Agnieszka Nowosielska, okulista Warszawa

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Okulista, Chirurg więcej

23 opinie

Zapisz

Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Gizów 1, Bemowo, Warszawa
Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna, + 1 więcej

Konsultacja okulistyczna • od 180 zł

Operacja zaćmy • od 1 900 zł

Usunięcie ciała szklistego • 5 500 zł +1 więcej

Usunięcie gradówki • od 500 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych okulistów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

O mnie Jestem doświadczonym chirurgiem okulistą. Mam specjalizację I i II stopnia z okulistyki. Zajmuję się leczeniem AMD – postaci wysiękowej i su...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaćma
 • Odwarstwienie siatkówki
 • Zwyrodnienie plamki żółtej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Gizów 1, Warszawa

od 180 zł

Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka

Pozostałe usługi


Gizów 1, Warszawa

od 1 900 zł

Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia OkaGizów 1, Warszawa

5 500 zł

Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia OkaGizów 1, Warszawa

od 500 zł

Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka

Opinie

4.5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka konsultacja okulistyczna

Wizyta odbyła się z 20 minutowym opóźnieniem. Pani Doktor mało komunikatywna. Nie czułam zaangażowania w mój problem. Dość oschły sposób bycia. Nie chciała odpowiedzieć mi na pytanie o przepisane leki, twierdząc, że wszystko będzie w opisie. W trakcie wizyty Pani Doktor używała telefonu komórkowego, co jest dla mnie nie do przyjęcia. Zrezygnowałam z dalszego leczenia w tym miejscu.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka konsultacja okulistyczna

Mąż miał wypadek na budowie, podczas którego uszkodził oko. Wykonałam dziesiątki telefonów, w celu znalezienia jakiegokolwiek terminu do lekarza w Warszawie i okolicach, niestety wszędzie odmawiano mi pomocy. Pani doktor jako jedyna zgodziła się przyjąć męża.
Co do samej wizyty - pełen profesjonalizm. Pani doktor wykonała dokładne badania, zaproponowała najlepszą metodę leczenia. Jest osobą miłą i empatyczną. Szczegółowo odpowiada na zadawane pytania.
Mąż mimo przykrych okoliczności, bardzo pozytywnie ocenił wizytę.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka konsultacja okulistyczna

Pani Doktor bardzo miła, profesjonalistka w swojej dziedzinie. W kontakcie bardzo konkretna, bezpośrednia i rzeczowa. Wszystko pacjentowi wyjaśnia, odpowiada na pytania( czasami humorystycznie), bardzo jej zależy na postawieniu właściwej diagnozy. Polecam Panią Doktor z całego serca.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka Inny

Jestem zachwycona profesjonalizmem Pani doktor a jednocześnie bardzo ludzkim i empatycznym podejściem co w przypadku poważnego problemu jest bardzo ważne. Pani doktor bardzo szybko znalazła rozwiązanie problemu a następnie wykonała zabieg. Od razu poczułam się komfortowo w rękach fachowca i bez wahania poddałam się zabiegowi. Bardzo gorąco polecam Panią doktor i ogromnie dziękuję za to, że „ siatkówkowy” problem tak szybko został rozwiązany.


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka

Do Pani doktor Nowosielskiej trafiłam z podejrzeniem zaćmy. Ponieważ wcześniej byłam już operowana z powodu korekcji wady wzroku i było to dosyć dawno operacja zaćmy zarówno oka lewego jak i prawego nie była łatwa z powodu "pocharatanej" , wcześniejszym zabiegiem, rogówki. Pani Doktor rzetelnie poinformowala mnie o ewentualnych konsekwencjach operacji, poświęciła swój czas w weekend aby w publikacjach dowiedzieć się więcej o moim niestandardowym przypadku, konsultowala to z innymi specjalistami na sympozjum, a także wysłała swoje propozycje wyliczeń parametrów nowej soczewki do trzech niezależnych specjalistów. Wszystko po to aby być w 100% pewną w doborze najbardziej odpowiedniej soczewki dla mojego przypadku. A w tym wszystkim ja... przerażona pacjentka, bo to przecież oko, a nie np.złamany paznokieć.
Reasumujac: indywidualne podejście, zaangażowanie, profesjonalizm i jeden wielki konkret. Ponadto fachowo dobrany zespół powoduje to, że pacjent czuje się w klinice bezpiecznie. Od mojej operacji minęło już pół roku i wszystko jest dobrze.
Bardzo dziękuję jeszcze raz Pani Doktor:)

Sylwia Kowalska

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Pani Sylwio, bardzo dziękuję za opinię! Cieszę się, że mogłam pomóc. Pozdrawiam:)


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka Badanie UBM

Zdecydowanie nie polecam. Pani Nowosielska jest niepomocną i wielce niesympatyczną osobą.

Badanie UBM (ultrabiomikroskopia oczu) tu wykonywane nie jest badaniem UBM, lecz badaniem AS/OCT, czyli Anterior Segment OCT, wykonywanym przez osobę zajmującą się rejestracją pacjentów, pomimo,że na dokumencie opisującym badanie, jako osoba przeprowadzająca badanie widnieje pani Nowosielska.

Dostałam skierowanie od swojego okulisty na badanie UBM, na którego wykonanie umówiłam się do pani Nowosielskiej. Gdy wróciłam do okulisty z wynikami badania przeprowadzonego u pani Nowosielskiej, zostałam poinformowana, że badanie, które wykonano nie jest badaniem UBM, lecz AS/OCT, które opisano i sprzedano jako UBM.

Na żadnym etapie wizyty u Pani Nowosielskiej nie zostałam poinformowana że zamiast badania UBM wykonane zostanie badanie AS/OCT. Nigdy nie wyraziłam zgody na jego przeprowadzenie ani na zastąpienie badania UBM - badaniem AS/OCT.

Bez mojej wiedzy i zgody wykonano na mnie badanie, którego nigdy nie zamawiałam i o którym nigdy wcześniej nie słyszałam.

Przerażającym jest fakt, że pani Nowosielska w tym zachowaniu nie widzi nic niewłaściwego, argumentując, że „ przecież badanie, które wykonano służy temu samemu celowi, co badanie na skierowaniu od mojego lekarza prowadzącego." !

Nie ma znaczenia dla tej pani fakt, że badania, na które konkretnie zostałam skierowana, nigdy nie wykonano, pomimo, że zostało przeze mnie opłacone, czego potwierdzeniem jest paragon fiskalny z nazwą usługi – UBM.

AS/OCT nigdy nie zamawiałam.

Na złożoną reklamację pani Nowosielska odpisuje pokrętnie się tłumacząc i wymagając, abym to ja udowodniła, że badanie którego nie zamawiałam nie dało wystarczających rezultatów i że koniecznym jest wykonanie badania, na które mam skierowanie!

Pani Nowosielska przyjęła opłatę za usługę, której nie wykonała a badanie, na które nie wyraziłam zgody i które, bez mojej wiedzy, na mnie przeprowadzono jest dla mnie bezużyteczne, czego dowodem jest ponowne skierowanie na badanie UBM, które przedłożyłam pani Nowosielskiej.

Nigdy nie usłyszałam od pani Nowosielskiej słowa „przepraszam” ani do dziś nie otrzymałam zwrotu kosztów badania UBM.

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Opisała mnie Pani na wszystkich możliwych forach. Odpisałam na FB i google.Tutaj już nie będę.
Pozdrawiam serdecznie i życzę pomyślności w 2020 roku.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka przewlekłe zapalenia oka, zespół suchego oka

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Agnieszki Nowosielskiej.Moja mama od "zawsze" ma problemy z oczami. .Bardzo dlugo leczy sie w klinice w Katowicach.Pani Doktor podeszla do mamy bardzo profesjonalnie.Moja mama miala zrobione kilka zabiegow, dzieki ktorym przestalo ja bolec oko.
Pani Doktora polecila odstawic jedne z kropli, ktore mama stosowala, poniewaz wykluczaly sie nawzajem z innymi mamy kroplami skutkiem czego mogly prowadzic do rozwoju grzybicy oka.
Bedziemy kontynuowac leczenie u Pani Doktor Agnieszki Nowosielskiej.
Polecam wszystkim

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Cieszę się, że leczenie przyniosło ulgę. Pozdrawiam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka konsultacja okulistyczna

Jestem bardzo rozczarowana wizytą u dr Nowosielskiej.
Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wybrać się na konsultację. Przyszłam z problemem, który nie został rozwiązany, pomimo tego, że zabrałam ze sobą badania, aby ustalić przyczynę - dr Nowosielska nawet na nie nie spojrzała. Ponadto była niemiła, czułam się zlekceważona.
Kolejną kwestią są płatności, po uzgodnieniu telefonicznym miałam zapłacić 150 zł, w rezultacie rachunek wyniósł 290 zł (podobno miałam dodatkowe badania...)
W rezultacie i tak muszę szukać kolejnych lekarzy.
Nie polecam!

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Witam, dziękuję bardzo za opinię.
Nie podała Pani nazwiska, szkoda...
Zanim odpowiem na zarzuty przypomnę, że mam ograniczoną możliwość odpowiadania na nie ponieważ ciąży nienaruszalności tajemnicy lekarskiej.
Czyli de facto o sprawach merytorycznych nie mogę się wypowiedzieć.

Kierując się kwotą podaną przez Panią odnalazłam Pani wizytę i dokumentację.
Dokumentacja została Pani wydana na zakończenie wizyty podobnie jak wytłumaczyłam Pani istotę schorzenia i możliwości terapeutyczne.
Nie jest możliwe, że tego nie zrobiłam gdyż zawsze to robię i rozmawiam z pacjentami znacznie więcej niż inni.
W dokumentacji medycznej, wręczonej Pani na koniec wizyty, opisany był przebieg wizyty, jak również badania, które były wykonane( a nie podobno były wykonane) jak również napisana była diagnoza.
Jeżeli Pani ma potrzebę jeszcze raz się z tym zapoznać bardzo proszę zerknąć do dokumentacji.


Co do zarzutu nie obejrzenia Pani starej dokumentacji medycznej to z zasady nie opieram się na wynikach badań innych lekarzy okulistów w podejmowaniu diagnozy czy decyzji o zabiegu operacyjnym.
Moja diagnoza jest moją odpowiedzialnością!
Myślę, że większość lekarzy zawsze bada pacjentów na wizycie a nie przegląda wyniki badań zrobione w innych ośrodkach.

Poinformowałam Panią również o naturze Pani stanu oczu i przedstawiłam możliwości pozbycia się tego. Decyzja należy do Pani.

Nie jest również możliwe aby ustaliła Pani przed wizytą ile Pani zapłaci.
Musiała Pani coś źle zrozumieć gdyż nie jest możliwe aby recepcja podała kwotę do zapłaty przed wizytą. Przed wizytą ta kwota nie jest po prostu znana.
Proszę zobaczyć do wyników badań i przeanalizować je zgodnie z cennikiem. Zobaczy Pani że zapłaciła Pani kwotę zgodną z cennikiem.

Nie prawdą jest że musi Pani szukać innych lekarzy. Na wizycie zostały wykonane wszystkie czynności które Pani sobie życzyła.

Pozdrawiam serdecznie.


Z
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Dr Nowosielska, Okulistyka i Chirurgia Oka

Obsługa uprzejma. Konkretnie, rzeczowo z empatią. Badania wykonane na miejscu bez zbednego czekania.
Pani doktor bardzo sympatyczna i konkretna.

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Dziękuję bardzo. Cieszę się, że "obsługa była jak należy".
Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

77 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące gradówka

Mam na brzegu powieki gradowke, dysponuje maścią Posiformin 2%czy mogę posmarować i ile razy w dzień, dziękuję

Posiformin może zmieniejszyć obrzęk. Teoretycznie przynajmniej.
Proszę spróbować. Jeżeli nie przejdzie to gradówkę trzeba usunąć.

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Od 4 dni cały czas mi łzawi jedno oko. Rano jak wstaje to mam to oko „sklejone” i ciężko mi je otworzyć. Oko mnie nie boli, czasami swędzi w wewnętrznym kąciku oka . Nie przypominam sobie abym doznała jakiegoś urazu lub by coś mi się do oka dostało. Krople kroplami dexoftyal ale nic nie pomaga. Chciałam zapytać czym mogę jeszcze spróbować kroplic oko .

Z opisu wynika ze jest zapalenie spojowek. Trzeba przepisac specjalistyczne krople.
To niestety wymaga recepty

dr n. med. Agnieszka Nowosielska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

O mnie Jestem doświadczonym chirurgiem okulistą. Mam specjalizację I i II stopnia z okulistyki. Zajmuję się leczeniem AMD – postaci wysiękowej i su...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaćma
 • Odwarstwienie siatkówki
 • Zwyrodnienie plamki żółtej
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Okulistyka

Publikacje i artykuły

Powiązane wyszukiwania