Ten specjalista oferuje konsultacje online

Jeśli możesz, skonsultuj się ze specjalistą online. Otrzymaj pomoc w bezpieczny sposób, bez wychodzenia z domu.

Jak to działa?

Adresy (2)


Konsultacja online (opis) Darmowa usługa


Przyjmuję: dorosłych
22 276.....

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Waliców 17/3a, Wola, Warszawa
Agnieszka Wiśniak koncept

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Karta płatnicza, Przelew na konto
22 276.....


Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę bezpłatne spotkania z osobami potrzebującymi wsparcia w czasie kwarantanny. Jestem psychologiem klinicznym, terapeutą. Pracuję według para...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia okresu dzieciństwa i dojrzewania

Edukacja

 • Uniwersytet Opolski
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydziała Zamiejscowy we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja online


Darmowa usługa

Darmowe Konsultacje dla Pracowników Medycznych

Oferuję bezpłatne spotkania dla osób potrzebujących wsparcia w czasie kwarantanny.


Konsultacja psychologiczna


Waliców 17/3a, Warszawa

Agnieszka Wiśniak koncept

czas trwania 50 minut

Pozostałe usługi

Poradnictwo psychologiczne


Waliców 17/3a, Warszawa

Agnieszka Wiśniak koncept

czas trwania 50 minut


Psychoterapia indywidualna


Waliców 17/3a, Warszawa

Agnieszka Wiśniak koncept

czas trwania 50 minut


Psychoterapia online


Waliców 17/3a, Warszawa

Agnieszka Wiśniak koncept

czas trwania 50 minut spotkania indywidualnego


Psychoterapia partnerska


Waliców 17/3a, Warszawa

Agnieszka Wiśniak koncept

czas trwania 50 minutWaliców 17/3a, Warszawa

Agnieszka Wiśniak koncept

czas trwania 80 minut

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Punktualność. Super empatia. Słucha uważnie pacjenta. Trafna obserwacja. Podsumowujące konkluzje i zalecenia.

dr Agnieszka Wiśniak

Pani Aneto, dziękuję za miłe słowa i spotkanie :)


Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu Inny

To było pierwsze spotkanie i cieszę się, że trafiłam do dr Agnieszki. Czułam się zrozumiana i liczę na ciąg dalszy.

dr Agnieszka Wiśniak

M bardzo dziękuję za ciepłe słowa. I zapraszam na ciąg dalszy :)


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM EDUKACJI ZDROWOTNEJ

To była pierwsza, zapoznawcza wizyta.
Bardzo pozytywna, umocniła mnie w przekonaniu, że dobrze wybrałam specjalistę.
Za tydzień kolejna spotkanie.

dr Agnieszka Wiśniak

Zatem do zobaczenia :D


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM EDUKACJI ZDROWOTNEJ

Przed terapią u Pani Agnieszki próbowałam spotkań z dwoma psychologami, ale nie spełnili oni moich oczekiwań (jeden z nich był zupełnie nieprofesjonalny, a drugi nigdy nie pogłębił relacji na tyle, żebym dotarła do sedna problemu). Miałam duże opory przed kolejnym terapeutą. Tu jednak już na pierwszym spotkaniu poczułam, że mogę w 100 % zaufać i dać się prowadzić.
Pani Agnieszka wyróżnia się niesamowitą wrażliwością. Z wyczuciem pogłębia rozmowę, pozwala zauważyć wątki z innej perspektywy oraz szybko zauważa i sprowadza na właściwe tory, gdy tylko odpływa się od tematu. Jest przy tym bardzo profesjonalna. Podczas terapii znalazłam źródła swoich problemów tam, gdzie zupełnie się tego nie spodziewałam. Nauczyłam się rozpoznawać i kierować swoimi emocjami. Odzyskałam poczucie spokoju i szczęścia. Terapia była jedną z najlepszych rzeczy, jakie zrobiłam dla siebie- interesującą podróżą pełną niespodzianek w poczuciu absolutnego bezpieczeństwa zapewnionego przez Panią Agnieszkę.
Pani Agnieszko- jeszcze raz bardzo Pani dziękuję!

dr Agnieszka Wiśniak

M. bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Ale przede wszystkim cieszę się, że proces spełnił Pani oczekiwania i zakończył się "dotarciem do sedna problemu". Jednak tylko dzięki Pani było to możliwe, to Pani na to pozwoliła i to Pani sukces. Może Pani sobie pogratulować. Dziękuję, że pozwoliła mi Pani do towarzyszenie w tej podróży :D


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Decyzja o podjęciu psychoterapii stała się momentem przełomowym w moim życiu. Nie radziłam sobie z emocjami towarzyszącymi ogromnemu bagażowi negatywnych doświadczeń jakie wyniosłam z dzieciństwa pełnego wszelakiego rodzaju przemocy. Dzięki terapii u Pani Agnieszki odważyłam się stanąć z nimi twarzą w twarz i mogłam bezpiecznie przeżyć je w Jej obecności. Podczas sesji zawsze mogłam liczyć na ogromne wsparcie, zrozumienie oraz bezgraniczne zaufanie. Terapia pozwoliła mi dostrzec schematy, jakie rządziły moim życiem m.in. te wyniesione z domu rodziny z problemem alkoholowym. Psychoterapia to swoisty detoks dla duszy, pozwala na głęboką refleksję i dostrzeżenie siebie, a przede wszystkim chociażby swoich podstawowych ludzkich potrzeb. Podczas terapii nauczyłam się budować prawidłowe relacje z rówieśnikami, okazywać emocje, dbać o swoje potrzeby... nie sposób to wszystko wymienić. Pani Agnieszka cały czas konsekwentnie mnie wspierała w drodze do osiągnięcia zamierzonego celu; w jej obecności wszystko staje się realne do zrobienia. Teraz już sama wyznaczam sobie nowe wyzwania. Dziękuję za wszystko i gorąco polecam wszystkim terapię u Pani Agnieszki.

dr Agnieszka Wiśniak

Pani Paulo, to był dla Pani długi czas ciężkiej pracy, którą Pani wykonała. Doświadcza Pani efektów tej pracy. I to tylko Pani sukces. Życzę już tylko samych sukcesów, a także bezpiecznego miejsca, które umie Pani dla siebie stworzyć, i szczęścia w związku.


F
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu terapia

Pani Agnieszka to osoba bardzo empatyczna, która pomogła mi z jednym bardzo ważnym problemem z którym sobie nie radziłem. Dzięki niej naprawdę poczułem się, że ktoś rozumie mój problem i otrzymałem pomoc, której oczekiwałem. Pani Agnieszka z wyczuciem zadaje odpowiednie pytania, dzięki którym łatwiej mi było przebrnąć przez kryzys. Do tego Pani Agnieszka zawsze zachowuje się profesjonalnie. Genialny specjalista.

dr Agnieszka Wiśniak

Bardzo dziękuję za opinię.


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do Pani Agnieszki trafiłam przez przypadek szukając psychologa, w zasadzie jak się wydawało z jednym problemem. Po moim pierwszym doświadczeniu z psychologiem które okazało się totalna porażką. Nie wierzyłam, że tym razem będzie inaczej ani, że cokolwiek mi to pomoże. A ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu w zasadzie na drugim spotkaniu miałam odczucia, że dobrze zrobiłam. Moje odczucia mogę określić jako "no, nareszcie ktoś słyszy a nie tylko słucha", "nie osądza, nie ocenia tylko pyta - co czułaś, ze tak postępowałaś". Jej ciepły, empatyczny sposób bycia i prowadzenia terapii dawał mi siłę i chęć do dalszych kroków. Kończąc terapię u Pani Agnieszki powiedzieć mogłam z uśmiechem "Pani Agnieszko bardzo dziękuję, życie jest piękne". Jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam bardzo. Helena

dr Agnieszka Wiśniak

Pani Heleno, to Pani praca, więc sobie Pani zawdzięcza tak piękne zakończenie naszych spotkań mottem "Życie jest piękne". Aby to zdanie już zawsze Panią prowadziło :)


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja terapeutyczna

Zgłosiłem się do Pani Agnieszki w celu konsultacji i porady co do przeprowadzenia mojej córki przez czas mojego rozwodu. Podczas każdej wizyty byłem wysłuchany i ukierunkowany poradami które przyniosły pozytywny skutek. Wizyty dużo pomogły, jak i mi tak i mojemu dziecku w trudnym dla nas okresie.
Polecam.

dr Agnieszka Wiśniak

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że pomogłam.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM EDUKACJI ZDROWOTNEJ

Długo się zastanawiałam, zanim podjęłam dezycję o odwiedzeniu terapeuty, ponieważ zawsze byłam typem osoby, która żyje w przekonaniu, że najlepiej poradzi sobie ze wszystkim sama, ale po namowach rodziny zdecydowałam się na wizytę u Pani Agnieszki i z perspektywy czasu wiem, że to była jedna z lepszych decyzji. Wizyta charakteryzowała się naprawdę wysokim profesjonalizmem Pani Agnieszki, która wywarła na mnie wrażenie osoby, która jest bardzo wykształcona i świetnie wie o czym mówi. to wrażenie spowodowało chęć zaufania takiej osobie, ułatwiło otwarcie się na kogoś obcego, zaczęcie opowieści o sprawach, o których w żadnych warunkach nie mówi się ze swobodą, a jednak u Pani Agnieszki ta namiastka poczucia swobody się pojawiła, a kompetenta i taktowna pomoc naprawdę otworzyły mi oczy na pewne rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałam. Doktor wydawała się sympatyczną i otwartą na ludzi osobą, a wizyta wybrukowała początek drogi ku zmianom na lepsze w moim życiu. Dziękuję serdecznie za świetne podejście i pomoc , której doświadczyłam z Pani strony.

dr Agnieszka Wiśniak

Dziękuję za "Przekonanie", ale to Pani się "przekonała", aby otworzyć się, bez tego praca nie przyniosłaby efektów. Życzę, aby oczy już zawsze miała Pani otwarte, a nowo wybrukowana droga prowadziła tam, gdzie Pani zdecyduje. Dziękuję za możliwość spotkania.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: CENTRUM EDUKACJI ZDROWOTNEJ

Od kilku lat probowalam terapii, bez powodzenia. Za kazdym razem czulam, ze cos jest nie w porządku.Polecono mi Panią Agnieszkę i postanowilam spróbować ten ostatni raz. I wtedy pojawil sie przełom, okazało się, że Pani Agnieszka to wielki człowiek i bardzo dobry specjalista. Ja , niedowiarek poczułam, że znalazł sie ktoś, kto realnie mi pomógł. Terapia ma.sens ale tylko w wykonaniu Pani Agnieszki.

dr Agnieszka Wiśniak

Dziękuję za zaufanie. Cieszę się, że mogłam "realnie pomóc", ale to Pani praca i Pani otwarcie się na pracę to sprawiły. Mam nadzieję, że już zawsze będzie Pani doświadczała sensu życia :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

3 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Zupełnie nie wiem, co zrobić i jak sobie poradzić, ponieważ parę dni temu przypadkowo odkryłam, że mój partner mnie zdradza. Oczywiście, od razu chciałam wyjaśnić całą sytuację. On przyznał się do wszystkiego i przekonywał, że zakończył znajomość z kobietą, z którą się przespał. Chce odbudować Nasze relacje. Jednak lęk przed kolejną zdradą, który mam w sobie jest zbyt silny. Co mam zrobić?

  Zapraszam na spotkanie :)

  dr Agnieszka Wiśniak

 • Myślę, że moje problemy w kontaktach międzyludzkich wynikają z tego, że w dzieciństwie nie poświęcano mi wiele uwagi. Byłam dzieckiem zaprogramowanym” na to, by spełniać aspiracje rodziców. Nauczyłam się posłuszeństwa i nie wyrażania własnego zdania. Teraz jestem dorosła i nie mogę znaleźć porozumienia z nikim, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Czy mogę poprawić komunikację interpersonalną?

  Oczywiście można poprawić komunikację. Zapraszam na spotkanie.

  dr Agnieszka Wiśniak

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Prowadzę bezpłatne spotkania z osobami potrzebującymi wsparcia w czasie kwarantanny. Jestem psychologiem klinicznym, terapeutą. Pracuję według para...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • zaburzenia lękowe
 • zaburzenia okresu dzieciństwa i dojrzewania

Edukacja

 • Uniwersytet Opolski
 • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej Wydziała Zamiejscowy we Wrocławiu

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia