lek. dent.

Agnieszka Wiślińska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog, Protetyk

28 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
33 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Doktor Agnieszka Wiślińska jest lekarzem stomatologiem specjalizującym się w stomatologii zachowawczej, protetyce i endodoncji. Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Your MedUsługa: leczenie próchnicy

  Pełen profesjonalizm. Miła obsługa. Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Serdecznie polecam!

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Niestety mimo nowoczesnego gabinetu i sympatycznej Pani doktor, nie wrócę na kolejną wizytę. Jestem przyzwyczajona do bezstresowych zabiegów i pełnego zadowolenia po wizycie. W tym wypadku podejść do znieczulenia były 3, co było bardzo nieprzyjemne. Dodatkowo po wizycie poczułam, że ukruszony ząb pozostał bardzo ostry i raniący. Niestety muszę iść na poprawkę do innego specjalisty.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr Wiślińska jest najlepszym stomatologiem, u której się leczyłem. Wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze i bardzo sprawnie. Do tego stopnia, że w zasadzie to lubię chodzić do dentysty. :)

  W trakcie ostatniej wizyty w ciągu 20 minut Pani Doktor zrobiła badanie diagnostyczne oraz wyleczyła jeden ubytek. Warto dodać, że w tym czasie dłuższą chwilę zajęło podanie znieczulenia i oczekiwanie na jego działanie. :) Szybko nie znaczy jednak źle. Zęby które Pani Doktor leczyła mi ponad 3 lata temu są w doskonałym stanie. Szybko znaczy sprawnie i mniej męcząco dla pacjenta.

  Cenię sobie też to, że Pani Doktor tłumaczy dokładnie jakie są przyczyny problemu (chora ósemka) oraz jakie mam możliwości dalszego działania (ekstrakcja lub próba leczenia) wraz z dokładną argumentacją.

  Ostatnia wizyta została zarezerwowana przez Znanego Lekarza. Robiłem to pierwszy raz, a mimo to wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Po kilku minutach miałem rezerwację i gdy następnego dnia poszedłem na wizytę Pani Doktor czekała na mnie o umówionej godzinie.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem w 18tc, Pani Agnieszka dokonała przeglądu i zaproponowała odpowiedni plan leczenia, wizyta przebiegła bezstresowo, zgodnie z wyznaczonym terminem. Pani Doktor była bardzo delikatna i precyzyjna, jestem bardzo zadowolona z efektu. Czułam się bezpiecznie i komfortowo, Pani Agnieszka opowiadała mi co teraz robimy i jak długo to jeszcze potrwa. Gabinet jest nowoczesny. Bardzo polecam, ja z pewnością bardzo dobrze zapamiętam ten adres.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Po wykonanym zabiegu odczuwam profesjonalnie wykonaną pracę i moje problemy z zębem przestały mi dokuczać.

 • D
  Lokalizacja: Your Med

  Pani Agnieszka jest bardzo dobrym stomatologiem! zastanawia sie nad kazdym przypadkiem i szuka najlepszego wyjscia. Zdecydowalam sie robic w gabinecie Pani Agnieszki wstawianie implanta co bylo dla mnie bardzo stresujace i nie zaluje decyzji poniewaz YourMed wspolpacuje rowniez z bardzo dobrym chirurgiem. Problematyczna siodemka po leczeniu kanalowym rowniez przestala bolec po wizycie u Pani Agnieszki. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Your MedUsługa: Kontrola i leczenie zachowawcze

  To była pierwsza wizyta u Pani Doktor.
  Na wizycie byłam razem z mężem u niego konieczne były dwa wypełnienia oraz piaskowanie, ja korzystałam tylko z usuwania kamenia oraz piaskowania. Pani Agnieszka jest bardzo delikatna, rzeczowa i profesjonalna. w dwie godziny w badzo przyjemnej atmosferze wszystko zostało zrobione do tego w bardzo przystępnej cenie. Gorąco polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Your MedUsługa: badanie stomatologiczne

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani Doktor, ale na pewno nie ostatnia. Jako, że byłam tylko na wizycie kontrolnej, to o leczeniu niewiele mogę powiedzieć, ale samo podejście jest bardzo profesjonalne. Pani Doktor szczegółowo odpowiada na pytania, jak również przedstawia cenę konkretnych zabiegów, co w przypadku tego typu usług jest istotne. Przyjazna atmosfera i świetnie wyposażony gabinet. Polecam. ;)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Your MedUsługa: leczenie próchnicy

  Swietna Pani doktor! Leczenie bardzo przyjemny i dodatkowy skaling i piaskowanie z swietnym efektem dla pacjenta. Polecam z serca, wszystkich, ktorzy sie wachaja.

 • J
  Lokalizacja: Your MedUsługa: leczenie kanałowe

  Konsultacja i leczenie na bardzo wysokim poziomie. Wracam do życia. Zostałem przyjęty dwukrotnie w ciągu dnia ze względu na skomplikowany przypadek.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doktor Agnieszka Wiślińska jest lekarzem stomatologiem specjalizującym się w stomatologii zachowawczej, protetyce i endodoncji. Ukończyła Wydział Lekarsko-Stomatologiczny Akademii Medycznej w Lublinie.

  Od ponad 5 lat zajmuje się leczeniem kanałowym z wykorzystaniem mikroskopu. Ukończyła cykl szkoleń „Curriculum Endodontyczne” pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego, skierowany do lekarzy stomatologów, którzy w swojej praktyce zawodowej chcą wykorzystywać najnowszą wiedzę specjalistyczną i zaawansowaną technologię oraz leczyć zgodnie z wytycznymi wiodących towarzystw endodontycznych.

  Doświadczenie zawodowe wzbogaca poprzez udział w szkoleniach i kursach w Polsce i zagranicą. Oprócz endodoncji zgłębia również zagadnienia związane z dysfunkcjami stawu skroniowo-żuchwowego, zaburzeniami okluzji oraz bruksizmem.

  Na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim pełną satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty estetyczne przeprowadzonych zabiegów. Uważa, że w stomatologii nie ma dwóch identycznych sytuacji, dlatego podejmuje się leczenia także trudniejszych przypadków i dla każdego pacjenta opracowuje indywidualny, kompleksowy plan leczenia.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Protetyka stomatologiczna

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny w Lublinie