dr n. med.

Adam Perzyński

Psychiatra

82 opinie +dodaj

Umów wizytę 116 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONTAKT BEZPOŚREDNI w godzinach 20.00-21.30 - dodatkowe terminy wizyt. Niedyspozycje i choroby psychiczne są bardzo powszechne a współczesny model życia z pewnością sprzyja tendecji… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KONTAKT BEZPOŚREDNI w godzinach 20.00-21.30 - dodatkowe terminy wizyt.

  Niedyspozycje i choroby psychiczne są bardzo powszechne a współczesny model życia z pewnością sprzyja tendecji wzrostowej. Już sama depresja jest jedną z najczęstszych przyczyn nieobecności w pracy i chorobą, która bardzo obniża jakość codziennego życia. Warto wiedzieć, że wspólczesna psychiatria dysponuje środkami, które potrafią skutecznie leczyć różnego rodzaju choroby i niedyspozycje psychiczne. Bardzo ważne jest, jak z resztą i w każdej innej dziedzinie medycyny, by jak najwcześniej rozpoznać objawy rozpoczynającej się choroby. Dzięki wczesnemu wykryciu choroba nie rozwija się, a zdrowie powraca szybciej. Osoba cierpiąca nie powinna unikać psychiatry. Czyż ze złamaną ręką nie idzie się szybko do ortopedy?
  Na codzień jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Głównym moim zajęciem jest leczenie. Dzięki pracy na róznych oddziałach klinicznych oraz ambulatoryjnej posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi w różnym wieku oraz młodzieżą. Jednym z moich priorytetów jest precyzyjna diagnostyka różnicowa chorób na ich jak wcześniejszym etapie.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo fachowy, super kontakt, rzeczowo i zrozumiale wszystko tłumaczy. Bardzo miły w kontakcie, potrafi zrozumieć pacjenta.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Kolejna wizyta, leczę się u tego lekarza od prawie roku, jest rzeczowy, bardzo dokładny i uczciwy. Mój stan funkcjonowania znacznie się poprawił dzięki dobremu prowadzeniu w chorobie przewlekłej. Jestem bardzo zadowolona. Zdecydowanie polecam tego lekarza psychiatrę

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: pierwsza wizyta

  Świetny, kompetentny, życzliwy i bardzo miły specjalista. Ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Szczerze go polecam! Oby więcej takich lekarzy

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kolejna wizyta

  Miła aparycja lekarza, wysoka kultura, budzi zaufanie, wizyty przebiegają sprawnie bez zbędnego czekania

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kolejna wizyta

  Wizyta odbyła się w przyjemnej atmoswerze lekarz poświęca pacjęntowi dużo czasu jestem bardzo zadowolona z efektów mojego leczenia.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Życzliwy w stosunku do pacjenta. Szczegółowe wskazówki dotyczące przyjmowania leków zapisuje na kartce.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Dobry kontakt z pacjentem. Wszystko tłumaczy odnośnie leków, w razie potrzeby gdyby nie działały lub pogarszały stan zdrowia po 2 tygodniach każe dzwonić i bez problemów może zmienić lek. To była moja pierwsza wizyta kolejną mam za 6 tygodni, myślę że będzie dobrze i pozbędę się tej nerwicy :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kolejna wizyta

  Kompetentny lekarz, który przeprowadza z pacjentem szczegółową rozmowę o stanie zdrowia. Zdecydowanie jestem zadowolona z leczenia

 • Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: kolejna wizyta

  Profesjonalista w każdym calu. Serdecznie polecam. Człowiek z powołania . Bardzo trafnie dobral leki . Wszelkie wątpliwości rozwiewawał podczas konsultacji telefonicznych. :)

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Pierwsza wizyta

  Pan Perzyński okazał się bardzo serdecznym i miłym lekarzem, a zarazem świetnym specjalistą. Już w ramach pierwszej wizyty ustalił dla mnie optymalny plan leczenia i wskazał dalsze kroki postępowania.

  Zdecydowaniem polecam :)