Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 160 zł

Konsultacja psychologiczna • 160 zł


Przyjmuję: dorosłych

Po umówieniu konsultacji online, zostaną przesłane dane do przelewu za wizytę drogą e-mailową.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, lok. 4, Ursynów, Warszawa
Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza
22 276..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna oraz psychoterapeutą humanistycznym. W swojej pracy psychoterapeutycznej zajmuję się pomoc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychiczne
 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie


Znajomość języków

Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


160 zł

Konsultacje Online


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, lok. 4, Warszawa

160 zł

Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska160 zł

Konsultacje Online


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, lok. 4, Warszawa

160 zł

Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska

Pozostałe usługi


Aleja Komisji Edukacji Narodowej 53, lok. 4, Warszawa

160 zł

Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska

12 opinii pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychologgia konsultacja psychologiczna

Do Pani Aleksandry trafiłam w lipcu 2018 roku zagubiona życiowo, sfrustrowana codziennością i na skraju wykończenia zdrowotnego. Wielka kumulacja dolegliwości psychicznych emanujących na fizyczność organizmu nastąpiła u mnie daleko przed 30-stką na podstawie bagażu doświadczeń zbieranego przez całe życie.
Dzięki regularnej pracy nad sobą poprzez zastosowanie różnych technik w trakcie sesji w niezwykły sposób odbywałam i odbywam podróż wewnątrz siebie. Wydawać by się mogło, że narzędzia takie, jak „zwykła rozmowa” i „pisanie wypracowań”, nie będą w stanie wnieść nic nowego do mojego życia. Nic bardziej mylnego. Podczas sesji poznaję własne ja (swoje potrzeby), uczę się asertywnej oceny sytuacji oraz uzewnętrzniania swoich opinii i emocji. Jestem także w stanie zmierzyć się z demonami przeszłości (wcześniejszymi doświadczeniami, zapisanymi w pamięci wspomnieniami, utartymi przekonaniami), które nie pozwalają mi iść dalej optymistycznie do przodu każdego dnia.
Pani Aleksandra to psychoterapeuta, który nie narzuca własnego zdania, nie wymusza określonych działań – jedynie sugeruje możliwe warianty rozwiązań i przewidywane efekty pozostawiając nam ostateczną decyzję. Prowadzi w taki sposób spotkanie, abym ja sama doszła do swoich wniosków. Dzieli zamierzone cele na pomniejsze etapy, pokazując ich realizację z upływem czasu co utwierdza w przekonaniu o postępach i daje trwałe efekty.

mgr Aleksandra Wróblewska

Bardzo dziękuję za te słowa i życzę dalszych postępów. Pozdrawiam serdecznie Pani Kasiu


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pierwsza moja wizyta u Pani Aleksandry. Długo dojrzewałam do decyzji o potrzebie terapii. Dziś nie żałuje, że zaczynam swoją drogę z takim psychologiem jak Pani Aleksandra. Cierpliwa, wyrozumiała i empatyczna osoba. Po pierwszej wizycie czuje, że pomoże mi uporać się z problemami, które mnie dotknęły.
Polecam serdecznie.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam serdecznie.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska

Pani Aleksandra jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Często dostrzega to czego ja nie widzę. Potrafi mi wytłumaczyć wiele moich zachowań, których ja nie rozumiem. Przez rozmowę i analizę mojego postępowania i innych zaczynam inaczej patrzeć na wszystko dookoła mnie.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję bardzo za ten komentarz i życzę dalszych postępów. Pozdrawiam serdecznie Pani Marto.


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Psychologgia zaburzenia osobowości

Panią Olę poznałam rok temu. Na terapię uczęszczam od września 2018 roku, nie poznałam jeszcze tak empatycznego terapeuty jak Pani Ola. Przez te pół roku pomogła mi bardzo dużo zrozumieć o sobie i swoim zachowaniu, chociaż tak naprawdę jesteśmy dopiero na początku. W Pani Oli zawsze mam wsparcie i to się po prostu czuje na każdej wizycie.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję serdecznie za ten komentarz i zapraszam do dalszej współpracy.


A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychologgia Chęć samodoskonalenia

Super terapia, pani Aleksandra jest cierpliwym i pomocnym specjalistą w swojej dziedzinie. Dużo pomogła mi w kwestii doskonalenia, lecz przede wszystkim poznania samego siebie. Bardzo polecam terapię każdemu, kto chce zostać naprawdę wysłuchany:)

mgr Aleksandra Wróblewska

Bardzo dziękuję za te słowa i życzę wszystkiego dobrego.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Psychologgia

Po około 6 spotkaniach jestem w stanie stwierdzić, że jestem z nich zadowolony. Bardzo podoba mi się to, że czuje, że jestem rozumiany. Pani Wróblewska ma w sobie dużo empatii i potrafi dobrze nakierować na odpowiednie miejsca w psychice, wspomnieniach, w których mogą leżeć źródła problemów. Dzięki temu czuje, że powoli zaczynam robić kroki w dobrą stronę.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję bardzo za ten komentarz i zapraszam na następne sesje.


