Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Diagnoza logopedyczna • Od 100 zł

Konsultacja logopedyczna • Od 100 zł

Korekcja wad wymowy • Od 100 zł +5 więcej

Refleksologia • Od 60 zł

Stymulacja rozwoju mowy • Od 100 zł

Terapia dysleksji, dysgrafii, dysortografii • Od 100 zł

Pokaż więcej usług

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pozostałe usługi


Łódź

Od 100 zł

RATIO Centrum Rozwoju i TerapiiŁódź

Od 100 zł

RATIO Centrum Rozwoju i TerapiiŁódź

Od 100 zł

RATIO Centrum Rozwoju i TerapiiŁódź

Od 60 zł

RATIO Centrum Rozwoju i TerapiiŁódź

Od 100 zł

RATIO Centrum Rozwoju i TerapiiŁódź

Od 100 zł

RATIO Centrum Rozwoju i TerapiiŁódź

Od 100 zł

RATIO Centrum Rozwoju i TerapiiŁódź

Od 100 zł

RATIO Centrum Rozwoju i Terapii

Moje doświadczenie

O mnie

Logopeda, terapeuta, polonista.
Od czternastu lat pracuję z dziećmi specjalizując się w terapii wszelkiego typu zaburzeń komunikacji. Do zabur...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Zaburzenia koncentracji
  • Trudności szkolne
  • Dysleksja
Pokaż wszystkie leczone choroby

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: RATIO Centrum Rozwoju i Terapii diagnoza logopedyczna

Po kilku wizytach z dzieckiem mogę napisać w skrócie:
Nietrafiona diagnoza, brak podejścia do małych dzieci, nieadekwatny koszt wizyty do umiejętności prowadzenia terapii, opieszałość, im dłuższą współpracą tym słabsza komunikacja z rodzicem, brak zaangażowania przy napotkanych problemach.
Z pewnością nie polecam jako logopedy dla dzieci.

Profil zweryfikowany
Lokalizacja: RATIO Centrum Rozwoju i Terapii diagnoza logopedyczna

Do Pani Agnieszki trafiliśmy z polecenia koleżanki. Moja córka ma opóźnienie rozwoju intelektualnego - konsekwencją są problemy z nauką, koncentracją i poziomem intelektu poniżej przeciętnej. Pani Agnieszka podeszła do córki bardzo indywidualnie - długi wywiad ze mną oraz z córką. Jesteśmy na zajęciach co dwa tygodnie - efekty współpracy są już widoczne. Córka bardzo chętnie jeździ na ćwiczenia, a p. Agnieszka potrafi swoim słowem dodać nam otuchy na lepszą przyszłość :) Dziękujemy i do zobaczenia :)

dr Agnieszka Leska-Dorenda

Pani Kasiu, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Trzymam kciuki za Alutkę i do zobaczenia :)

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: RATIO Centrum Rozwoju i Terapii problemy logopedyczne dziecka

Niesamowite doświadczenie, wiedza i profesjonalizm. Pani Agnieszka to prawdziwy terapeuta z sercem do dzieci, praca to jej pasja i to widać na każdym spotkaniu. Gorąco polecam!!!

dr Agnieszka Leska-Dorenda

Bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam :)


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu mutyzm wybiórczy

Do Pani Agnieszki dostałam nr telefonu od jednej z mam. Miałam problem z córką, która niechętnie chodziła na zajęcia logopedyczne w przedszkolu. Stwierdzono u niej mutyzm wybiórczy. Z natury moja córka jest pogodnym dzieckiem, w domu gadatliwym, nawet hałaśliwym. Uwielbiam takie jej spontaniczne zachowania. Problem jednak nasilał się poza domem, dlatego szukałam fachowej pomocy. Pani Agnieszka profesjonalnie podeszła do naszego zaburzenie i terapią objęła całą naszą rodzinę. Otrzymaliśmy wiedzę i narzędzie do pracy z córką. Terapia przynosi efekty, a ja wreszcie śpię spokojnie. Z czystym sercem i sumieniem polecam tego specjalistę!

dr Agnieszka Leska-Dorenda

Pani Klaudio, bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że mogłam pomóc. Serdecznie pozdrawiam.


Profil zweryfikowany
Lokalizacja: RATIO Centrum Rozwoju i Terapii konsultacja

Jako mama i specjalista terapii dzieci, nie mogę nie docenić Pani Agnieszki. To nie tylko mądra i doświadczona, ale także niezwykle ciepła, empatyczna, serdeczna osoba, wrażliwa na potrzeby dzieci. Nasza konsultacja związana była z trudnościami szkolnymi - niechęcią do czytania, wolnym tempem pracy, zniechęceniem dziecka do wykonywania szkolnych zadań. Już na pierwszym spotkaniu Pani Agnieszka zauważyła aspekty, na które nie zwróciliśmy uwagi. Córka w niemal "magiczny" sposób otworzyła się od razu podczas pierwszego spotkania i ku naszemu zaskoczeniu wykazała przy Pani Agnieszce wielką chęć pracy, której wcześniej nie udało się wykrzesać ani w domu, ani w szkole. Nie tylko profesjonalizm nauczyciela-polonisty, ale i fantastyczne podejście od strony pedagogicznej i psychologicznej sprawiły, że już kilka spotkań przyniosło ogromne korzystne efekty. Córka dopytywała kiedy odbędzie się kolejne spotkanie i z radością wykonywała zalecone zadania domowe. Obudzona podczas tych spotkań chęć do pracy, doskonalenia umiejętności, które sprawiały trudność i wzbudzały niechęć to (pomijając konkretną wiedzę) niezwykle cenne korzyści, które nasza córka wyniosła ze spotkań. Dziękujemy i polecamy z calego serca!

dr Agnieszka Leska-Dorenda

Dziękuję za ciepłe słowa. Życzę Marcelince powodzenia w nowym roku szkolnym, aby był to dla niej czas radości i rozwijania pasji :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam. Ośmioletni syn ma problem z wymową głoski "r". Jakie będą najlepsze ćwiczenia do wykonania w domu i gdzie można znaleźć przykłady takich ćwiczeń. Dziękuję za odpowiedź.

Szanowna Pani,
Przychylam się do odpowiedzi innych Specjalistów, że w pierwszej kolejności konieczna jest konsultacja logopedyczna i postawienie prawidłowej diagnozy. Bez spotkania ze specjalistą terapia "na własną rękę" może przynieść więcej szkody niż pożytku.
Pozdrawiam serdecznie

dr Agnieszka Leska-Dorenda

Mam 28 lat i trochę się jąkam, trwa to już kilkanaście lat i postanowiłam coś z tym zrobić, szukam lekarza który pomógłby mi uporać się z tym problemem.
Do jakiego lekarza musiałbym się zwrócić?

W przypadku jąkania należy zgłosić się do logopedy specjalizującego się w terapii niepłynności mowy. Jest wielu specjalistów w Polsce. Nie wiem z jakiego miasta Pan pochodzi?

dr Agnieszka Leska-Dorenda

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania