O nas

NeptuneDent (DentystawGdansku - BotoxGdansk) - Stomatolog, Dentysta, Licówki, Implanty, Chirurg, Botoks, Trójmiasto
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
stomatologia

Stomatologia

stomatologia dziecięca

Stomatologia dziecięca

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Opinie o specjalistach (342)

342 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    S

    Super, miła i profesjonalna obsługa , polecam klinikę

     • lek. dent. Damian Benbenkowski badania stomatologiczne  • 

    J

    Bardzo polecam! Byłam u Pani Moniki na zabiegu higienizacji i jestem naprawdę zadowolona. Widać, że podchodzi do pacjenta holistycznie - nie tylko skupia się na samym zabiegu, ale też dba o komfort i samopoczucie podczas wizyty. Była bardzo wyrozumiała, co dla mnie jako osoby odczuwającej stres przed wizytami stomatologicznymi miało ogromne znaczenie.
    Zabieg wykonany niezwykle dokładnie i profesjonalnie - widać wieloletnie doświadczenie i wiedzę. Pani Monika tłumaczyła każdy krok, dzięki czemu czułam się bezpiecznie przez całą wizytę. Zdecydowanie wracam i polecam wszystkim, którzy szukają higienistki łączącej profesjonalizm z empatią i indywidualnym podejściem do pacjenta.

     • Monika Nowicka higienizacja  • 

    M

    Jest naprawde w pyte, pani kulturalna i miła, zabieg bez bólowy.

     • lek. dent. Ida Komorek Konsultacja stomatologiczna  • 

    K

    Bardzo miło i bardzo profesjonalnie. Polecam. Buziaki

     • lek. dent. Joanna Pienta leczenie kanałowe  • 

    M

    Ostatnio byłam na wyrwaniu chirurgicznym bardzo ciężko usadowionej i zatrzymanej ósemki. Pan doktor Wojciech Jeżewski jest wspaniałym specjalistą, który jeśli można powiedzieć u dentysty był bardzo delikatny przy usuwaniu zęba.. Już w zasadzie w 2 dobie wszystko pięknie się goiło. Serdecznie polecam Doktora Jeżewskiego, ponieważ jest wspaniałym człowiekiem i specjalistą. Jeszcze raz dziękuję

     • lek. dent. Wojciech Jeżewski ekstrakcja zęba  • 

    K

    Super podejście do dzieci. Córka mimo strachu dała sobie zrobić małą dziurkę. Duża zasługa Pani doktor

     • lek. dent. Joanna Pienta Konsultacja stomatologiczna  • 

    P

    Serdecznie polecam - Pani Monika ma pozytywne podejście i bardzo uspokaja :) jestem zadowolony z końcowego efektu:)

     • Monika Nowicka higienizacja  • 

    W

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa.
    Polecam dr Idę Komorek i zespół!

     • lek. dent. Ida Komorek wypełnienie kompozytowe  • 

    E

    Polecam Panią Monikę. Profesjonalna, miła, dba o pacjenta.

     • Monika Nowicka higienizacja  • 

    P

    Polecam. Wszystko szczegółowo wyjaśnione i omówione. Ustalony plan leczenia. Profesjonalne podejście, pełne zaangażowania.

     • lek. dent. Damian Benbenkowski Wypełnienie  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania