lek.

Agata Pietruczuk

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

94 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
80 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (studia… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
94 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Szczecin al. Niepodległości 44

  Czapki z głów! Aż nie wiem, od czego zacząć...
  Badanie bardzo delikatne, Pani Doktor jest osobą ciepłą, pełną empatii. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, odpowiada na wszystkie pytania, wszystko jasno tłumaczy. Jestem zachwycona!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: badanie ginekologiczne

  Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor! Profesjonalne podejście, wszystko dokładnie tłumaczy. To była moja pierwsza wizyta, ale na pewno nie ostatnia :)

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: antykoncepcja, badanie ginekologiczne

  Pani Agata jest profesjonalną osobą. Badanie przebiegło w przemiłej atmosferze. Z przyjemnością wrócę i serdecznie polecam!

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: pełna kontrola ginekologiczna (badanie , USG i cytologia)

  Pani doktor jest niezwykle profesjonalna, a przy tym bardzo delikatna i kulturalna. W trakcie wizyty panuje ciepła, serdeczna atmosfera, sprzyjająca nawiązaniu prawidłowego kontaktu. Nie pozostawia pytań bez odpowiedzi. Potrafi doradzić w trudnych i nietypowych sprawach. Taki ginekolog to prawdziwy przyjaciel kobiety. Z czystym sumieniem polecam.

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – SzczecinUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam pierwszy raz u Pani ginekolog. Bardzo życzliwa osoba i kompetentna. Pani doktor odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania. Polecam z całego serca

 • M
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: pełna kontrola ginekologiczna (badanie

  Pani doktor jest bardzo wyrozumiała, mila i delikatna. Zawsze uśmiechnięta. Badania i konsultacje przebiegają zawsze w przyjemnej atmosferze, zero stresu. Co najważniejsze stawia trafne diagnozy i jest prawdziwie zainteresowana pacjentem. Polecam z całego serca.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy Wojciecha

  Bardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta Pani Doktor. Od początku prowadziła moją ciążę :) Wszystko bardzo dokładnie i rzetelnie tłumaczy. Chętnie odpowiada na wszystkie pytania. Zaleca wszystkie potrzebne badania. Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką wspaniałą Panią ginekolog.
  Z 4 miesięczną Amelką bardzo dziękujemy za opiekę i pozdrawiamy :)

 • Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: pełna kontrola ginekologiczna

  Najbardziej ciepła i sympatyczna Pani doktor jaką miałam okazję poznać - nie tylko z dziedziny ginekologów, ale w ogóle. Nie odczuwa się, że to wizyta ginekologiczna... Bardziej spotkanie na kawę z koleżanką. :)

 • Lokalizacja: DARMED CENTRUM DIAGNOSTYKI POŁOŻNICZO-GINEKOLOGICZNEJ wejście od ulicy WojciechaUsługa: prowadzenie ciąży

  Wspaniała, przesympatyczna, ciepła, cierpliwa, zawsze uśmiechnięta, cudowna Pani doktor Agata! Prowadziła moja ciąże od początku :) lekarz z powołania z wielkim sercem. Na każde pytanie dostawałam wyczerpująca odpowiedz. Zawsze mogłam liczyć na Panią doktor kiedy miałam jakieś watpliwosci.
  Teraz już z 3 miesięczna Zosia pozdrawiamy Panią doktor i dziękujemy za wszystko ❤️

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – SzczecinUsługa: USG ginekologiczne przez powłoki brzuszne

  Wszystko w najlepszym porządku, Pani Doktor bardzo sympatyczna, miła, dostaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na chodzące po głowie pytania. Jak najbardziej polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • UWAGA! W Grupie LUX MED. usługa "wkładka domaciczna" musi być poprzedzona konsultacją u tego lekarza.

  Absolwentka Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego (studia ukończone w 2006r. z wyróżnieniem ).
  Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii SPSK2 w Szczecinie w latach 2008- 2016, zakończona uzyskaniem tytułu specjalisty w zakresie położnictwa i ginekologii. W najbliższych planach studia doktoranckie.
  Certyfikaty w zakresie USG w położnictwie i ginekologii w tym Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Udział w licznych konferencjach i szkoleniach o tematyce ginekologiczno- położniczej.
  Niezmiernie ważny jest dla mnie kontakt z moimi pacjentkami oraz świadomość współpracy z nimi w trakcie procesu diagnostyczno- leczniczego.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Znajomość języków

 • angielski
 • włoski

badge-likeCreated with Sketch. Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Szkolenie specjalizacyjne w Klinice Położnictwa i Ginekologii SPSK2 w Szczecinie

Certyfikaty

Choroby

więcej