dr n. med.

Aleksandra Król

Endokrynolog

10 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt
 • Specjalizacja

  Lekarz Aleksandra Król to jeden z 50 lekarzy o specjalizacji endokrynolog w miejscowości Katowice na ZnanyLekarz.pl

 • Popularność

  Miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twojej miejscowości poszukuje 720 osób

 • Dostępność

  Lekarz Aleksandra Król przyjmuje w 2 gabinetach

 • Kontakt

  Ten endokrynolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

Adresy i cenniki

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Polecam Panią Doktor Aleksandrę,bezbłędna diagnoza na pierwszej wizcie . Nie naciąga pacjenta na koszty. Profesjonalne podejście do pacjenta. Pozdrawiam.

 • bardzo dobry

  jestem po 1 wizycie u Pani dr. wyjątkowo miła w "obyciu" z pacjentem, potraktowała mnie poważnie i usg odczytała prawidłowo (poprzedni lekarz widział cystę zamiast guza), zleciła badania i kolejna punkcje oraz kolejna wizytę...mam nadzieje że trafiła w dobre ręce, jestem dobrej myśli.

 • dobry

  czytam i tez napisze ; lecze sie od 2 lat , moja pani doktor poprosila o konsultacje u p dr krol- -pojechalam i nie zaluje - po przebadaniu przejrzeniu wynikow i usg tarczycy . w bardzo szybkim czasie przystapiono do leczenia . p doktor to profesjonalista

 • bardzo dobry

  Lekarz godny polecenia w 100%. Na wizycie nie jesteś kolejnym przypadkiem E03 czy E05. Zdecydowanie kompleksowe podejście do pacjenta, a dokładniej do pacjentki i całości problemów jakie niesie ze sobą leczenie tarczycy. Z wizyty wróciłam jak na skrzydłach, a martwiłam się zmianą Lekarza. Polecam szczególnie osobom, przed którymi długotrwałe leczenie, dobrze wtedy mieć Lekarza godnego zaufania.

 • bardzo dobry

  to bardzo przyjazny lekarz, od. 4 lat próbuje zajść w ciąże. Wszystko niby ginekologicznie jest ok ale ciągle nic i nic. Przez przypadek dowiedziałam się że mam chorą tarczyce i to dlatego nie ma dzidziusia do dzisiaj. dostałam leki i mam być cierpliwa. dziękuje Pani Doktor za danie mi ogromnej nadzieji na to że w końcu może będe mogła dać mojemu kochanemu mężowi potomka

 • bardzo dobry

  moja pierwsza wizyta u pani doktor 17,04, i jestem zdumiona pozytywnie podejsciem do pacjenta .pierwszy raz trafilam na lekarza ktory wreszcie mnie wysluchal.juz jestem po biopsji jeszcze scyntygrafia i wizyta.oby tak dalej.dziekuje i pozdrawiam pania doktor.

 • bardzo dobry

  Najlepszy endokrynolog jakiego znam, polecam w 200% , dziękuje Pani Dr .....szkoda że jest mało takich lekarzy z sercem do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Super lekarz - traktuje pacjentow z duzym szacunkiem i niemarketingowy, szczerym cieplem! Dwoch 'renomowanych' profesorow przekreslalo szanse na ciaze - ona wrecz przeciwnie. No i panowie sie mylili - ciaza jest a hormony uregulowane wrecz idealnie! Takich lekarzy powinno sie 'klonować' !!! ;)

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Oby tacy wszyscy lekarze byli! Nie tylko leczy i radzi, ale dodaje otuchy, podtrzymuje nadzieję! Żałuję, że tak daleko (jak dla mnie) przyjmuje. Muszę szukać w pobliżu domu jakiegoś dobrego endokrynologa, ale to bardzo trudne zadanie,

 • bardzo słaby

  Niestety, ja nie mogę pochwalić Tej Pani. Pani jest miła, zleca badania, ale co z tego skoro nie zna się na leczeniu i nie podejmuje kroków żeby wyleczyć pacjenta lub ulżyć w dolegliwościach. Leczy tylko analizując TSH. Choruję na zespół Hasimoto. Przy stanie 25% ft3 i 30% ft4 (hormony tarczycowe), kazała mi zmniejszyć eutyrox. Twierdziła, że typowe objawy niedoboru hormonów (swędzenie skóry, depresja, senność, problemy z pamięcią) to nie wynik braku hormonów, tylko coś innego. Po zatrzymaniu miesiączki próbowała wmówić mi, że w wieku 40 lat pewnie mam menopauzę!! Nie zaleciła żadnego leczenia. Termin wizyty kolejnej wyznaczyła na TU UWAGA - luty 2013. Problemy ze zdrowiem skwitowała cytuje " No niema lekko, musi się pani trochę pomęczyć" TO POZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA :(

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Aleksandra Król ( 29 grudnia 2011)

  Zaufanie do lekarza i jego kompetencji jest podstawą wszelkiej terapii. W trosce o jej prawidłowy przebieg, zgodnie z zasadami Kodeksu Etyki, dalszą opiekę nad Panią, Pani Magdaleno, przejmie inny specjalista naszej Kliniki. Wyznaczony termin kontroli w ośrodku klinicznym o najwyższym poziomie referencyjności, jakim jest Zakład Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej ustalono planowo dla Pani jednostki chorobowej, racjonalne korzystanie z konsultacji w Klinice pozwala na udzielenie porad możliwie dużej liczbie chorych kierowanych do nas z całej Polski. Niemniej w przypadku zaistnienia wskazań do wcześniejszej/pilnej kontroli endokrynologicznej możliwe jest uzyskanie dodatkowej porady po uzgodnieniu terminu w Rejestracji Kliniki. Dr Aleksandra Król.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Grzegorz Kowalski

chirurg,  bariatra,  endokrynolog

Umów się