dr n. med.

Agnieszka Haratym-Maj

Ginekolog

83 opinie +dodaj

Umów wizytę 47 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Specjalizacje Położnictwo i ginekologia st. I (2001-11-07, Lubelski Urząd Wojewódzki) Położnictwo i ginekologia (2011-04-11, Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi) Stopnie i tytuły… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizacje
  Położnictwo i ginekologia st. I (2001-11-07, Lubelski Urząd Wojewódzki)
  Położnictwo i ginekologia (2011-04-11, Centrum Egzaminów Medycznych w Łodzi)
  Stopnie i tytuły naukowe
  doktor n. medycznych (2001-12-19, Instytut Medycyny Wsi w Lublinie)

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • kursy i szkolenia z zakresu usg, ginekologii estetycznej

Publikacje

 • publikacje naukowe w czasopismach polskich i zagranicznych

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Wszystkim Paniom zastanawiającym się nad wyborem lekarza prowadzącego ciąże z pełnym przekonaniem polecam Panią Doktor Haratym-Maj. Pani Doktor dzięki swoim trafnym decyzjom pomogła mi nie tylko rozwiązać problem związany z trudnościami w staraniu o dziecko, ale również profesjonalnie zaopiekowała się nami w trakcie ciąży. Podczas ciąży cierpiałam na dość rzadkie schorzenie, spędziłam dużo czasu w szpitalu i był to dla mnie bardzo trudny okres. To głównie dzięki doświadczeniu i profesjonalnej opiece Pani Doktor wszystko skończyło się dobrze.Pani Doktor od początku była z nami szczera, nie straszyła nas, nie pocieszała, ale jasno, rzeczowo i z wyczuciem przedstawiła hipotezy dotyczące mojej przypadłości. Monitorowała cały proces mojej hospitalizacji i osobiście wielokrotnie wykonywała USG. Pani Doktor jest nie tylko bardzo dobrym specjalistą, ale również cudownym i ciepłym człowiekiem. Jestem jej bardzo wdzięczna za opiekę, ale również za wsparcie psychologiczne, które nam okazała.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i delikatna, tłumaczyła wszystko, co będzie wykonywać, krok po kroku. Nie była to moja pierwsza wizyta i nie będzie to też ostatnia.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROVITA specjalistyczne gabinety medyczne

  Cudowna Pani Doktor! To było najdelikatniejsze badanie, jakie miałam. Pani Doktor bardzo profesjonalnie wszystko tłumaczy, odpowiada na zadawane pytania. Zleciła konkretne badania. W końcu trafiłam na odpowiedniego lekarza. Przy tym Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną i miłą osobą.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROVITA specjalistyczne gabinety medyczne

  Bardzo polecam. Pani doktor miła, podeszła bardzo profesjonalnie, dokładnie zbadała. Postawiła diagnozę, zaproponowała terapię i wyjaśniła.

 • M
  Lokalizacja: PROVITA specjalistyczne gabinety medyczneUsługa: badanie ginekologiczne

  Profesjonalne podejście do pacjenta, podczas badania Pani Doktor wszystko tłumaczy przez pacjent odczuwa mniejszy stres.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Agnieszka Haratym -Maj bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Spokojnie i w zrozumiałym dla pacjentki języku tłumaczy przebieg badania i wszelkie swoje spostrzeżenia. Bez pośpiechu, na luzie,super!!!Z całą pewnością polecam!

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

  Pani Doktor to lekarz z powołania! Z powodu niejednoznacznych objawów dokładnie wysłuchała moich dolegliwości i skierowała mnie na badania. Kiedy ich wyniki okazały się również niejednoznaczne Pani Doktor zleciła kolejne badania - czuję, że chce postawić rzetelną diagnozę w oparciu o wyniki, a nie domysły. Jako pacjentka czuję się "zaopiekowana". Przy tym jest bardzo sympatyczną i ciepłą osobą. Mimo, że jest problem z dostępnością terminów to warto poczekać. Polecam!

 • I
  Lokalizacja: PROVITA specjalistyczne gabinety medyczne

  Bardzo miła pani ginekolog, szczegółowo analizuje i wyjaśnia wszystkie warianty. Bałam bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PROVITA specjalistyczne gabinety medyczne

  Przecudowna, przekochana Pani doktor! Była to moja pierwsza wizyta u ginekologa. Przed wejściem do gabinetu czułam ogromny stres, a jak już spotkałam się z panią doktor wszystkie nerwy automatycznie puściły. Pani Agnieszka wszystko pokolei mówiła co będziemy robić, więc nie ma co się martwić, że nic się nie wie; podczas badania była delikatna, w żaden sposób nie chciała sprawić bólu. Ze spokojem odpowiada na wszystkie zadane pytania, że wszystko staje się jasne. Z całego serca polecam Panią Haratym-Maj!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Spokojna, opanowana, przemiła Pani doktor. Szczegółowo omawiała co w danej chwili będzie robila. Była bardzo delikatna przez co samo badanie minęło szybko. Polecam