Adresy (4)


Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Karta płatnicza
CM Arkady

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach
W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Moim mottem jest: KAŻDY PACJENT JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY. Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam z wyróżnieniem w 199...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc
 • astma
 • alergia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja alergologiczna


Puszkarska 7H, Kraków

od 149 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

Jeśli podejrzewasz zakażenie koronawirusem, nie udawaj się do placówki - zadzwoń na dedykowany numer 22 338 19 03 w celu uzyskania dalszych informacji.

Pozostałe usługi

Punkcja opłucnej


Skawińska 8, Kraków

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie


Spirometria


Skawińska 8, Kraków

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie


Telemedycyna - Porada - Alergologa


Puszkarska 7H, Kraków

od 149 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

USŁUGA REALIZOWANA TELEFONICZNIE. Pacjencie po przyjęciu rezerwacji przez Grupę LUX MED otrzymasz maila z linkem do płatności. Usługa zostanie zrealizowana po opłaceniu


Testy skórne


Skawińska 8, Kraków

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
W
Użytkownik zweryfikowany

Odczulam się u pani doktor od 4 lat. Wszystko zawsze przebiegało pomyślnie. Za każdym razem pani doktor zachowywała się bardzo uprzejmie i kompetentnie w stosunku do mnie. Serdecznie polecam!


H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

Jest zaskoczona czytając negatywne komentarze na temat Pani Doktor. W mojej opinii Pani Doktor Gawlewicz-Mroczka jest to lekarz, który wyróżnia się ogromną wiedzą, zaangażowaniem i profesjonalizmem. Jestem bardzo wdzięczna za poświęcenie czasu, troskę, pełne skupienie podczas omawiania dolegliwości oraz trafną diagnozę. Pani Doktor to lekarz z powołania. Każdemu kto ma problem alergologiczny czy pulmonologiczny z pewnością mogę polecić konsultację oraz badania u Pani Doktor. Osoby, które borykają się z tego typu dolegliwościami wiedzą jak ważna jest trafna diagnoza oraz indywidualnie dobrane leczenie. Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Agnieszka Gawlewicz-Mroczka

Dzień dobry, dziekuję serdecznie za tak miłe i życzliwe słowa. Zawsze staram sie, aby problem pacjenta rozwiązać jak najlepiej i aby pacjent czuł sie dobrze u mnie na wizycie.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

Byłam u pani dr kilka razy po tym jak zmarł mój alergolog w tej samej placówce. Jest bardzo miłą osobą i odpowiada na pytania, natomiast czasami bywa rozkojarzona. Nie dziwię się, gdyż w trakcie wizyty kilka razy (nie raz, ale 2-3 razy) do gabinetu "wpada" pielęgniarka która aktualnie odczula - przynosi książeczki odczulań, zabiera leki, zadaje pytania lekarce. Jestem młodą osobą i korona mi z głowy nie spadnie jak ktoś z poczekalni zobaczy mnie w biustonoszu, bo akurat będę osłuchiwana. Są natomiast są osoby o znacznie wyższym stopniu wrażliwości, które cenią sobie prywatność i mogą sobie tego nie życzyć. Ponadto, po zgłoszeniu się na konsultację z prośbą o zmianę leków otrzymałam coś z tą samą substancją czynną (a inną nazwą) co kilka lat temu nie sprawdziło się w moim przypadku. Informacja o tym znajdowała się w karcie, ja niestety nie pamiętałam nazwy leków i słysząc nazwę czegoś totalnie innego uznałam że "dobrze, tego jeszcze nie miałam".

dr n. med. Agnieszka Gawlewicz-Mroczka

Dzień dobry Pani, nie wiem jak sie ustosunkować do Pani zarzutów, gdyż nie dotyczą one mojej wiedzy a raczej funkcjonowania ośrodka. Wszystkie Pani uwagi zgłosiłam do Dyrekcji i już zostały wprowadzone zmiany tak aby pacjenci mieli lepszy komfort. Niestety w gabinecie w którym przyjmuję znajduje sie lodówka zwaliidowana, jedyna w której można przechowywać leki. Klinika Krakowska jest małą placówką i niestety nie ode mnie zależy jej funkcjonowanie. Przeszukiwanie wszystkich rekordów wizyt w systemie komupterowym pacjenta w tej placówce rownież jest trudne, ponieważ wyświetlaja sie tylko daty wizyt i jesli pacjent chodzi do różnych specjalistów to tych rekordów do przejrzenia jest bardzo dużo, a jesli Pani potwierdziła, że danego leku Pani nie miała zaprzestałam otwierania kazdego rekordu po kolei żeby sprawdzić co Pani w przeszłosci przepisywano. Przykro mi, że za sposób funkcjonowania placówki postanowiła Pani ukarać mnie złą opinią i uważam to za wielce niesprawiedliwe z Pani strony.. no ale cóż, widac w internecie dalej każdy czuje sie anonimowy.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

Bardzo negatywnie oceniam tę panią. Jak dla mnie, była dość nieprzyjemna, zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem wrażenie, że pani chyba bardzo spieszyło się do domu. Skandalem dla mnie było to, że przed nakłuciami na potrzeby skórnych testów alergicznych nie odkaziła ręki wacikiem z odpowiednim preparatem. Początkowo myślałem, że może to dlatego że inaczej mogłoby to zafałszować wyniki. Zacząłem drążyć temat. Znajomi, którzy mieli robione testy, mieli dezynfekowaną rękę i wychodziło, na co są uczuleni. W mojej ocenie doszło do naruszenia procedur, bowiem powszechnie przyjętą regułą postępowania jest obowiązek dokonania odkażenia miejsca, w którym ma zostać naruszona skóra pacjenta. Wiedza na ten temat jest bardzo dobrze znana wśród wykwalifikowanego personelu medycznego oraz została ujęta w wielu wytycznych, do których uzyskałem wgląd. Jest obiektywnie przewidywalne, że bez ww. postępowania naraża się pacjenta na kontakt z różnego rodzaju drobnoustrojami, zwłaszcza dokonując wielu nakłuć na brudnej ręce. Takie działanie może doprowadzić np. do zakażenia gronkowcem. W tej sprawie przeprowadziłem konsultacje w różnych placówkach medycznych, gdzie potwierdzono, że regułą postępowania jest odkażenie skóry pacjenta przed przeprowadzeniem nakłuć na potrzeby skórnych testów alergicznych. Żeby było śmieszniej, to nawet w przychodni, w której pracuje pani doktor poinformowano mnie, że rękę odkaża się przed nakłuciami! (sic!) W jednej z placówek medycznych dodano też, że jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby w wyniku uprzedniego odkażenia skóry pojawił się fałszywy wynik. Prawdopodobieństwo zafałszowania wyniku w tej sytuacji pozostaje więc w graniach błędu statystycznego i może wynikać z innych, niezwiązanych czynników.

dr n. med. Agnieszka Gawlewicz-Mroczka

Szanowny Panie, przykro mi, że moje skupienie w czasie wykonywania u Pana testów skórnych odebrał Pan jako bycie "dość nieprzyjemną". Zawsze staram się z szacunkiem podchodzić do moich Pacjentów. Dokładnie Pana pamiętam i zapewniam Pana, że nie spieszyłam się "do domu", gdyż po Panu miałam jeszcze kilku Pacjentów. Nie zgadzam się z pomówieniem przez Pana, iż naruszone zostały jakiekolwiek procedury. Testy skórne, które przeprowadziłam u Pana, tak jak i u innych moich Pacjentów, przeprowadzam zgodnie ze standardem wykonywania punktowych testów skórnych. Cytuję za źródłem "Podstawy Alergologii"red. Wojciech Mędrala, Górnicki Wydawnictwo Medyczne 2006 s.70": " Skóra w miejscu badania może, lecz nie musi być oczyszczona 70% alkoholem etylowym, zawsze jednak musi być sucha." Testy wykonuje się tylko u osób bez ostrych objawów chorobowych i nie zakłada się ich na skórze zmienionej chorobowo, tylko i wyłacznie na skórze zdrowej. Bakterie chorobotwórcze np.gronkowiec, bytują zaś tylko na skórze zmienionej chorobowo, lub u osób przewlekle chorych z obniżoną odpornością. W trakcie zakładania punktowych testów skórnych nie dochodzi ani do przerwania ciagłości naczyń ani skóry własciwej , a alergen wprowadza się specjalnym lancetem na głebokośc 0,4mm pod naskórek. Przy zachowaniu powyższych zasad nie ma możliwosci zakażenia organizmu jakimkolwiek mikroorganizmem chorobotwórczym.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Przykliniczna Chorób Płuc - Przychodnia Pulmonologiczna kontrola astmy

Super lekarz,z dużą wiedzą, czas wizyty co prawda co pół roku,ale czas dla pacjenta pełny,w tym od razu badania ,polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest pierwszą osobą, której postanowiłam wystawić recenzję - chciałabym, żeby wszyscy lekarze pracowali w ten sposób. Wizyty u niej przebiegają w miłej atmosferze, jest to osoba empatyczna i kompetentna, zadaje pytania, słucha, tłumaczy, nigdy nie czułam się u niej jak kolejny numer z listy do odhaczenia. Specjalista godny polecenia.


6
Użytkownik zweryfikowany

Od ponad roku jestem pacjentką Pani Doktor i bardzo doceniam jej wysokie zaangażowanie,
dużą wiedzę i troskę o chorego. Jest bardzo skrupulatna w prowadzeniu leczenia, zawsze analizuje szczegółowo wszystkie badania, a w bezpośrednim kontakcie jest sympatyczną,
miłą osobą z dużą klasą. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ze zdrowiem, przewlekle chorują na astmę oskrzelową o ciężkim przebiegu i szukają dobrego specjalisty.
Bardzo dziękuję Pani Doktor, życzę dużo sukcesów.
Mariola P.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mila i kompetentna. Slucha i sama zadaje pytania by ustalic przyczyne problemu i pomoc co w moim przypadku jest bardzo doceniane. dziekuje i polecam


J
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem bardzo zadowolona z pani doktor - jest świetnym specjalistą , chodzę do niej z moimi problemami płucnymi , ale ponieważ jest też alergologiem to leczy moją alergie. Jest kompetentna i miła, zawsze wszystko spokojnie mi wytłumaczy. Bardzo polecam!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Moim mottem jest: KAŻDY PACJENT JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY. Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam z wyróżnieniem w 199...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • POChP – przewlekła obturacyjna choroba płuc
 • astma
 • alergia
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Alergologia
 • Choroby płuc
 • Choroby wewnętrzne

Powiązane wyszukiwania