Lek.

Agnieszka Krawczyńska verifiedCreated with Sketch.

Gastrolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • Lokalizacja: Centum MedicoverUsługa: skurcze brzucha

  Rewelacyjna Pani Dr! Dokładnie słucha pacjenta, szczegółowo tłumaczy zaistniały problem i dostosowuje optymalne leczenie. Potrafi bardzo Specjalista z najwyższej Polki. Pomogła mi zdiagnozować zespół jelita drażliwego.

 • Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PANI DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.
   Specjalista chorób wewnętrznych oraz specjalista gastroenterologii. Posiada 16-letnie doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Od 2000 roku pracowała w Szpitalu Klinicznym MSWiA w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii oraz Poradni Specjalistyczno-Konsultacyjnej MSW. Uczestniczka licznych kongresów międzynarodowych i krajowych z zakresu gastroenterologii i chorób wewnętrznych.Prowadzi kompleksową diagnostykę i leczenie internistyczne i gastroenterologiczne. Od wielu lat zajmuje się problemami chorób przewodu pokarmowego także u kobiet w ciąży. W swojej pracy kieruje się kompleksową diagnostyką każdej jednostki chorobowej związanej z przewodem pokarmowym.

   Zainteresowania: śpiew, taniec ludowy

  Specjalizacje

  • Gastroenterologia
  • Choroby wewnętrzne

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • Lokalizacja: Centum MedicoverUsługa: skurcze brzucha

   Rewelacyjna Pani Dr! Dokładnie słucha pacjenta, szczegółowo tłumaczy zaistniały problem i dostosowuje optymalne leczenie. Potrafi bardzo Specjalista z najwyższej Polki. Pomogła mi zdiagnozować zespół jelita drażliwego.

  • O
   Lokalizacja: Centum MedicoverUsługa: objawy zespołu jelita drażliwego

   W przeciwieństwie do innych lekarzy wykazała się pełnią profesjonalizmu. Indywidualnie podeszła do mojego problemu, Pani doktor po prostu ratuje moje marne zdrowie i życie. Wspaniała osoba!
   Dostałam skierowanie na kilka badań z rzędu poza tym pomogła jeszcze w umówieniu wizyty kolejnej.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Cudowna Pani Doktor!!! Chyba najlepszy lekarz, na jakiego dotychczas trafiłem. Nie mogłem się zdiagnozować od dwóch lat a trafiłem do Pani Agnieszki i już po pierwszej wizycie mam diagnozę :) Jest miła, ciepła, słucha pacjenta. Oby więcej takich lekarzy!

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani Doktor niezwykle sympatyczna, bardzo dokładnie pyta o wszystkie objawy i bada na wszystkie strony. W końcu dzięki dobrze dobranym lekom i probiotykom zniknęły mi wzdęcia i ciągłe bóle jelit, co mimo że może mało poważne, to było bardzo uciążliwe. Bardzo polecam!!

  • R
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Jest bardzo rzeczowa, profesjonalna i bardzo sympatyczna. Dokładnie analizuje wszystkie wyniki badań. Myślę ,że jest obecnie jednym z najlepszych gastroenterologów w Warszawie. Bardzo , bardzo polecam.

  • Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zrobiła wywiad z jakim w życiu się nie spotkałam, przeprowadziła badanie brzucha dokładnie, osłuchała Mnie, podała możliwe przyczyny bólu brzucha, zleciła masę badań na cito aby wykluczyć najgorsze ewentualności, dokładnie rozpisała leki, dawkowanie. Wyszłam po 40 min z uśmiechem na twarzy. Byłam u wielu specjalistów z różnych dziedzin i śmiało mogę polecić Panią doktor. Jak gastrolog to tylko p. Krawczyńska.

  • A
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.
   Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, a przy tym widać, ze wie co robi i zna się na rzeczy. Wyszłam z gabinetu usatysfakcjonowana i poinformowana co mam robić. To już trzeci lekarz gastrolog na mojej drodze i wiem, ze tym razem na pewno wrócę do tej samej P.Doktor.

  • Jest bardzo mile zaskoczony wizytą, podejściem analitycznym do objawów, choroby i metod leczenia. Duża otwartość, rozważanie różnych możliwości z ich zaletami i skutkami ubocznymi, raczej światowe standardy leczenia.

  • Leczę się u pani doktor Krawczyńskiej od ponad roku. Jest najlepszym gastroenterologiem, jakiego do tej pory spotkałam. Pani doktor nigdy nie odmówiła mi pomocy, pomimo że zdarzyło mi się kontaktować z Nią pomiędzy wyznaczonymi wizytami. Ma znaczną wiedzę oraz podchodzi do pacjenta podmiotowo, stara się wypracować najlepsze rozwiązanie dla danej osoby. Zdecydowanie polecam:-)

  • I
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

   Rzeczowy, skrupulatny wywiad, lekarz ma dobry kontakt z pacjentem. Problem został potraktowany całościowo. Pacjent otrzymał dokładne wyjaśnienia. Podjęto konkretne kroki w kierunku diagnostyki.