Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

ul. Wyszyńskiego 17, Osiedle Niepodległości , Chrzanów
Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych neurologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

10 opinii pacjentów

Ogólna ocena

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Inny

Wizyta odbyła się punktualnie i przebiegła w przyjemnej atmosferze,mimo początkowego stresu.DLatego szczerze polecam konsultacje.

K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Medyczne IGAMED rwa kulszowa, wypadniecie dysku

Pani doktor szybko rozpoznała problem mojej przypadłości, poprowadziła, wskazała operacje jako konieczność i odpowiedniego neurochirurga. Dostosowala odpowiednią rehabilitację. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i skuteczne działania które postawiły mnie na nogi. Problem wypadnietego dysku powodował zaburzenia w oddawaniu moczu i bóle prostaty. Dlatego dziękuję bo jest za co. Gorąco polecam, Pani doktor godna zaufania kompetentna, rzeczowa i bardzo miła. Dziękuję jeszcze raz!
Łukasz

B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Neurologiczny

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor Krok.
W moim przekonaniu jest niezwykle kompetentnym i rzeczowym specjalistą a przy tym jej podejście do pacjenta jest bardzo życzliwe.
Wyszłam z gabinetu z poczuciem wiary w istnienie empatii w stosunku do pacjenta.

H
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Szpital Powiatowy w Chrzanowie

Bardzo kontaktowa i mila pani doktor z bardzo szerokim wachlarzem wiedzy, odpowiada na pytania szczegółowo i konkretnie, również co jest nieczęsto spotykane u lekarzy zadaje pytania dotyczące wcześniej przebytych chorób pacjenta ustalając dalszą diagnostykę. Polecam bardzo.

Użytkownik zweryfikowany

Miałam przyjemność konsultować swoją przypadłość z Panią doktor i powiem szczerze ,że Bardzo rzeczowa,konkretna osoba.Ona jako jedyny lekarz rozpoznała rozpoznała co mi jest i pomogła, polecam.


M
Użytkownik zweryfikowany

Będąc wieloletnim pacjentem Pani dr Agnieszki Bujak-Krok, mogę z całą pewnością i obiektywizmem powiedzieć, iż jest to lekarz niezwykle rzetelny. Przede wszystkim liczy się dla niego pacjent, do którego podchodzi niezwykle odpowiedzialnie i oddanie. Posiada ogromne doświadczenie, co przekłada się na pozytywne wyniki leczenia. Ponadto jest to osoba niezwykle miła i uprzejma, a niegasnący uśmiech na Jej twarzy powoduje, że gdy tylko przekroczymy próg gabinetu, nasze samopoczucie natychmiast staje się lepsze. Zdecydowanie rekomenduję praktykę Pani Doktor!

J
Użytkownik zweryfikowany

Pani doktor podchodzi do pacjentów niczym,, filmowi lekarze"człowiek to zawsze człowiek nie procedury,fragmenty czy przypadek i nie jest ważne czy trafi się z NFZ czy jako prywatny pacjent Diagnozuje chorobę szczegółowo i stara się wdrażać wszelkie dostępne leczenie. Poświęca w miarę możliwości maksymalnie dużo czasu. W czasie wizyty stara się wyjaśniać wszystkie medyczne terminy związane z badaniami,leczeniem...niestety zalecenia koniecznej rehabilitacji to już marzenia(oczekiwanie od kilku miesięcy do kilku lat)ale na to Pani Doktor niestety nie ma wpływu.

M
Użytkownik zweryfikowany

Rzeczowa, ale przy tym empatyczna. Rozumie pacjenta i pomaga jak tylko umie, nie zwodząc jak inni lekarze. Dotychczas byłem już u 3ech neurologów i to jest pierwszy który podszedł do mojego problemu na poważnie... za mało takich zaangażowanych lekarzy niestety. Pozdrawiam gorąco i życzę dalszych sukcesów medycznych!

M
Użytkownik zweryfikowany

Perfekcjonistka w każdym calu , rzeczowa, konkretna. Informacje przekazuje w sposób komunikatywny. Gorąco polecam.

A
Użytkownik zweryfikowany

Otwarty, szczery i dociekliwy lekarz,dysponujący dużą wiedzą i chcący zawsze pomagać swoim pacjentom. Polecam. Pacjentka

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie