lek.

Aleksandra Nogalska

Alergolog, Pediatra

18 opinii +dodaj

Umów wizytę 25 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. Od 2007 r. doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Pediatrii,Pulmonologii i Alergologii SPS ZOZ "Zdroje" w Szczecinie,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra NogalskaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Pani Aleksandra zrobiła na mnie przemile wrażenie. Przesympatyczna , delikatna, młoda a zarazem z dużym potencjałem i wiedzą. Synek od razu się rozgadał, a do tego, można powiedzieć od razu jak wyszliśmy z wizyty, mojemu szkrabowi zrobiło się lepiej.. Wydaje mi się że leki też zaczęły działać.. Zobaczymy co dalej, żeby nie zapeszać. A dla Pani Alergolog dobre 5 z plusem :-)

  Aleksandra Nogalska2018-04-22

  Bardzo dziękuję za opinię i serdecznie pozdrawiam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Cudowna Pani Doktor.Bardzo miła ,uśmiechnięta , z pełnym profesjonalizmem podeszła do pacjentki ,córka została szczegółowo zbadana.Polecam.

  Aleksandra Nogalska2018-04-22

  Pani Iwono dziękuje bardzo. Pozdrowienia dla mamy i córki.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Nogalska przeprowadziła dokładny wywiad, zbadała synka. Zaleciła postępowanie zgodne z najnowszymi wytycznymi. Do tego była przemiła, wizyta trwała tak długo jak było to potrzebne. Bardzo dobre wrażenia :)

  Aleksandra Nogalska2018-04-22

  Dziękuje bardzo

 • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra Nogalska

  Najlepszy pediatra u jakiego kiedykolwiek byłam. Niezwykle profesjonalne podejście, sympatyczna, konkretna i uczynna co przy tej specjalizacji jest szczególnie ważne. Wzbudza zaufanie małych pacjentów. Bardzo się cieszę, że udało nam się umówić do Pani doktor na wizytę i że mogła nam pomóc

  Aleksandra Nogalska2018-03-30

  Pani Natalio bardzo dziękuje za opinię i przede wszystkim życzę synkowi szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam

 • Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra NogalskaUsługa: konsultacje pediatryczne

  Była to moja pierwsza wizyta z synkiem u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i rozmowy. Pani doktor odpowiedziala na wszystkie nurtujące mnie pytania i dokladnie zbadała mojego synka. W koncu znaleźliśmy dobrego pediatre. Bardzo dziekujemy Pani doktor :)

  Aleksandra Nogalska2018-03-28

  Bardzo dziękuję za opinie i serdecznie pozdrawiam.

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: testy alergiczne

  Bylismy dzis z moją córka u Dr Nogalskiej, po wielu wizytach i obcowaniach z innymi lekarzami w końcu czystym sercem moge powiedzieć lekarz z powołania! Ogromna wiedza wszechstronna, kompetentny plan na leczenie, dokladny wywiad i analiza, sympatia , otwartosc na konwersacje , swietne podejscie do dziecka wszsytko to sparwia ze znależlismy wkoncu wspanielego specjalistę! Napewno bedziemy kontynuowac w miarę potrzeb wizyty! Dziekujemy Pani Aleksandro:)
  Mama Olivii:)

  Aleksandra Nogalska2018-03-28

  Pani Doroto bardzo dziękuje z tyle miłych słów. Pozdrawiam serdecznie rodziców i córeczkę :-)

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra NogalskaUsługa: konsultacje pediatryczne

  Wizyta przebiegła celująco.Pani doktor wszystko obszernie wyjaśniła i wytłumaczyła.Poświęca tyle czasu ile potrzeba. Podczas wizyty nie odczuwa się żadnego pośpiechu. W razie wątpliwości zawsze odpowie i rozwieje wątpliwości. . Wydaje mi się , ze w końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza !

  Aleksandra Nogalska2018-03-28

  Bardzo dziękuje i serdecznie pozdrawiam :-)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra NogalskaUsługa: konsultacje alergologiczne

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Nogalska jest uśmiechnięta, zaangażowana. Przeprowadziła szczegółowy wywiad, zbadała córkę i omówiła dokładnie, bez pośpiechu plan leczenia. Na pewno zawitamy jeszcze u Pani doktor.

  Aleksandra Nogalska2018-03-18

  Bardzo dziękuje za opinię.
  Pozdrawiam mamę oraz córeczkę i oczywiście serdecznie zapraszam.
  A.Nogalska

 • M
  Lokalizacja: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Aleksandra NogalskaUsługa: infekcje górnych dróg oddechowych

  Doktor Nogalska to człowiek na właściwym miejscu. Każda wizyta lekarska zaczyna się od zebrania dokładnego wywiadu o stanie zdrowia dziecka, co pozwala postawić trafną diagnozę.
  Moi synkowie pokonali lęk przed białym fartuchem właśnie dzięki
  dr Nogalskiej i przyjaznej atmosferze panującej w jej gabinecie. Jako mama wychodzę zawsze dokładnie poinformowana o chorobie dzieci. Otrzymuję wszelkie informacje dotyczące dawkowania i możliwej reakcji na lek oraz wskazówki w dalszym postępowaniu jeśli chodzi o leczenie. Śmiało można zasypywać doktor pytaniami, na które odpowiada z niezwykłą precyzją. Bardzo polecam dr Nogalską zwłaszcza tym rodzicom, którzy oczekują wyczerpujących, rzeczowych informacji o stanie zdrowia dziecka i mogą liczyć na wsparcie w każdym momencie. Nigdy nie zostaną potraktowani szybko i lekceważąco. Cierpliwość, dokładność, wiedza, niezwykła osobowość – taka jest dr Nogalska.

  Aleksandra Nogalska2018-03-18

  Pani Moniko, dziękuję za opinię.
  Pozdrawiam całą rodzinę, szczególne pozdrowienia dla Hubcika i Wojtusia.

 • I
  Lokalizacja: Oddzial Pediatrii, Alergologii i Pulmonologii SPS ZOZ "Zdroje"

  Polecam Panią doktor. Niesamowita wiedza, poparta doświadczeniem zdobym w szpitalu, z niesamowita intuicją. Zawsze starannie przeprowadza badanie, cierpliwie tłumaczy, szuka indywidualnuch rozwiązań.Przy tym ciepła, uśmiechnięta a dzieci ją uwielbiają???? Rodzice rówienież , bo nie zdarzyło się by się pomyliła. Żałujemy, że już nie w Szczecinie.. pozdrawiamy Panią i życzymy powodzenia. Rodzina Kuwików

  Aleksandra Nogalska2018-03-18

  Dziękuje bardzo za mile słowa i serdecznie pozdrawiam sympatyczną rodzinę Kuwików.
  A.Nogalska

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiej Akademii Medycznej. Od 2007 r. doświadczenie zawodowe zdobywała na Oddziale Pediatrii,Pulmonologii i Alergologii SPS ZOZ "Zdroje" w Szczecinie, gdzie zajmowała się diagnostyką i leczeniem chorób alergicznych, pulmonologicznych i innych chorób wieku dziecięcego oraz wykonywała przezklatkowe usg płuc. W 2013 r. zdała Państwowy Egzamin Specjalistyczny i otrzymała tytuł specjalisty chorób dzieci, natomiast w 2016 r. zdała kolejny Państwowy Egzamin Specjalizacyjny otrzymując tytuł alergologa. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Swoją wiedzę pogłębia uczestnicząc w ogólnopolskich i międzynarodowych konferencjach pediatrycznych, alergologicznych i pulmonologicznych. Ukończyła kursy ultrasonografii dla pediatrów i usg płuc dzieci w Klinice Chorób Dzieci w Krakowie oraz kurs żywienia dzieci otrzymując tytuł specjalisty w zakresie żywienia dzieci.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria