Dr n. med.

Aleksandra Kasperowicz-Dąbrowiecka

Psychiatra

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Po wielu zmianach lekarzy, pobycie w szpitalu po próbie i w klinice w Bdg. Trafiłam na Panią Dr, cudowna kobieta, mądra nie tylko jeśli chodzi o wiedzę - wiadomo, że to najważniejsze, ale też i życiowo, co przy tego typu chorobach i w moim mniemaniu równie istotne. Zawsze można szczerze porozmawiać, wszystko wytłumaczy i w miarę potrzeby opisze. Polecam, każdemu.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Jestem psychiatrą z blisko 30 letnim stażem. Przez 28 lat pracowałam w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy, początkowo pod kierownictwem prof. J. Rybakowskiego, a następne prof. A. Araszkiewicza. Jestem autorem publikacji naukowych. Swoje prace prezentowałam również na zjazdach i konferencjach naukowych. Od pierwszych lat swojej pracy prowadziłam również zajęcia z psychiatrii dla studentów IV i V roku medycyny, szkoliłam rezydentów specjalizujących się w psychiatrii.

   Od ponad 20 lat prowadzę prywatną praktykę lekarską. Zwiększająca się stale liczba porad lekarskich w moim gabinecie, spowodowała, że od jesieni 2013 roku zaprzestałam pracy w szpitalu i zajęłam się wyłącznie leczeniem moich pacjentów. W wielu przypadkach z charakteru choroby wynika konieczność cyklicznych, wieloletnich spotkań, więc z wieloma osobami spotkam się przez lata. Godziny mojej pracy starałam się dostosować do życzeń pacjentów. Kontaktuję się z nimi również telefonicznie, smsowo, a w razie potrzeby mailowo.

   W swojej pracy zajmuję się leczeniem farmakologicznym osób dorosłych z różnymi problemami zdrowia psychicznego: przewlekłymi i ostrymi reakcjami stresowymi, różnymi postaciami lęku, nerwicami, fobiami, depresją, również chorobą afektywną dwubiegunową i schizofrenią.

   Zapraszam na moją stronę internetowa: www.psychiatria.bydgoszcz.pl

  Specjalizacje

  • Psychiatria

  Choroby

  • lęki
  • nerwica
  • stres
  • zaburzenia psychiczne
  • choroba afektywna dwubiegunowa
  • depresja
  więcej

  Usługi

  Gabinet Psychiatryczny

  ul. Mierosławskiego 9, 85-654 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  18 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Po wielu zmianach lekarzy, pobycie w szpitalu po próbie i w klinice w Bdg. Trafiłam na Panią Dr, cudowna kobieta, mądra nie tylko jeśli chodzi o wiedzę - wiadomo, że to najważniejsze, ale też i życiowo, co przy tego typu chorobach i w moim mniemaniu równie istotne. Zawsze można szczerze porozmawiać, wszystko wytłumaczy i w miarę potrzeby opisze. Polecam, każdemu.

  • N

   Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat Pani Doktor. Duża wiedza, miła aż chce się chodzić do Pani doktor, z sercem. uśmiechnięta, gdyby tacy wszyscy byli mmmm. GORĄCO POLECAM

  • A

   Bardzo lubię odwiedzać Panią Doktor. Oczywiście, wolałabym nie... Ale czasem trzeba się zwrócić ku medycynie, jeśli wszystkie inne środki zawodzą. Pani Doktor od samego początku zrobiła na mnie dobre wrażenie; miła, kompetentna, potrafiąca słuchać. Po pierwszej wizycie wiedziałam, że to do Niej będę wracać na konsultacje i leczenie. Miło widywać Jej cudowny i ciepły uśmiech na powitanie. To bardzo pomaga :) Dziękuję!

  • J

   Z calego serca polecam Pania doktor. Pomogla mi wyprostowac moje zycie ale nawet teraz kiedy czuje sie juz duzo lepiej to wiem, ze w kazdej chwili moge zadzwonic do Pani Doktor i w razie potrzeby porozmawiac z Nia:)) Uwazam, ze jest Ona nie tylko dobrym lekarzem ale rowniez dobrym czlowiekiem.

  • B

   Z całego serca mogę panią doktor polecić! Przede wszystkim jako lekarz- konkretna, z duża wiedzą i co ważne, z rezultatem poprawi Waszą jakość życia! A jako człowiek, mogę śmiało stwierdzić, że zawsze chętna do pomocy. Jeśli pani doktor nie ma wolnego terminu, a sprawa jest pilna, to zawsze znajdzie czas! Wrażliwa na krzywdę innych. Ciepła i zawsze uśmiechnięta, a tym uśmiechem zaraża swoich pacjentów. Pozdrawiam

  • Trafiłam do Pani Doktor od innego lekarza. jestem bardzo zadowolona, poprawił mi się komfort życia. Mam lepiej dopasowane leki. Mogę liczyć na pomoc przy najmniejszym problemie. Gorąco polecam.

  • M

   Bardzo dobra lekarka, super człowiek, pełna empatii, inteligencji . Zawsze pomoże. Polecam!!!

  • M

   diagnoza w mgnieniu oka, leczenie kilka lat, a okazało się, że niepotrzebne, a wręcz szkodliwe... nikomu nie życzę

  • K

   Bardzo dobra specjalistka, pierwszy lekarz ,który odpowiednio dobrał mi leki przy mojej nerwicy, pani doktor to bardzo kontaktowa, ciepła osóbka z naprawdę dużą wiedzą.Jak od niej wychodzę to zawsze czuję się zdrowsza i czuję się \"pod opieką\", a to dla mnie bardzo ważne :)

  • G

   Dr n. med. Aleksandra Kasperowicz - Dąbrowiecka to znakomity sepcjalista w dziedzinie psychiatrii. Jestem pacjentką Pani Doktor od wielu lat - dzięki zastosowanemu leczeniu cieszę się z remisji objawów. Osoba ta wstępnie zdiagnozowała mnie dosłownie w 2 minuty, następnie przeszłam szereg badań, które potwierdziły wstępne rozpoznanie. Moja katualną sytuację zdrowotną zawdzięczam tej wspaniałej lekarce - zamiast być na rencie, żyję normalnie, pracuję.
   Nie zgodzę się z opiniami, iż to humorzasta osoba, traktująca ludzi przedmiotowo. A dlaczego czasami faktycznie czeka się dłużej na wizytę??? Ponieważ poświęca pacjentom więcej czasu w razie zaistnienia takiej konieczności i to jest związane z jej powołaniem do tej pracy. Pani Doktor jest najbardziej ludzkim, oddanym swojej pracy lekarzem, jakiego w życiu spotkałam.