lek.

Agata Pietruczuk

Ginekolog

78 opinii +dodaj

Umów wizytę 97 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (studia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
78 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: pełna kontrola ginekologiczna, badanie

  Pani doktor jest przemiłą i uśmiechniętą osobą. Przez miłą atmosferę w gabinecie szybko zapomina się o stresie. Pani doktor wszystko co robi dokładnie tłumaczy. Serdecznie polecam, osobom które pierwszy raz wybierają się z wizytą do ginekologa.

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy Wojciecha

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Wizyta była profesjonalna. Pani doktor miła i uśmiechnięta łatwo było się wyluzować i nie czuć skrępowania. Pomogła mi z rozwiązaniem problemu z jakim do niej przyszła. Polecam gorąco Panią doktor.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: prowadzenie ciąży

  Serdecznie polecam Pania Doktor. Miła, sympatyczna , cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Przejmuje się losem pacjentek. Bardzo się cieszę że trafiłam do Pani Doktor. Gorąco polecam!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Szczecin

  Podczas mojej pierwszej wizyty odniosłam bardzo pozytywne wrażenia. Pani doktor jest bardzo uprzejma, świetnie wszystko tłumaczy, poczułam że jestem pod dobrą opieką.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor. Zawsze profesjonalne podejście do pacjenta. Miła i serdeczna atmosfera. Pani doktor jest delikatna, zawsze wyczerpująco odpowiada na pytania, zleca wszelkie potrzebne badania i indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – SzczecinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Nie dziwię się, że pani Agata na tyle pozytywnych opinii.Naprawdę wspaniały lekarz z powołania.Jeżeli ktoś się zastanawia to nie ma nad czym. Polecam bardzo.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: pełna kontrola ginekologiczna

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Wszystkie badania rzetelnie przeprowadzone a przy tym wszystko wyjaśnione w sposób zrozumiały. Serdecznie polecam!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44

  Bardzo sympatyczna pani, byłam u wielu ginekologów i tak przemiłej pani jeszcze nie spotkałam. Co prawda zaczynam dopiero przygodę z pani doktor ale przekonała mnie do siebie już po pierwszej wizycie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: prowadzenie ciąży

  5* to zdecydowanie za mało. Pani Doktor jest niezwykle sympatyczna i ciepla osoba. Od samego wejścia do gabinetu stwarza przyjazną atmosferę. Wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam każdej Pani wizytę u doktor Pietruczuk ????

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy Wojciecha

  Z Panią Doktor spotykałam się przez 9 miesięcy. Za każdym razem byłam przywitana uśmiecham. Pani doktor jest niesamowicie ciepłą i przyjazną osobą. Wszystkie badania wykonane bardzo dokładnie. Pani doktor odpowiadała na każde pytanie i wszystko dokładnie tłumaczyła. Nigdy nie odmówiła pomocy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (studia ukończone w 2006r. z wyróżnieniem ).
  Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii SPSK2 w Szczecinie w latach 2008- 2016, zakończona uzyskaniem tytułu specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii. W najbliższych planach studia doktoranckie.
  Certyfikaty w zakresie USG w położnictwie i ginekologii w tym Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Udział w licznych konferencjach i szkoleniach o tematyce ginekologiczno- położniczej.
  Niezmiernie ważny jest dla mnie kontakt z moimi pacjentkami oraz świadomość współpracy z nimi w trakcie procesu diagnostyczno- leczniczego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii SPSK2 w Szczecinie

Certyfikaty

Choroby

więcej