Agnieszka Pączkowska

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta

4 opinie +dodaj

Absolwentka psychologii na UKSW i socjologii na UW. Odbyła liczne szkolenia z zakresu psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym dwuletnie szkolenie z terapii systemowej w Laboratorium… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Przemiła osoba, bardzo otwarta, dzięki czemu atmosfera skłania do swobodnej rozmowy, co zaowocowało zupełnym brakiem skrępowania mimo pierwszej wizyty. Bardzo polecam.

 • P
  Lokalizacja: STATEK PSYCHOLOGIA Centrum psychoterapii i rozwoju osobistegoUsługa: terapia

  Miałem obawy bo to był mój pierwszy kontakt z psychoterapią i dzięki spotkaniom z panią Agnieszką zrozumiałem jak bardzo taka terapia u kompetentnej osoby może pomóc. Dziękuję.

 • M
  Lokalizacja: STATEK PSYCHOLOGIA Centrum psychoterapii i rozwoju osobistego

  Profesjonalistka w każdym calu!! Po bardzo przykrych doświadczeniach z ludźmi mianującymi się psychologami i ogromnym urazie do osób wykonujących ten zawód z polecenia trafiłam do Pani Agnieszki. Idealnie dobrała metodę, którą przekonywała mnie do siebie jako terapeuty ze spotkania na spotkanie. Bardzo inteligentnie i umiejętnie pomagała rozwiązywać problemy, z którymi się borykałam i docierać do sedna zagadnienia. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że z osób z którymi miałam do czynienia, jest to jedyna osoba wykonująca ten zawód, która nie minęła się z powołaniem.

 • Lokalizacja: STATEK PSYCHOLOGIA Centrum psychoterapii i rozwoju osobistegoUsługa: depresja

  Naprawdę świetny psycholog i mądry człowiek - bardzo mi pomogła i wiele zmieniło się w moim życiu na lepsze po terapii - polecam każdemu

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka psychologii na UKSW i socjologii na UW. Odbyła liczne szkolenia z zakresu psychoterapii dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym dwuletnie szkolenie z terapii systemowej w Laboratorium Psychoedukacji i roczne szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej. Obecnie szkoli się do certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego w Krakowie. Członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W naszej klinice pracuje z młodzieżą ( od 14 r. ż) i dorosłymi.

Specjalizacje

 • Psychoterapia