiegi chirurgiczne, takie jak: skleroterapia (ostrzykiwanie tzw. "pajączków żylnych"), wycinanie znamion skórnych, wrastających paznokci, nacinanie ropni, wszycia Disulfiramu/Esperalu/, zmiany opatrunków i inne.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna

  Usługi

  Centrum Medycyny Specjalistycznej Sanitas

  Pilotów 21, 80-460 Gdańsk, pomorskie

  Operacja przepukliny pachwinowej 4 000 zł
  Usuwanie znamion, guzków, tłuszczaków itp 500 zł
  Skleroterapia hemoroidów 500 zł

  Clinica Medica

  Mireckiego 11, Grabówek, 81-229 Gdynia, pomorskie

  Operacja zatoki włosowej 3 500 zł

  Lekarska Spółdzielnia Pracy

  Obrońców Wybrzeża 1/3, Śródmieście, 81-366 Gdynia, pomorskie

  Zwykła wizyta 100 zł
  Wszycie esperalu 700 zł
  Wycięcia guzków 350 zł

  Poradnia Flebologiczna dr Borecka-Sobczak

  Partyzantów 27, 80-254 Gdańsk, pomorskie

  Skleroterapia hemoroidów 500 zł
  Konsultacja z badaniem -anoskopia,rektoskopia 280 zł

  Pytania od pacjentów

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom
  Alina Kierznikowicz
  Alina Kierznikowicz
  Chirurg, Proktolog, Flebolog
  Gdańsk
  Witam, wykonuję tego typu zabiegi ambulatoryjnie, w znieczuleniu miejscowym. Raczej nie tworzą się blizny. Zabiegi poprzedzam jednak konsultacją i kwalifikacją do zabiegu. Pozdrawiam.

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  11 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • M
   Lokalizacja: Centrum Medycyny Specjalistycznej SanitasUsługa: wycięcie znamienia .

   Chirurg brzmi groźnie , ale nie w przypadku Pani Doktor . Bardzo dziękuje za 100 % profesjonalizm i uśmiech . Jak wizyta chirurgiczna to tylko u Pani Doktor :-) .

   Alina Kierznikowicz2017-10-29

   Witam, bardzo dziękuję i polecam się na przyszłość...

  • Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie Specjalistyczne

   Pani ????doktor o bardzo dużym doświadczeniu i miłym podejściu do klienta.Badanie przebiegło profesjonalnie i bez boleśnie.Polecam bez najmniejszych zastrzeżeń.Dziękuje i polecam.;-) ????

   Alina Kierznikowicz2017-10-20

   Dziękuję i pozdrawiam.
   Alina Kierznikowicz

  • A
   Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pani Doktor jest najlepszym lekarzem jakiego spotkałam w życiu. Kilka lat temu operowała mi tarczycę w Clinica Medica w Gdyni, zrobiła to doskonale i do dzisiaj nie mam żadnych problemów. Oprócz tego, że jest wspaniałym lekarzem jest również niezwykle sympatyczną, komunikatywną i mądrą osobą. Trafiłam do niej przez przypadek kiedy szukałam pomocy w rozwiązaniu problemu z guzkami na tarczycy. Odwiedziłam wcześniej kilku „specjalistów - chirurgów” dla których byłam kolejnym, niewiele znaczącym pacjentem – wiedziałam, że operacja tarczycy jest bardzo skomplikowanym zabiegiem i obarczonym ryzykiem wielu powikłań. Pani Doktor umiała spokojnie i miło ze mną porozmawiać, doradzić i konkretnie pomóc, nawet cięcie na szyi zrobiła mi tak, że po zagojeniu nie widać blizny. Potem kilkukrotnie usuwała mi znamiona. Jest prawdziwym lekarzem do którego mam pełne zaufanie.

  • G
   Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: operacja przepukliny

   W zeszłym roku Pani Doktor Alina Kierznikowicz operowała mi przepuklinę pachwinową – operacja okazała się być bardzo rozległa i skomplikowana, ale wykonana została perfekcyjnie. Po operacji byłem z Panią Doktor w stałym kontakcie telefonicznym – w te kilka najgorszych dni pooperacyjnych zawsze służyła radą, cierpliwie wyjaśniała i upewniała mnie, że rana goi się prawidłowo. Jest lekarzem niezwykle zdolnym – mistrzem w swoim zawodzie, a przy tym dobrym i wartościowym człowiekiem.

   Alina Kierznikowicz2017-02-21

   Bardzo dziękuję, serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

  • N

   zabieg przebiegł w bardzo miłych i profesjonalnych warunkach. Normalnie umarłbym ze strachu, ale Pani Alina wzięła świetnie sprawy w swoje ręce. Dziękuję :)

   Alina Kierznikowicz2015-12-05

   Serdecznie dziękuję za miłe słowa i życzę dużo zdrowia. Polecam się na przyszłość.

  • K

   Jestem zawodowym kierowcą i od tego jeżdżenia dorobiłem się przepukliny. Bałem się operacji i tego, że długo nie wrócę do pracy, a jak nie jeżdżę, to nie zarabiam. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie. Po operacji u Pani doktór Kierznikowicz wróciłem do pracy po 3 tygodniach. Minął już rok i wszystko jest OK. Zdecydowanie polecam!

  • K

   Usuwałam u Pani Doktor żylaki ,wspaniały lekarz! Miła, cierpliwa,.prawdziwy lekarz z powołania.Polecam

  • W
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Wspaniały lekarz , profesjonalizm , podejście i zrozumienie pacjenta naprawdę na najwyższym poziomie .Serdecznie dziękuję i polecam wszystkim.

  • T

   Fachowość i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Genialne uspakajające i ludzkie podejście do pacjenta. Cieszę się, że trafiłem właśnie na Panią Doktor i ogólnie, że mamy takich wspaniałych chirurgów w Trójmieście. Oczywiście gorąco polecam i ze swojej strony jeszcze raz serdecznie dziękuję.

  • B

   Wspaniały i empatyczny lekarz. Pani doktor usuwała mi w znieczuleniu miejscowym zmiany skórne. Zrobiła to bardzo estetycznie i bez komplikacji. Lekarz o ogromnej cierpliwości i bardzo ludzkim podejsciu do pacjenta. Dziekuję serdecznie i polecam szczerze panią doktór.