lek.

Agnieszka Krawczyńska

Gastrolog, Internista

Calendar-iconCreated with Sketch. Poproś o kalendarz wizyt

UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PANI DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.
Specjalista chorób wewnętrznych oraz specjalista gastroenterologii. Posiada 16-letnie doświadczenie…
więcej

Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE PANI DOKTOR PRZYJMUJE PACJENTÓW POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA.
  Specjalista chorób wewnętrznych oraz specjalista gastroenterologii. Posiada 16-letnie doświadczenie w pracy klinicznej i ambulatoryjnej. Od 2000 roku pracowała w Szpitalu Klinicznym MSWiA w Klinice Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii oraz Poradni Specjalistyczno-Konsultacyjnej MSW. Uczestniczka licznych kongresów międzynarodowych i krajowych z zakresu gastroenterologii i chorób wewnętrznych.Prowadzi kompleksową diagnostykę i leczenie internistyczne i gastroenterologiczne. Od wielu lat zajmuje się problemami chorób przewodu pokarmowego także u kobiet w ciąży. W swojej pracy kieruje się kompleksową diagnostyką każdej jednostki chorobowej związanej z przewodem pokarmowym.

  Zainteresowania: śpiew, taniec ludowy

Specjalizacje

 • Gastroenterologia
 • Choroby wewnętrzne

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Doktor niezwykle sympatyczna, bardzo dokładnie pyta o wszystkie objawy i bada na wszystkie strony. W końcu dzięki dobrze dobranym lekom i probiotykom zniknęły mi wzdęcia i ciągłe bóle jelit, co mimo że może mało poważne, to było bardzo uciążliwe. Bardzo polecam!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: konsultacja gastrologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Jest bardzo rzeczowa, profesjonalna i bardzo sympatyczna. Dokładnie analizuje wszystkie wyniki badań. Myślę ,że jest obecnie jednym z najlepszych gastroenterologów w Warszawie. Bardzo , bardzo polecam.

 • Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zrobiła wywiad z jakim w życiu się nie spotkałam, przeprowadziła badanie brzucha dokładnie, osłuchała Mnie, podała możliwe przyczyny bólu brzucha, zleciła masę badań na cito aby wykluczyć najgorsze ewentualności, dokładnie rozpisała leki, dawkowanie. Wyszłam po 40 min z uśmiechem na twarzy. Byłam u wielu specjalistów z różnych dziedzin i śmiało mogę polecić Panią doktor. Jak gastrolog to tylko p. Krawczyńska.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor.
  Jest bardzo ciepłą i sympatyczną osobą, a przy tym widać, ze wie co robi i zna się na rzeczy. Wyszłam z gabinetu usatysfakcjonowana i poinformowana co mam robić. To już trzeci lekarz gastrolog na mojej drodze i wiem, ze tym razem na pewno wrócę do tej samej P.Doktor.

 • Jest bardzo mile zaskoczony wizytą, podejściem analitycznym do objawów, choroby i metod leczenia. Duża otwartość, rozważanie różnych możliwości z ich zaletami i skutkami ubocznymi, raczej światowe standardy leczenia.

 • Leczę się u pani doktor Krawczyńskiej od ponad roku. Jest najlepszym gastroenterologiem, jakiego do tej pory spotkałam. Pani doktor nigdy nie odmówiła mi pomocy, pomimo że zdarzyło mi się kontaktować z Nią pomiędzy wyznaczonymi wizytami. Ma znaczną wiedzę oraz podchodzi do pacjenta podmiotowo, stara się wypracować najlepsze rozwiązanie dla danej osoby. Zdecydowanie polecam:-)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Rzeczowy, skrupulatny wywiad, lekarz ma dobry kontakt z pacjentem. Problem został potraktowany całościowo. Pacjent otrzymał dokładne wyjaśnienia. Podjęto konkretne kroki w kierunku diagnostyki.

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online