RATIO Centrum Rozwoju i Terapii

(39 opinii)

PROFESJONALIZM I SERCE TO NASZE MOTTO, które towarzyszy nam zawsze w pracy z drugim człowiekiem. Jako specjaliści wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy nowoczesne i przyjazn... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

RATIO Centrum Rozwoju i Terapii

ul. Kossaka 16 m 1 blok 738 (Dąbrowa)

93-209 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

PROFESJONALIZM I SERCE TO NASZE MOTTO, które towarzyszy nam zawsze w pracy z drugim człowiekiem.
Jako specjaliści wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.
Oferujemy nowoczesne i przyjazne formy i metody wspomagania rozwoju i terapii, wsparcie dla rodziców, pedagogów, terapeutów.
Naszym

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Witczak-Jabłońska diagnoza psychologiczno-pedagogiczna dysleksji z opinią

  Karolina jest osoba wspaniałą, ma niezwyke ciepłe, troskliwe i jednocześnie wyrozumiałe podejście do swoich małych pacjentów. Stara sie zawsze poszukiwać z nimi takich metod kontaktu, leczenia, współpracy aby każde spotkanie odbyło się z możliwie najlepsza korzyścią dla dzieciaków. To w dzisiejszych czasach rzadkość. Moja córka zawsze chodzi na wizyty do Karoliny z dużą chęcią, wychodzi z nich uśmiechnięta i zadowolona, korzyści z tych spotkań widać zaś w podejściu córki do nauki i jej rezultatach !!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Witczak-Jabłońska konsultacja logopedyczna

  Bardzo podobała się nam wizyta. Pani Karolina bardzo dużo czasu nam poświęciła, nie owijała w przysłowiową bawełnę. Rzetelnie i fachowo podeszła do Stasia który znakomicie się poczuł w pokoju pełnym zabawek :) polecam z całego serca i dziękuję :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Elżbieta Forgacz

  Nasz syn od pierwszej wizyty polubił zajęcia z Panią Elą, a wcale nie tak łatwo zyskać jego aprobatę. :) Dziękujemy za anielską cierpliwość, ciekawe zajęcia i świetne pomysły. Bardzo polecamy!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Witczak-Jabłońska mutyzm wybiórczy

  Polecam serdecznie Panią Karolinę! Jako jedna z nielicznych specjalistów w Łodzi zna i rozumie temat mutyzmu wybiórczego. Mój syn już na pierwszej wizycie złapał dobry kontakt z Panią Karoliną, co wcześniej zdarzało się bardzo rzadko. Jest osobą o wielkim serduchu. Pomogła nam bardzo w zaplanowaniu kolejnych kroków, aby syn dobrze się odnalazł w nadchodzących wyzwaniach. Pani Karolino, jestem ogromnie wdzięczna :)

  mgr Karolina Witczak-Jabłońska

  Pani Asiu, współpraca z tak zaangażowaną i mądrą mamą to czysta przyjemność a stąpanie po drodze z tak wspaniałym dzieckiem, nawet jeśli to stąpanie drobnymi kroczkami, to wyjątkowa, piękna podróż. Cieszę się że mogę Was wspierać.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Karolina Witczak-Jabłońska konsultacja logopedyczna

  Do Pani Karoliny trafiłam z 5-letnim synem, ponieważ nie wymawiał głoski k i g. Intuicja podpowiadała mi, że to będzie dobry wybór i nie pomyliłam się. Początkowo trudno było się dostać na wizytę, ponieważ Pani Karolina ma bardzo dużo pacjentów. Po kilku próbach w końcu się nam udało umówić na pierwszą wizytę w godzinach odpowiadających każdej ze stron. Podczas pierwszej wizyty Pani Karolina zaprosiła mnie do gabinetu razem z synem. Miałam wówczas okazję podpatrzeć reakcję syna na proponowane przez Panią Karolinę zadania. Mój bardzo energiczny i mający trudności z koncentracją syn okazał się fantastycznie współpracującym pacjentem. Już po pierwszej wizycie wiedziałam że znalazłam odpowiedniego logopedę. Moje dziecko wyszło z wizyty zachwycone. Dla mnie była to najlepsza recenzja. Podczas kolejnych wizyt powoli wycofywałam się z gabinetu, moje dziecko uczestniczyło już w terapii samodzielnie, a ja czekałam przed gabinetem. Pani Karolina zostawiała uchylone drzwi, tak abym mogła słuchać jak syn radzi sobie z zadaniami.
  Ten początkowy system pozwalał na budowanie poczucia bezpieczeństwa każdej ze stron. Mój syn miał świadomość, że mama jest blisko. Ja miałam szanse zapoznać się z przebiegiem wizyty, jednocześnie w niej nie uczestnicząc. Pani Karolina mogła spokojnie, samodzielnie bez udziału rodzica nawiązać kontakt z dzieckiem. Jakie było moje zdziwienie, jak okazało się, że już po kilku wizytach moje dziecko zaczęło prawidłowo wymawiać głoski k i g. Nie spodziewałam się, że terapia tak szybko przyniesie oczekiwane rezultaty. Zanim trafiłam do Pani Karoliny, współpracę z logopedą wyobrażałam sobie jako długą i żmudną pracę. Nic bardziej mylnego. Pani Karolina jest logopedą z prawdziwym powołaniem. Widać, że kocha swoją pracę. To osoba z ogromną ilością pozytywnej energii. Kontakt, który potrafi nawiązać z dzieckiem, jest punktem wyjścia do skutecznej terapii. Po kolejnych spotkaniach u mojego syna pojawiła się prawidłowa wymowa głoski R. Obecnie kontynuujemy terapię, w celu utrwalenia prawidłowej wymowy. Zresztą mój syn tak uwielbia spotkania z ciocią Karoliną, że nie wyobrażam sobie, abym mogła z nich zrezygnować.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Witczak-Jabłońska

  Bardzo kontaktowa ,ze wspaniałym podejściem do dzieci. W przejrzysty sposób przekazuje wiedzę. Bylam bardzo zadowolona ze spotkania.


  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aneta Owczarek

  Pani Aneta jest miłą, otwartą osobą. Od początku wizyty stara się złapać dobry kontakt z dzieckiem. Syn nie czuł większego skrępowania i chętnie brał udział w grach i zabawach słownych. Na koniec wizyty Pani Aneta poinstruowała na co zwracać uwagę w wymowie syna i jak możemy to sami korygować.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Agnieszka Leska-Dorenda diagnoza logopedyczna

  Do Pani Agnieszki trafiliśmy z polecenia koleżanki. Moja córka ma opóźnienie rozwoju intelektualnego - konsekwencją są problemy z nauką, koncentracją i poziomem intelektu poniżej przeciętnej. Pani Agnieszka podeszła do córki bardzo indywidualnie - długi wywiad ze mną oraz z córką. Jesteśmy na zajęciach co dwa tygodnie - efekty współpracy są już widoczne. Córka bardzo chętnie jeździ na ćwiczenia, a p. Agnieszka potrafi swoim słowem dodać nam otuchy na lepszą przyszłość :) Dziękujemy i do zobaczenia :)

  dr Agnieszka Leska-Dorenda

  Pani Kasiu, bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Trzymam kciuki za Alutkę i do zobaczenia :)


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Witczak-Jabłońska

  Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną, profesjonalne, rzetelne i w przyjaznej atmosferze. Chodzimy się do Pani Karoliny z prawie 5- letnią córeczką od kilku tygodni, po dosłownie paru wizytach efekt jest ogromny. Pani Karolina jest wspaniałym specjalistą, potrafi stworzyć świetną relację ze swoim podopiecznym. Córeczka uwielbia zajęcia, które są atrakcyjne i kreatywne, a przede wszystkim są świetną zabawą. Poza radami dotyczących dalszej pracy z dzieckiem, otrzymujemy dużo materiałów logopedycznych do pracy w domu. Jesteśmy zachwyceni miłą atmosferą, córka czuje się jak u siebie w domu. Pani Karolina to doskonały logopeda z ogromną wiedzą i co najważniejsze - ogromną pasją, prowadzi terapię przynoszącą efekty. Helenka zapytana jaka jest Pani Karolina odpowiada - kochana. :)

  mgr Karolina Witczak-Jabłońska

  Takie słowa są jak miód na serce :-) Dziękuję za zaufanie i docenienie. To prawda, że jeśli pracy z dzieckiem towarzyszy pasja, jest ona zarówno efektywnym współdziałaniem, jak i wspaniałą, pełną radości przygodą obu stron. Życzę córeczce dalszej przyjemności ze spotkań i kolejnych efektów.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Karolina Witczak-Jabłońska

  Wspaniała osoba !
  Swoją dobrocią sprawia ,że dzieci kochają Ją od pierwszego wejrzenia :)
  Pani Karolona ma bardzo profesjonalne fachowe i solidbe podejscie do mlodych pacjentow co sprawiło że nasza Marysia lepiej wymawia już problematyczne "r"
  Bardzo polecam nowy gabinet, kolorowy, pełen zabawek, gier ,bajek sprawia że dzieci nie czują się jak na wizycie u specjalisty lecz bardziej jak na placu zabaw !!!

  mgr Karolina Witczak-Jabłońska

  Dziękuję, cieszę się, że nasze spotkania tak szybko zaczęły przynosić efekty :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania