Pen-iconCreated with Sketch. Edytuj profil

Jesteś tym lekarzem?

142

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go

Adresy i cenniki

 • Gabinet Lekarski

  ul. Rynek 26a
  60-865 Andrychów, małopolskie

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

 • W moim przypadku Pani Kolber nie wykazała się wiedzą i doświadczeniem. Zgłosiłam się do poradni w Wadowicach w ramach NFZ z ostrym bólem brzucha. Po badaniu Pani doktor stwierdziła, że mam tylko bolesną owulację i że wszystko jest w porządku, kazała mi zażywać apap. Tego samego dnia wylądowałam w szpitalu na stole operacyjnym. Okazało się , że miałam dużą torbiel endometrialną na jajniku, która pękła i rozlała się do jamy otrzewnej.Przez jej diagnozę wprowadziłam w błąd innych lekarzy. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • N

  Pani doktor jest bardzo miła w prywatnym gabinecie natomiast w poradni gdzie przyjmuje w ramach NFZ jest zupełnie inną osobą. Jest niegrzeczna, opryskliwa, krzyczy na pacjentki. Jest bardzo humorzasta, nigdy nie wiadomo w jakim będzie nastroju. Byłam kilka lat jej pacjentką. Zmieniłam lekarza i wreszcie wizyta u ginekologa nie jest już tak stresująca.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B

  Super Kobieta! Prowadziła moją ciążę profesjonalnie. Z jej pomocą doszłam do finału. Była moim wsparciem i podporą na każdym etapie!

 • R

  Bardzo delikatna i wrażliwa położna. Pani Ginekolog można powierzyć najbardziej intymne sprawy.
  Można porozmawiać z Nią na każdy temat. Potrafi słuchać i fachowo doradzić.
  Badania przeprowadzone w pełni profesjonalnie - ma zresztą bardzo nowoczesny gabinet, w pełni komfortowy.
  Polecam!

 • Barbara
  Kilka lat temu przy rutynowej kontroli Pani Doktor zdiagnozowała u mnie guza jajnika. Okazał się być nowotworem złośliwym. Pani Doktor nie zostawiła mnie samej sobie. Dziś wiem że uratowała mi życie szybko reagując na problem. Osoba profesjonalna, zaangażowana, ciepła i bardzo delikatna. Serdecznie pozdrawiam i polecam !

 • Witam. Jestem przyszłą mamą, od pół roku moim lekarzem prowadzącym BYŁA Pani Kolber, do czasu, gdy jej lekceważące podejście nie doprowadziło do tego że wylądowałam w szpitalu! Od początku ciąży moje złe wyniki moczu oraz moje skargi dotyczące bóli które odczuwam zostały zlekceważone! NIe doradzono mi nawet że mogę mieć problem z nerkami! Po trafieniu do szpitala w Wadowicach lekarze załamywali ręce nie rozumiejąc dlaczego mój lekarz tak zlekceważył moje objawy. Co do podejścia do pacjenta.. od pierwszej wizyty miałam przeczucie że nie przypadłam tej Pani do gustu. Na drugim badaniu USG nawet nie pokazała mi mojego bobasa. Jest niesympatyczna i opryskliwa, zrezygnowałam z prowadzenia ciązy u tej Pani ponieważ uważam że brak jej kompetencji i podejścia do pacjenta. Nikomu nie polecam!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktor Kolber jest bardzo sympatyczną ciepłą osobą. Wszystkie badania przeprowadza bardzo delikatnie. Prowadzi moją pierwszą ciąże, zawsze poświęca mi tyle czasu ile potrzeba, dokładnie prosto wszystko tłumaczy. Zwraca na wszystko uwagę. Pod jej opieką czuję się bezpieczna. Poleciłabym panią doktor każdej kobiecie.

 • Bardzo dobry lekarz, nie mam nic do zarzucenie. Miła, dokładna lekarka, prowadziła moją ciążę na medal! Pełen profesjonalizm w każdej dziedzinie! Gabinet wyposażony w bardzo dobry sprzęt. Z całą odpowiedzialnością polecam panią Kolber!

 • Bardzo dobry lekarz! Miła i sympatyczna kobieta, profesjonalnie podchodzi do pacjentki. 5 lat temu prowadziła moją ciąże, teraz po raz drugi jestem w ciąży i również wybrałam panią Kolber jako lekarza prowadzącego!

 • Polecam , pełen profesjonalizm, bardzo miła i szczera osoba. Niczego nie lekceważy :) SZCZERZE POLECAM