lek. dent.

Agnieszka Nowińska

Stomatolog, Protetyk

19 opinii +dodaj

Umów wizytę 275 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia to moja pasja. Już w wieku 12 lat wiedziałam, że będę dentystą. Na studiach byłam Prezesem Polskiego Towarzystwa… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • T
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: odkamienianie zebow

  Wszysko ok - szybko, sprawnie bezbolesnie :)
  Gabinet latwo znalesc, mily serwis i szybka obsluga. polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam pierwszy raz, wszystko przebiegło w porządku, Pani doktor profesjonalnie podeszła do mojego przypadku. Wizyta nie trwała długo. Zostały mi udzielone informacje dotyczące stanu moich zębów i dalszego leczenia.

  lek. dent. Agnieszka Nowińska2018-01-17

  bardzo dziekuje za Pani opinie i zapraszam serdecznie!

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Polecam Panią doktor! Wizyta odbyła się punktualnie. Pełen profesjonalizm! Sprzęt z najwyższej półki. Bez bólu, szybko i miło :D

  lek. dent. Agnieszka Nowińska2018-01-03

  jest mi niezmiernie miło, że zadał sobie Pan trud na napisanie tak miłego komentarza! Z całego serca dziękuję i zapraszam serdecznie.

 • D
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

  Witam. W gabinecie miałem robiony jeden implant i mogę powiedzieć, że wszystko przebiegło bardzo dobrze. Pani Agnieszka jest profesjonalistką znającą się na swojej pracy.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Pani doktor jest bardzo konkretną, znająca się na rzeczy osobą, do tego bardzo miłą, wykonuje zabieg profesjonalnie i bezboleśnie, polecam

  lek. dent. Agnieszka Nowińska2017-11-06

  Bardzo dziękuję za komentarz. Zyczę wszystkiego dobrego i zapraszam!

 • K
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety Stomatologiczne

  Razem z żoną zdecydowaliśmy się na leczenie naszych zębów u Pani Agnieszki i oboje jesteśmy zadowoleni.
  Jest dentystką z wyczuciem, ból jest ograniczony do minimum. Dużym plusem jest to, że wizyty zawsze zaczynają się punktualnie.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Niestety nie do końca mogę polecić. Tydzień po wizycie odwiedziłam Panią Doktor jeszcze raz ponieważ ząb dalej bolał. Usłyszałam, że był to "uraz dla zęba" i należy dać mu czas na zregenerowanie się. U innego dentysty po otworzeniu zęba okazało się że jest zgorzel miazgi. Nie winię Pani Doktor za komplikacje, które wystąpiły, bo byłam o tym poinformowana, jednak swoje zastrzeżenia zgłosiłam i zostałam odprawiona z kwitkiem. Myślę, że wtedy można byłoby jakoś zareagować i uratować zęba, a teraz nadaje się tylko do leczenia kanałowego.
  Jednakże chciałabym zaznaczyć, że Pani Doktor jest przemiłą osobą i tego nie mogę zakwestionować.

  lek. dent. Agnieszka Nowińska2017-06-29

  Szanowna Pani,
  przede wszystkim dziękuję za Pani opinię, ponieważ każda sugestia i opinia jest dla mnie ważna. Zawsze staram się pacjentowi pomóc i mam na względzie jego dobro, dlatego przykro mi, że Pani odczucia była odmienne.

  W trakcie drugiej wizyty zgłosiła Pani ból na nagryzanie, wówczas upłynęło kilka dni od założenia wypełnienia. Taki objaw może wskazywać np. na zbyt wysokie wypełnienie. Dolegliwości bólowe po borowaniu i wypełnieniu nie są powodem do zmartwień. Jest to dość częste, niegroźne powikłanie, spowodowane tzw. nadwrażliwością pozabiegową. Takie dolegliwości bólowe mogą się utrzymywać nawet przez kilkanaście dni. Mając powyższe na uwadze, nie zdecydowałam się otwierać pani zęba, bo czas jaki upłynął był zbyt krótki na jednoznaczną diagnozę. Przykro mi, że nie zgłosiła się Pani ponownie, gdy objawy nie ustępowały. Być może informacje przekazane przeze mnie w trakcie drugiej z wizyt były niewystarczające i nie poświęciłam Pani dość czasu na rozmowę, za co przepraszam. Zapraszam Panią na konsultację, oczywiście bezpłatną, w celu wyjaśnienia wszystkich Pani wątpliwości.

 • E
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

  Edward
  Bardzo miło, profesjonalnie i bezboleśnie pozbyłem się bolącego zęba. Cieszę się, że trafiłem do Pani doktor Agnieszki. Śmiało powiem, że jest to górna półka usług stomatologicznych. Naprawdę polecam.

 • P

  Po nieudanych próbach leczenia u innych lekarzy postanowiłam udać się do Pani dr Agnieszki Nowińskiej na wizytę. Pani Doktor wykazała się fachowym podejściem do sprawy. Sumiennie wykonany zabieg spełnił Moje oczekiwania. Wizyta przebiegła szybko i profesjonalnie na najwyższym poziomie .Co najważniejsze Pani dr Agnieszka dała się poznać jako osoba otwarta i życzliwa. Ogromna uczciwość, zaangażowanie i pasja do tego co robi najlepiej przekłada się na satysfakcję pacjenta. Jestem zadowolona z efektu leczenia. Jestem przekonana, że Pani dr Agnieszka spełni oczekiwania najbardziej wymagającego pacjenta :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDISS Gabinety StomatologiczneUsługa: leczenie próchnicy

  Pani Doktor stwierdziła potrzebę leczenia kanałowego, które chciała zrobić od ręki, jak się okazało po konsultacji u innego stomatologa - zupełnie niepotrzebne ponieważ ząb jest zdrowy. Ponieważ była to moja pierwsza wizyta w tym gabinecie zdecydowałam się na leczenie próchnicy innego zęba u Pani Doktor, niestety bardzo "taśmowe" podejście, Pani Doktor niepotrzebnie się spieszyła, ponieważ miałam umówioną godzinną wizytę, sprawa była rozwiązana w biegu i uważam że niezbyt precyzyjnie. Niestety do słabej jakości ceny bardzo nieproporcjonalne, zdecydowanie wygórowane, odbiegające od cen widniejących na stronie internetowej. Z przykrością zdecydowanie nie polecam, uważam, że źle postawiona diagnoza przy poważnym leczeniu jest ku temu dobrą podstawą.

  lek. dent. Agnieszka Nowińska2017-03-27

  Szanowna Pani,
  Po przeanalizowaniu Pani opinii, muszę stwierdzić, że nie mogę zgodzić się z powyższymi zarzutami, dlatego pozwoli Pani, że odniosę się do faktów. Trafiła Pani do mnie z konretnym problemem - bólem górnej piątki. Ząb został przeze mnie zbadany testem opuku oraz na żywotność chlorkiem etylu. Oba testy wskazały na zapalenie miazgi. Dodatkowo wykonałam zdjęcie RTG, na którym widoczna jest zmiania okołowierzchołkowa. Powyższe stanowią podstawę do włączenia leczenia kanałowego. Przekazałam Pani powyższe informacje. Nie ukrywała Pani, że potrzebuje czasu, by zdecydować o włączeniu leczenia endodontycznego, dlatego też nie naciskałam. Wspomniałam, że przeprowadzę leczenie, gdy będzie Pani przekonana i podejmie decyzję na temat leczenia. Następnie wykonałam przegląd uzębienia. Ponieważ zdecydowała się Pani na leczenie próchnicy w dwóch zębach, wykonałam wypełnienia. Nadmieniam, że cena wypełnienia uzależniona jest od rozległości ubytku i jego rodzaju. Wypełnienia są w cenie od 80 do 200 złotych, z czego te pierwsze to wypełnienia w zębach mlecznych, zaś wypełnienia w zębach stałych kształtują się od 150 do 200 zł. Cena obejmuje znieczulenie. Cennik dostępny jest dla każdego pacjenta na stronie internetowej oraz w recepcji. Podkreślam, że diagnozę i leczenie, na które wyraziła Pani zgodę, wykonałam według najlepszej wiedzy i mając na względzie chęć niesienia pomocy. Przekazałam Pani wszystkie informacje na temat możliwego, planowanego leczenia, dlatego jest mi przykro, że mimo to dokonała Pani takiej oceny.
  Szanowna Pani, jestem przekonana, że możliwe będzie wyjaśnienie Pani wątpliwości, dlatego zapraszam raz jeszcze na konsultację.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.
  Stomatologia to moja pasja. Już w wieku 12 lat wiedziałam, że będę dentystą.
  Na studiach byłam Prezesem Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii Oddziału w Szczecinie. Organizowałam ogólnopolskie konferencje dla lekarzy i studentów. Aktualnie jestem delegatem Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie na lata 2013-2017.
  Jestem zwolenniczką szkoły niemieckiej, swoim pacjentom zapewniam kompleksowe leczenie, począwszy od wypełnienia, endodoncji, chorób dziąseł i przyzębia, skończywszy na protetyce. Doświadczenie i wiedzę zdobyłam podczas kilkuletniej pracy w klinice w Niemczech.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą, w szczególności w Niemczech.
  Ukończyłam prestiżowe Curiculum Implatologii Cezanne Institut w Berlinie. Pracowałam z wykorzystaniem najwyższej jakości systemów, takich jak Straumann, Schutz oraz Bicon. Na bieżąco wykorzystuję nowinki technologiczne, opanowałam system Cad/Cam.
  Mam doświadczenie w wykorzystywaniu telemedycyny.
  Od lat jestem zafascynowana chirurgią. Stale doskonalę techniki zabiegowe uczestnicząc w praktycznych warsztatach u najlepszych specjalistów.

  Biegle władam językiem niemieckim i angielskim.

  Jestem wykwalifikowanym instruktorem fitness łączącym aerobik ze sztukami walki.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna
 • Stomatologia zachowawcza z endodoncją
 • Protetyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
więcej

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny