lek.

Agnieszka Morańda

Alergolog, Pediatra

Umów wizytę 1155 odwiedzin w ciągu 30 dni

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2001 roku uzyskała I stopień specjalizacji pediatrii, w 2006 tytuł specjalisty chorób ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W 2001 roku uzyskała I stopień specjalizacji pediatrii, w 2006 tytuł specjalisty chorób dzieci,a w 2015 roku specjalisty alergologa.Konsultant w dziediznie szczepień ochronnych
  Wiedzę i doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy na oddziałach szpitalnych i ambulatoriach Bierze udział w licznych konferencjach i sympozjach naukowych z dziedziny alergologii, pediatrii i szczepień ochronnych .
  Członek Polskiego Towarzystwa alergologicznego.

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Pediatria

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum UJ

Znajomość języków

 • angielski

Zdjęcia

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Szybko sprawnie dowiedzialem się więcej niż poprzedni lekarz na NFZ warte każde ceny . Szybkie badania zrobione odrazę wyniki za 2 dni .

 • bardzo dobry

  Rzeczowa, bardzo miła dla małego pacjenta, a przede wszystkim spokojnie i wyczerpująco omawia wszelkie dolegliwości i wyniki badań. Po raz pierwszy ktoś mi wyjaśnił, "o co chodzi" i rozumiem, że moje dziecko jest prowadzone prawidłowo. :)

 • bardzo dobry

  Przesympatyczna Pani Doktor z właściwym podejściem do pacjenta i szczerym zainteresowaniem danym przypadniek. Byliśmy u niej z naszym 4-tygodniowym synkiem, który miał problemy skórne na twarzy. Położna sugerowała kontakt z alergologiem dziecięcym aby sprawdzić czy nie jest to związane z jakąś alergią. Pani Doktor tylko spojrzała na naszego malucha i od razu zasugerowała konsultacje z dermatologiem. Ale nie odstawiła nas z kwitkiem tylko sama poszła spytać swoją koleżankę czy nas przyjmie jeszcze tego samego dnia w ramach jej wizyty abyśmy nie musieli płacić podwójnie. I już po chwili byliśmy w sąsiednim gabinecie oszczędzając pieniądze i czas na szukanie dermatologa. Szczerze polecam. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 • bardzo dobry

  Pani Moranda jest świetnym pediatra. Mój 7 tygodniowy syn był wyjątkowo grzeczny na badaniu. Diagnoza rzeczowa i konkretna jak i zalecenia. W pierwszej kolejności nie usłyszałam o skazie białkowej i antybiotykach! Gorąco polecam!!!

 • bardzo dobry

  Pani Doktor zajela sie córką profesjonalnie.Moze nie bylo efektu wow podczas wizyty,jednak przepisane leki pomogly córce i problem alergologiczny chwilowo zniknął.

 • bardzo dobry

  Wczoraj po raz pierwszy byłam na wizycie u Pani doktor. Jestem bardzo zadowolona, usłyszałam wyczerpujące odpowiedzi na dręczące mnie pytania związane ze stanem zdrowia córki. Pani doktor, osoba bardzo sympatyczna, z doskonałym podejściem do dzieci. Szczerze polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Agnieszka Morańda ( 30 grudnia 2016)

  Bardzo dziękuje za miłe słowa, są wielką motywacją pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pani doktor bardzo profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem zajęła sie moim synem.Wszystko dokładnie wytłumaczyła i rozpisała jak postępować.Już dawno nie spotkałam sie z takim miłym i profesjonalnym podejściem do małego pacjenta.

 • bardzo dobry

  sympatyczna i ciepła osoba. rewelacyjne podejście do dziecka. szczerze polecam. wszystko wytłumaczy spokojnie. takich lekarzy jest bardzo mało. Agata

 • bardzo dobry

  Profesjonalnie. Świetne podejście do dziecka . Duzy plus za kącik zabaw w poczekalni - pomaga zachęcić dziecko do wizyty

 • bardzo dobry

  Kompetentna, niezwykle sympatyczna i ciepła osoba. Wspaniałe podejście do małego pacjenta, dzięki czemu nie raz jeszcze zawitamy do gabinetu Pani Doktor :)

Najbliższe terminy:

kolejne dni