Adresy (3)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychiatrów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Konopnickiej 6, Poznań

Instytut Psychoterapii EGORolna 17, Suchy Las

Specjalistyczne Centrum Medyczne Omega


Konopnickiej 6, Poznań

Instytut Psychoterapii EGO


Konopnickiej 6, Poznań

Instytut Psychoterapii EGO


Poznań

Prywatna Praktyka Lekarska Agnieszka Szeliga-Neyman

Pozostałe usługi


Konopnickiej 6, Poznań

150 zł

Instytut Psychoterapii EGOKonopnickiej 6, Poznań

200 zł

Instytut Psychoterapii EGO

Moje doświadczenie

O mnie

- Pracuje w Klinice Psychiatrii UM ul. Szpitalna 27/33, Poznań na Oddziale męskim oraz pełnię dyżury w Izbie Przyjęć Kliniki, jestem w trakcie rezyden...

Zobacz pełen opis

22 opinie pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGO konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Bardzo odradzam wizyty u p. Agnieszki!
Na pierwszej konsultacji czułam się bardzo niekomfortowo. Odniosłam wrażenie jakbym nie była tam mile widziana, a Pani doktor w ogóle nie była zainteresowana tym, co mam do powiedzenia. Podjęłam się leczenia według zaleceń, jednak po wypisaniu recepty zostałam zostawiona sama sobie, bez jakiegokolwiek kontaktu, bez odpowiedzi na pytania. Gdy nadszedł czas na wizytę kontrolną i weryfikację skuteczności leczenia, również nie mogłam się z p. Agnieszką skontaktować. Zero odzewu przez ponad 2 tyg., mimo codziennych prób kontaktu. Moja farmakoterapia została z winy lekarki przerwana, do czasu znalezienia terminu u innego psychiatry i otrzymania dalszych zaleceń lub recepty.
Pani Agnieszka wykazała się kompletnym brakiem empatii, zainteresowania pacjentem i jego skutecznym wyleczeniem.
Dla mnie jest to postawa niedopuszczalna, zwłaszcza że do psychiatry zgłaszają się pacjenci z zagrożeniem życia.
Szkoda nerwów, zdrowia i pieniędzy!

P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGO konsultacja psychiatryczna

Nie polecam. Brak kontaktu po wizycie.
Pacjent pozostawiony z leczeniem sam sobie.

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGO konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Bardzo widać że pani zależy na dobrostanie pacjęta, a nie tylko wypisuje leki. Też podbór leków był dla mnie bardzo indywidualny, biorąc pod uwagę historię moich zaburzeń, i do tego pani sprawdza czy te leki są dostępne, przed tym jak wypisać receptę. Bardzo polecam, miła i przyjazna atmosfera!


P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Niezwykle profesjonalna psychiatrka, z ogromną wiedzą, empatią, cierpliwością. Wsłuchuje się w pacjenta, celnie stawia diagnozę i dobiera leczenie. Postawiła na nogi mnie i męża, za co będę jej dozgonnie wdzięczna. Patrycja.


W
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Pani Doktor bardzo profesjonalna, niesamowicie przyjazna!! To mój 5 psychiatra i stwierdzam z całą pewnością, że Pani Agnieszka to strzał w 10!! Polecam wszystkim. Ostrożnie zmienia leki, tak aby było jak najmniej skutków ubocznych. Widać, że lekarz z powołania. Zawsze wysłucha wszystko co ma się do powiedzenia. Pod jej opieką czuje się wreszcie bezpieczna i dobrze prowadzona. Nie zamierzam już nigdy zmieniać lekarza.


A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Widzę efekty wizyt u pani doktor. Wnikliwy wywiad z pacjentem i zaangażowanie - pani doktor naprawdę wie, jak pomóc.


G
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Profesjonalne podejście do pacjenta. W moim przypadku odczuwam znaczącą poprawę mojej psychiki. Uwierzyłem w siebie i osiągnąłem dystans do stresujących sytuacji i "toksycznych" jednostek. Bardzo dziękuję za pomoc.


O
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Chyba nigdy nie wyszłam od lekarza tak zachwycona jego pracą. Na razie po pierwszej wizycie trudno ocenić skuteczność (leki dopiero zaczęłam przyjmować), ale wnikliwość, drobiazgowość, staranność oraz trafność spostrzeżeń pani doktor musi zostać bardzo wyraźnie podkreślona! Pani poświęciła mi tyle czasu ile nigdy żaden psychiatra, ani tym bardziej inny lekarz. I to na NFZ! Czułam się zrozumiana, moje objawy zostały trafnie podsumowane, teraz tylko czekać na dobre efekty leczenia! Dziękuję!


M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGO

Pani doktor bardzo profesjonalna , wnikliwa i wyważona.Słucha cierpliwie i z uwagą. Bardzo skrupulatnie dobiera leki pod pacjenta, modyfikując wybór w zależności od skutków ubocznych leku.
Byłam bardzo zadowolona i gorąco polecam :)


A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Instytut Psychoterapii EGO wizyta kolejna

Pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie swoją osobą, zaangażowaniem, spokojnym usposobieniem oraz indywidualnym podejściem do problemu. Przepisała kilka leków, które mi pomagają. Wystawiam opinię bardzo dobrą ponieważ lekarz mi pomógł i jest godny polecenia.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

15 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pilnie poszukuje psychiatry który również zajmuje sie młodzieżą, siostra cierp ma depresje niestety obecny lekarz nie stwierdził przyczyny jej stanu i zapisał mnóstwo leków takich jak Velafax, Rispolept, Setaloft, Epiramat!!! Siostra nie ma jeszcze ukończonych 18 lat, w drugim tygodniu grudnia trafi na odział psychiatryczny. Konieczna jest konsultacja oraz opinia drugiego lekarza nie prowadzącego obecnie jej leczenia. Proszę o pomoc.

Jeśli siostra nie ma ukończone 18 lat powinna Pani szuka pomocy u psychiatry dzieci i młodzieży. Jednak trzeba pamiętać, że najbardziej cennym jest leczyć się u tego samego lekarza, który zna pacjentke, wie jak funkcjonuje ona przed i po leczeniu.

 Agnieszka Szeliga-Neyman

Dzień dobry
Od ilu miesięcy leczę się na nerwicę biorę Aciprex.20mg.Ostatnio się przeziębiłem- zapalenie zatok i wziąłem leki homeopatyczne. Mam wrażenie że Aciprex działa słabiej. Czy to efekt przeziębienia i dodatkowego stresu czy homeopatii?

Środki homeopatyczne nie mają potwierdzonego działania medycznego, rozcienczenie substancji w nich zawartej jest tak małe, że niemalże nieistotne. Jednak poprzez to, że nie są to leki ich skład nie jest kontrolowany i tak naprawdę nie wiadomo, co może się znajdować w takich środkach. Czasem po zbadaniu różnych preparatów dostępnych bez recepty okazywało się że zawierają czynne substancje medyczne lub zioła, które również mogą wpływać na metabolizm leków.

 Agnieszka Szeliga-Neyman

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania