lek. dent.

Agnieszka Nowińska

Stomatolog, Protetyk

21 opinii +dodaj

Umów wizytę
277 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia to moja pasja. Już w wieku 12 lat wiedziałam, że będę dentystą. Na studiach byłam Prezesem Polskiego Towarzystwa… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
21 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie kanałowe

  Z czystym sumieniem polecam Panią doktor.Bardzo sympatyczna osoba i pełen profesjonalizm czyli wszystko co jest potrzebne, by pacjent był zadowolony. Pozdrawiam serdecznie:)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Sympatycznie i profesjonalnie.
  Długo szukałam stomatologa, który wzbudziłby moje zaufanie. Z przyjemnością będę wracać na kolejne wizyty oraz bez obaw polecę go swoim znajomym.

  Agnieszka Nowińska2018-04-06

  Uprzejmie dziekuje za Pani komentarz. Zapraszam ponownie!

 • T
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: odkamienianie zebow

  Wszysko ok - szybko, sprawnie bezbolesnie :)
  Gabinet latwo znalesc, mily serwis i szybka obsluga. polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam pierwszy raz, wszystko przebiegło w porządku, Pani doktor profesjonalnie podeszła do mojego przypadku. Wizyta nie trwała długo. Zostały mi udzielone informacje dotyczące stanu moich zębów i dalszego leczenia.

  Agnieszka Nowińska2018-01-17

  bardzo dziekuje za Pani opinie i zapraszam serdecznie!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Polecam Panią doktor! Wizyta odbyła się punktualnie. Pełen profesjonalizm! Sprzęt z najwyższej półki. Bez bólu, szybko i miło :D

  Agnieszka Nowińska2018-01-03

  jest mi niezmiernie miło, że zadał sobie Pan trud na napisanie tak miłego komentarza! Z całego serca dziękuję i zapraszam serdecznie.

 • D
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

  Witam. W gabinecie miałem robiony jeden implant i mogę powiedzieć, że wszystko przebiegło bardzo dobrze. Pani Agnieszka jest profesjonalistką znającą się na swojej pracy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Pani doktor jest bardzo konkretną, znająca się na rzeczy osobą, do tego bardzo miłą, wykonuje zabieg profesjonalnie i bezboleśnie, polecam

  Agnieszka Nowińska2017-11-06

  Bardzo dziękuję za komentarz. Zyczę wszystkiego dobrego i zapraszam!

 • K
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

  Razem z żoną zdecydowaliśmy się na leczenie naszych zębów u Pani Agnieszki i oboje jesteśmy zadowoleni.
  Jest dentystką z wyczuciem, ból jest ograniczony do minimum. Dużym plusem jest to, że wizyty zawsze zaczynają się punktualnie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Niestety nie do końca mogę polecić. Tydzień po wizycie odwiedziłam Panią Doktor jeszcze raz ponieważ ząb dalej bolał. Usłyszałam, że był to "uraz dla zęba" i należy dać mu czas na zregenerowanie się. U innego dentysty po otworzeniu zęba okazało się że jest zgorzel miazgi. Nie winię Pani Doktor za komplikacje, które wystąpiły, bo byłam o tym poinformowana, jednak swoje zastrzeżenia zgłosiłam i zostałam odprawiona z kwitkiem. Myślę, że wtedy można byłoby jakoś zareagować i uratować zęba, a teraz nadaje się tylko do leczenia kanałowego.
  Jednakże chciałabym zaznaczyć, że Pani Doktor jest przemiłą osobą i tego nie mogę zakwestionować.

  Agnieszka Nowińska2017-06-29

  Szanowna Pani,
  przede wszystkim dziękuję za Pani opinię, ponieważ każda sugestia i opinia jest dla mnie ważna. Zawsze staram się pacjentowi pomóc i mam na względzie jego dobro, dlatego przykro mi, że Pani odczucia była odmienne.

  W trakcie drugiej wizyty zgłosiła Pani ból na nagryzanie, wówczas upłynęło kilka dni od założenia wypełnienia. Taki objaw może wskazywać np. na zbyt wysokie wypełnienie. Dolegliwości bólowe po borowaniu i wypełnieniu nie są powodem do zmartwień. Jest to dość częste, niegroźne powikłanie, spowodowane tzw. nadwrażliwością pozabiegową. Takie dolegliwości bólowe mogą się utrzymywać nawet przez kilkanaście dni. Mając powyższe na uwadze, nie zdecydowałam się otwierać pani zęba, bo czas jaki upłynął był zbyt krótki na jednoznaczną diagnozę. Przykro mi, że nie zgłosiła się Pani ponownie, gdy objawy nie ustępowały. Być może informacje przekazane przeze mnie w trakcie drugiej z wizyt były niewystarczające i nie poświęciłam Pani dość czasu na rozmowę, za co przepraszam. Zapraszam Panią na konsultację, oczywiście bezpłatną, w celu wyjaśnienia wszystkich Pani wątpliwości.

 • E
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Edward
  Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie pozbyłem się bolącego zęba. Cieszę się, że trafiłem do Pani doktor Agnieszki. Śmiało powiem, że jest to górna półka usług stomatologicznych. Naprawdę polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Stomatologia to moja pasja. Już w wieku 12 lat wiedziałam, że będę dentystą.
  Na studiach byłam Prezesem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii Oddziału w Szczecinie. Organizowałam ogólnopolskie konferencje dla lekarzy i studentów. Aktualnie jestem delegatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie na lata 2013-2017.
  Jestem zwolenniczką szkoły niemieckiej, swoim pacjentom zapewniam kompleksowe leczenie, począwszy od wypełnienia, endodoncji, chorób dziąseł i przyzębia, skończywszy na protetyce. Doświadczenie i wiedzę zdobyłam podczas kilkuletniej pracy w klinice w Niemczech.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą, w szczególności w Niemczech.
  Ukończyłam prestiżowe Curiculum Implatologii Cezanne Institut w Berlinie. Pracowałam z wykorzystaniem najwyższej jakości systemów, takich jak Straumann, Schutz oraz Bicon. Na bieżąco wykorzystuję nowinki technologiczne, opanowałam system Cad/Cam.
  Mam doświadczenie w wykorzystywaniu telemedycyny.
  Od lat jestem zafascynowana chirurgią. Stale doskonalę techniki zabiegowe uczestnicząc w praktycznych warsztatach u najlepszych specjalistów.

  Biegle władam językiem niemieckim i angielskim.

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem fitness łączącym aerobik ze sztukami walki.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
więcej

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny