Adres

Najbliższy termin:

Pokaż kalendarz
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w wieku od 16 lat
Gotówka, Karta płatnicza

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


ul.Szafrana 5B/27,
CM Arkady (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Moim mottem jest: KAŻDY PACJENT JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY. Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam z wyróżnieniem w 199...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja alergologiczna

od 139 zł


Puszkarska 7H, Kraków

od 139 zł

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H


Testy skórne


Skawińska 8, Kraków

Brak informacji o cenie

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie


Spirometria


Skawińska 8, Kraków

Brak informacji o cenie

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie


Punkcja opłucnej


Skawińska 8, Kraków

Brak informacji o cenie

Samodzielny Publiczny Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia Specjalistyczna

Bardzo negatywnie oceniam tę panią. Jak dla mnie, była dość nieprzyjemna, zdawkowo odpowiadała na pytania. Odniosłem wrażenie, że pani chyba bardzo spieszyło się do domu. Skandalem dla mnie było to, że przed nakłuciami na potrzeby skórnych testów alergicznych nie odkaziła ręki wacikiem z odpowiednim preparatem. Początkowo myślałem, że może to dlatego że inaczej mogłoby to zafałszować wyniki. Zacząłem drążyć temat. Znajomi, którzy mieli robione testy, mieli dezynfekowaną rękę i wychodziło, na co są uczuleni. W mojej ocenie doszło do naruszenia procedur, bowiem powszechnie przyjętą regułą postępowania jest obowiązek dokonania odkażenia miejsca, w którym ma zostać naruszona skóra pacjenta. Wiedza na ten temat jest bardzo dobrze znana wśród wykwalifikowanego personelu medycznego oraz została ujęta w wielu wytycznych, do których uzyskałem wgląd. Jest obiektywnie przewidywalne, że bez ww. postępowania naraża się pacjenta na kontakt z różnego rodzaju drobnoustrojami, zwłaszcza dokonując wielu nakłuć na brudnej ręce. Takie działanie może doprowadzić np. do zakażenia gronkowcem. W tej sprawie przeprowadziłem konsultacje w różnych placówkach medycznych, gdzie potwierdzono, że regułą postępowania jest odkażenie skóry pacjenta przed przeprowadzeniem nakłuć na potrzeby skórnych testów alergicznych. Żeby było śmieszniej, to nawet w przychodni, w której pracuje pani doktor poinformowano mnie, że rękę odkaża się przed nakłuciami! (sic!) W jednej z placówek medycznych dodano też, że jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby w wyniku uprzedniego odkażenia skóry pojawił się fałszywy wynik. Prawdopodobieństwo zafałszowania wyniku w tej sytuacji pozostaje więc w graniach błędu statystycznego i może wynikać z innych, niezwiązanych czynników.

dr n. med. Agnieszka Gawlewicz-Mroczka

Szanowny Panie, przykro mi, że moje skupienie w czasie wykonywania u Pana testów skórnych odebrał Pan jako bycie "dość nieprzyjemną". Zawsze staram się z szacunkiem podchodzić do moich Pacjentów. Dokładnie Pana pamiętam i zapewniam Pana, że nie spieszyłam się "do domu", gdyż po Panu miałam jeszcze kilku Pacjentów. Nie zgadzam się z pomówieniem przez Pana, iż naruszone zostały jakiekolwiek procedury. Testy skórne, które przeprowadziłam u Pana, tak jak i u innych moich Pacjentów, przeprowadzam zgodnie ze standardem wykonywania punktowych testów skórnych. Cytuję za źródłem "Podstawy Alergologii"red. Wojciech Mędrala, Górnicki Wydawnictwo Medyczne 2006 s.70": " Skóra w miejscu badania może, lecz nie musi być oczyszczona 70% alkoholem etylowym, zawsze jednak musi być sucha." Testy wykonuje się tylko u osób bez ostrych objawów chorobowych i nie zakłada się ich na skórze zmienionej chorobowo, tylko i wyłacznie na skórze zdrowej. Bakterie chorobotwórcze np.gronkowiec, bytują zaś tylko na skórze zmienionej chorobowo, lub u osób przewlekle chorych z obniżoną odpornością. W trakcie zakładania punktowych testów skórnych nie dochodzi ani do przerwania ciagłości naczyń ani skóry własciwej , a alergen wprowadza się specjalnym lancetem na głebokośc 0,4mm pod naskórek. Przy zachowaniu powyższych zasad nie ma możliwosci zakażenia organizmu jakimkolwiek mikroorganizmem chorobotwórczym.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Poradnia Przykliniczna Chorób Płuc - Przychodnia Pulmonologiczna kontrola astmy

Super lekarz,z dużą wiedzą, czas wizyty co prawda co pół roku,ale czas dla pacjenta pełny,w tym od razu badania ,polecam


A
Użytkownik zweryfikowany

Pani Doktor jest pierwszą osobą, której postanowiłam wystawić recenzję - chciałabym, żeby wszyscy lekarze pracowali w ten sposób. Wizyty u niej przebiegają w miłej atmosferze, jest to osoba empatyczna i kompetentna, zadaje pytania, słucha, tłumaczy, nigdy nie czułam się u niej jak kolejny numer z listy do odhaczenia. Specjalista godny polecenia.


6
Użytkownik zweryfikowany

Od ponad roku jestem pacjentką Pani Doktor i bardzo doceniam jej wysokie zaangażowanie,
dużą wiedzę i troskę o chorego. Jest bardzo skrupulatna w prowadzeniu leczenia, zawsze analizuje szczegółowo wszystkie badania, a w bezpośrednim kontakcie jest sympatyczną,
miłą osobą z dużą klasą. Polecam wszystkim, którzy mają problemy ze zdrowiem, przewlekle chorują na astmę oskrzelową o ciężkim przebiegu i szukają dobrego specjalisty.
Bardzo dziękuję Pani Doktor, życzę dużo sukcesów.
Mariola P.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo mila i kompetentna. Slucha i sama zadaje pytania by ustalic przyczyne problemu i pomoc co w moim przypadku jest bardzo doceniane. dziekuje i polecam


J
Użytkownik zweryfikowany

Ja jestem bardzo zadowolona z pani doktor - jest świetnym specjalistą , chodzę do niej z moimi problemami płucnymi , ale ponieważ jest też alergologiem to leczy moją alergie. Jest kompetentna i miła, zawsze wszystko spokojnie mi wytłumaczy. Bardzo polecam!


A
Użytkownik zweryfikowany

Witam,
Pani Doktor - owszem - sympatyczna i miła, trafiłam do niej przypadkiem, bo odczulam się u kogo innego. Zachowywała się, jakby pierwszy raz trafił do niej pacjent na odczulanie... Summa summarum straciłam w placówce ponad godzinę i nie załatwiłam nic. Nie będę się wgłębiać w szczegóły, ale wiem jedno: nigdy więcej do niej się nie zapiszę!


E
Użytkownik zweryfikowany

Chodzę do niej do poradni pulmonologicznej i jak do tej pory mam bardzo dobre o niej zdanie. Wreszcie jestem leczona jak należy (powielu latach błędnego leczenia). Pani doktor jest mila, zawsze wyslucha co mam do powiedzenia, odpowiada na pytania........nie mam złych doświadczeń.


K

Pania Doktor spotkałam w Poradni Pulmonologicznej. Rzeczowo wytłumaczyła mi wszelkie problemy związane z moimi dolegliowściami, skierowała na potrzebne badania. uspokoiła...a do tej pory odsyłano mnie tu i tam, bo coś miałam nieprawidłowego na prześwietleniu. Bardzo miły i budzący zaufanie lekarz. Dziękuję Pani Doktor.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Moim mottem jest: KAŻDY PACJENT JEST DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZY. Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie ukończyłam z wyróżnieniem w 199...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Alergologia
  • Choroby płuc
  • Choroby wewnętrzne