dr n. med.

Adam Perzyński

Psychiatra

92 opinie +dodaj

Umów wizytę 125 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONTAKT BEZPOŚREDNI w godzinach 20.00-21.30 - dodatkowe terminy wizyt. Niedyspozycje i choroby psychiczne są bardzo powszechne a współczesny model życia z pewnością sprzyja tendecji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
92 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: nerwica

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Leki, które przypisuje nie od razu działają, trzeba o tym pamiętać, nie wszystkie też pasują do danego pacjenta. Trzeba czasu aby trafić z leczeniem. Ja po 2 latach wróciłam do pana doktora, u mnie terapia zdziałała cuda. Trzęsłam się z nerwów, nie spałam ale po 2 tygodniach kiedy leki zaczęły działać wróciłam do normalności.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam serdecznie, Pan dr jest bardzo życzliwy i profesjonalny, rozwiał wszelkie wątpliwości i wszystko wyjaśnił. Tworzy bardzo przyjemną i spokojna atmosferę.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Leczę się u tego lekarza już 1,5 roku i mój stan bardzo się poprawił. Pełen profesjonalizmu i troskliwy. Jedyny lekarz przy którym czuję się swobodnie. Zdecydowanie polecam

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: pierwsza wizyta

  Z całego serca polecam Pana Doktora. Bardzo miły, kulturalny i życiowy człowiek.Wszystko dokładnie wysłuchał,wytłumaczył to o co pytałam.Spokojnie, bez pośpiechu.Wizyta jest bardzo przyjemna.Pan Doktor podtrzymuje na duchu co jest bardzo ważne w trudnych dla pacjenta chwilach.Po prostu lekarz z powolania.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor to przemiły człowiek, który ma bardzo dużą wiedzę. Wizyta przebiegała w bardzo przyjacielskiej atmosferze. Jeśli ktoś potrzebuje dobrego psychiatry Pan Adam na pewno pomoże.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo spokojny czlowiek. Bije od niego sympatia i pozytywna energia . Mam dobrze dobrane leki. Slucha pacjenta nie pogania. Bardzo polecam naprawde . Lekarz z powolania

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Profesjonalny specjalista. Pierwszy lekarz, który tak dokładnie zebrał ze mną wywiad, co jest kluczowe przy trafnym postawieniu diagnozy. Przy doborze leków kieruje się dobrem pacjenta, duuużo tłumaczy, pod koniec skrupulatnie opisuje dawkowanie, wszystko zapisuje na kartce. W trakcie wizyty nie czuć pośpiechu, doktor skupił się na moim przypadku, nie traktując go szablonowo.
  Ma bardzo dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta, a wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez skrępowania,
  Zdecydowanie polecam ;)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor jest miłym i sympatycznym człowiekiem.Bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, dobiera leki i ich dawkę w sposób przemyślany.Bardzo dokładny i perfekcyjny w wykonywaniu swoich czynności.Jestem zadowolona z wizyty.Polecam.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kolejna wizyta

  Doktor Adam Perzyński, to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wizyta rozpoczęła się dokładnie o ustalonej godzinie, przebiegała bardzo sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Nie znaczy to, że trwała krótko - wręcz przeciwnie - Doktor poświęcił dużo czasu na dokładne zebranie wywiadu, badanie, rozważne dobranie farmakoterapii i wytłumaczenie, jak to będzie działać. Wyjaśnił wszystkie wątpliwości i czytelnie rozpisał sposób przyjmowania leków.
  Jeśli boisz się wizyty u psychiatry, to w gabinecie dr Perzyńskiego poczujesz się bezpiecznie i pewnie, a potem opuścisz go z zadowoleniem, że uzyskałeś właściwą pomoc i przekonaniem, że będzie już lepiej.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kolejna wizyta

  Lekarz bardzo rzeczowy, posiadający dużą wiedzę. Bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta, duża kultura osobista. Zdecydowanie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KONTAKT BEZPOŚREDNI w godzinach 20.00-21.30 - dodatkowe terminy wizyt.

  Niedyspozycje i choroby psychiczne są bardzo powszechne a współczesny model życia z pewnością sprzyja tendecji wzrostowej. Już sama depresja jest jedną z najczęstszych przyczyn nieobecności w pracy i chorobą, która bardzo obniża jakość codziennego życia. Warto wiedzieć, że wspólczesna psychiatria dysponuje środkami, które potrafią skutecznie leczyć różnego rodzaju choroby i niedyspozycje psychiczne. Bardzo ważne jest, jak z resztą i w każdej innej dziedzinie medycyny, by jak najwcześniej rozpoznać objawy rozpoczynającej się choroby. Dzięki wczesnemu wykryciu choroba nie rozwija się, a zdrowie powraca szybciej. Osoba cierpiąca nie powinna unikać psychiatry. Czyż ze złamaną ręką nie idzie się szybko do ortopedy?
  Na codzień jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Głównym moim zajęciem jest leczenie. Dzięki pracy na róznych oddziałach klinicznych oraz ambulatoryjnej posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi w różnym wieku oraz młodzieżą. Jednym z moich priorytetów jest precyzyjna diagnostyka różnicowa chorób na ich jak wcześniejszym etapie.

Specjalizacje

 • Psychiatria