dr n. med.

Adam Perzyński

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra

101 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
96 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

KONTAKT BEZPOŚREDNI w godzinach 20.00-21.30 - dodatkowe terminy wizyt. Niedyspozycje i choroby psychiczne są bardzo powszechne a współczesny model życia z pewnością sprzyja tendecji… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Pan doktor jest niesamowity! Doradzi, powie co będzie najlepsze, dobierze odpowiednie leki indywidualnie do pacjenta. Lekarz jest na dodatek niesamowicie miły, na wizytę praktycznie przed gabinetem się nie czeka. Jeden z najlepszych lekarzy, których mogę polecić!

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: pierwsza wizyta

  Konsultacja zwięzła i profesjonalna, oczekiwania zostały potwierdzone i jestem usatysfakcjonowany. Wizyta przebiegła w bardzo dobrej atmosferze.

 • E
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: ponowna

  Polecam ,bardzo jestem zadowolona z efektów leczenia .Niesamowicie sympatyczna wizyta ,doktor Adam sprawia wrażenie bardzo profesjonalne a zarazem rozmowa jest w bardzo luźnym stylu dla pacjenta .Podsumowując chcę takich lekarzy w każdej specjalizacji ...!!!!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Pierwsza wizyta

  Bardzo polecam wizytę. Pan doktor jest bardzo miłą, spokojną i kompetentną osobą. Przeprowadza wywiad bez pośpiechu, wszystko dokładnie wyjaśnia, słucha pacjenta a rozmowa przebiega w miłej atmosferze.

 • N
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan doktor fachowo ocenił mój stan zdrowia, w rozmowie wszystko dokładnie wyjaśniał, był sympatyczny i otwarty na pytania.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalne podejście, empatia, wyczerpujące wyjaśnienia, możliwość kontaktu telefonicznego w trakcie leczenia.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Kolejna wizyta

  Lekarz kompetentny, podchodzi indywidualnie do pacjenta, przyjazna atmosfera, dająca poczucie bezpieczeństwa. Wiedza, doświadczenie i rozwaga lekarza sprawiły, że czuję się coraz lepiej.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: depresja

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, słucha,wszystko tlumaczy,nie pośpiesza. Dokladna analiza stanu zdrowia i problemu. Polecam!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski

  Lekarz z powołania jakich mało. Ogromna wiedza, empatia i prawdziwa chęć pomocy pacjentowi. Warto otworzyć się i powiedzieć o wszystkich swoich problemach, aby doktor mógł dobrać najlepszy lek. Na przykład u mnie oprócz depresji lek zmniejszył ból kręgosłupa i apetyt, dzięki czemu nie chodzę ciągle głodna, a chudnę :)
  Lek biorę zaledwie dwa miesiące, a już widać niesamowitą poprawę. Chwilami wracam do stanu ducha sprzed pierwszego epizodu choroby i zaczynam sobie przypominać, że kiedyś byłam pewną siebie optymistką. Jak powiadają co nas nie zabije to nas wzmocni, ale bez pomocy Pana Doktora jakoś to wzmocnienie przyjść nie chciało.
  Dla pełnego obrazu dodam, że trzeba przetrwać początkowe efekty uboczne brania leku, ale z czasem zmniejszają się one do akceptowalnego poziomu.
  (Sama nigdy do końca nie ufałam tak pozytywnym opiniom, więc dla niedowiarków dodam, że jestem prawdziwą pacjentką.)
  Jeszcze raz dziękuję Panie Doktorze i pozdrawiam! Życzyłabym sobie, aby życie w jakiś sposób oddało Panu to dobro, które Pan czyni innym ludziom.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: nerwica

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Leki, które przypisuje nie od razu działają, trzeba o tym pamiętać, nie wszystkie też pasują do danego pacjenta. Trzeba czasu aby trafić z leczeniem. Ja po 2 latach wróciłam do pana doktora, u mnie terapia zdziałała cuda. Trzęsłam się z nerwów, nie spałam ale po 2 tygodniach kiedy leki zaczęły działać wróciłam do normalności.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • KONTAKT BEZPOŚREDNI w godzinach 20.00-21.30 - dodatkowe terminy wizyt.

  Niedyspozycje i choroby psychiczne są bardzo powszechne a współczesny model życia z pewnością sprzyja tendecji wzrostowej. Już sama depresja jest jedną z najczęstszych przyczyn nieobecności w pracy i chorobą, która bardzo obniża jakość codziennego życia. Warto wiedzieć, że wspólczesna psychiatria dysponuje środkami, które potrafią skutecznie leczyć różnego rodzaju choroby i niedyspozycje psychiczne. Bardzo ważne jest, jak z resztą i w każdej innej dziedzinie medycyny, by jak najwcześniej rozpoznać objawy rozpoczynającej się choroby. Dzięki wczesnemu wykryciu choroba nie rozwija się, a zdrowie powraca szybciej. Osoba cierpiąca nie powinna unikać psychiatry. Czyż ze złamaną ręką nie idzie się szybko do ortopedy?
  Na codzień jestem pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Głównym moim zajęciem jest leczenie. Dzięki pracy na róznych oddziałach klinicznych oraz ambulatoryjnej posiadam doświadczenie w pracy z osobami dorosłymi w różnym wieku oraz młodzieżą. Jednym z moich priorytetów jest precyzyjna diagnostyka różnicowa chorób na ich jak wcześniejszym etapie.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Najbliższe terminy:

kolejne dni