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska

Pani terapeutka bardzo wczówa się w problem Pacjenta.Stara się jak najwięcej uzyskać informacji.Na pierwszym spotkaniu dużo mi już pomogła poradziła jak radzić sobie z problemem.Będę jeszcze korzystała z usług tej Pani.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję bardzo za komentarz i zapraszam na kolejne spotkania.


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska

Bardzo polecam Pania Aleksandre dla kazdego kto ma problemy z odnalezieniem sie we wspolczesnym swiecie. Dzieki fachowym poradom mam wieksze poczucie kontroli nad wlasnym zyciem i lepiej rozumiem wlasne emocje. Polecam!

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję Pani za ten komentarz i życzę sukcesów na każdej płaszczyźnie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska

Do pani Aleksandry trafiłam przez przypadek, po wizytach u innych psychologów, którzy nie byli w stanie mi pomóc. Pierwsza wizyta-a później kolejne - okazały się strzałem w dziesiątkę. Pani Aleksandra trafnie postawiła diagnozę i zaproponowała terapię, której wdrożenie w końcu przynosi efekty. Kompetencja psycholog, jej właściwe, pełne profesjonalizmu i ciepła podejście powoduje, że nareszcie mam ochotę walczyć o siebie. Dziękuję.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję bardzo za te miłe słowa.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychologiczny Aleksandra Wróblewska

Jestem bardzo zadowolona ze spotkań z tą terapeutką. Dodaly mi pewności siebie. Dzięki spotkaniom spojrzałam na pewne sprawy inaczej. Mogłam na nich złapać oddech i odkryłam, że to jak się czuje zależy w dużej mierze ode mnie. Teraz jesli nie mam na coś wpływu i napotykam na różne przeszkody to nie wpędzam się w dół, tylko staram się wytrwać i nie nadawać wszystkiemu negatywnego znaczenia jak kiedyś.
Dziękuje.

mgr Aleksandra Wróblewska

Dziękuję bardzo i życzę powodzenia na dalszej drodze życiowej.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

5 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od dłuższego czasu mam ze sobą coraz większe problemy. Czynności z którymi nie miałam wcześniej problemu, jak nauka sprawiają mi ogromne trudności. Mam okropne problemy z koncentracją i zapamiętywaniem. Całe dni czuje się przygnębiona i ociężała, a podczas spotkań z innymi ludźmi mam wrażenie jakbym zakładała maskę stając się najzabawniejszą osobą w towarzystwie, starając się wszystkim przypodobać. Z kolei w domu przy rodzinie często nie potrafię zmusić się do uśmiechu i czuję, że tylko obciążam ich swoją obecnością. W jednej chwili potrafię na kogoś naskoczyć, często nieprzyjemnym komentarzem i kompletnie nad tym nie panuje. Dawniej niewiele rzeczy mnie wzruszało, natomiast teraz często muszę powstrzymywać się na środku ulicy, aby nie wybuchnąć płaczem. Jest mi ciężko wytrzymać z samą sobą i nie wiem, czy jestem po prostu przewrażliwiona i mam "wziąć się w garść" jak słyszę coraz częściej czy powinnam udać się z tym do specjalisty?

Droga Pani,
Doświadczane przez Panią objawy mogą wskazywać na obecność jednego z zaburzeń nastroju. Podczas wizyty u specjalisty, który zbiera pełny wywiad, możliwa byłaby diagnoza Pani stanu psychicznego, a w związku z nią konkretne zalecenia. Psychoterapia może pomóc wyszukać, jakie są przyczyny obecnej kondycji psycho-fizycznej oraz odzyskać stabilność emocjonalną.
Życzę wszystkiego dobrego,
Aleksandra Wróblewska

mgr Aleksandra Wróblewska

Od około roku mam problem. Nie radzę sobie z emocjami, ciągle chodzę przybita. Pracuję z ludźmi, ale na myśl o jakiejkolwiek interakcji zaczynam płakać, w związku z czym praca to dla mnie katorga. Zastanawiam się czy warto z takim problemem zgłosić się do psychologa, czy to błahostka i przesadzam z reakcją?

Szanowna Pani,
Obniżony nastrój, przygnębienie, smutek- mogą wskazywać na obecność jednego z grupy zaburzeń nastroju. Doświadczane przez Panią objawy obecne są od roku- jest to silna przesłanka do skonsultowania się ze specjalistą. W przypadku zaburzeń nastroju stosowana jest farmakoterapia oraz psychoterapia. Specjalista podczas wizyty będzie mógł ustalić jakie formy pomocy są dla Pani wskazane. Podjęcie psychoterapii może pomóc Pani radzić sobie z codziennymi sytuacjami oraz z towarzyszącymi im emocjami.
Życzę wszystkiego dobrego, Aleksandra Wróblewska

mgr Aleksandra Wróblewska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem o specjalności psychologia kliniczna oraz psychoterapeutą humanistycznym. W swojej pracy psychoterapeutycznej zajmuję się pomoc...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia psychiczne
 • Zaburzenia lękowe
 • Depresja
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Staże

 • Instytut Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, Oddział Chorób Afektywnych F-7
 • Ośrodek Wsparcia dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi prowadzony przez Bródnowskie Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST”.Znajomość języków

Polski

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (2)

Powiązane wyszukiwania