lek. dent.

Adam Okoń

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

86 opinii +dodaj

Dr Adam Okoń jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, który od 2004 roku prowadzi gabinet stomatologiczny Blue Dental w Warszawie. W zakładzie przeprowadza leczenie wolne od… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
86 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Bluedental

  Profesjonalizm i co ważne dla każdego pacjenta delikatność i troska o to aby nie zadawać niepotrzebnego bólu. Od początku informowany byłem o każdym etapie procedury - czułem się "zaopiekowany" i spokojny. Po kilku miesiącach skomplikowanych zabiegów uśmiecham się szeroko :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: korona na implancie

  Polecam Dr. Okonia. Jest świetnym fachowcem oraz ma miłą osobowość. Zrobił mi on pięć implantów i koronę na zębie. Jestem bardzo zadowolony z nowych zębów.

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Bluedental

  Pan Doktor jest niezwykle profesjonalny, nie tylko dobrze leczy, ale też potrafi doradzić i zaproponować rozwiązanie idealne dla pacjenta. Zdecydowanie polecam i namawiam do wizyty w Jego gabinecie. Sami się przekonacie.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Bluedental

  Pan doktor jest profesjonalistą i przemiłym człowiekiem.
  Zabieg wykonany perfekcyjnie ,w swoją pracę doktor Okoń wkłada wiele serca , to się czuje:) pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia.
  Agnieszka Z

 • A
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: implanty

  Pan doktor to przede wszystkim specjalista wysokiej klasy, a poza tym wspaniały i uśmiechnięty człowiek o miłym usposobieniu. Dzięki niemu mój uśmiech znów jest pełny. :-)
  Poprzedni stomatolog nie dawał mi szansy na implanty twierdząc, że proteza to jedyne i słuszne rozwiązanie w moim przypadku. Pan doktor, na szczęście dla mnie, stwierdził inaczej. Zabieg wstawiania implantów, w moim przypadku nie był łatwy, bo najpierw musiałam mieć uzupełnione braki kości. Wszystko trwało ponad rok, ale opłacało się. Dziękuję Panie Doktorze.
  Anna

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Bluedental

  Panie Doktorze, przyznaję, że brakuje mi kontaktu z Panem, nie żebym życzyła sobie kolejnych implantów, ale zżyłam się z Panem przez te wszystkie jesienne spotkania, kiedy to niczym detektyw odkrywał Pan przyczynę moich problemów, by je ostatecznie spektakularnie rozwiązać. Nie odmówił mi Pan pomocy, kiedy prosiłam o nią, bo bardzo zawiódł mnie inny implantolog. Ów polecany doktor, sztukmistrz ze Śródmieścia, tak skutecznie wstawił mi implant, że straciłam czucie w części żuchwy, niestety mimo wsparcia farmakologicznego i laseroterapii nieodwracalnie. A Pan, nie dość, że zgodził się po 2 latach założyć mi koronę, to jeszcze z determinacją dokopywał się do zarośniętego implantu i z anielską cierpliwością znosił mój defetyzm. A na koniec bomba: korona nie chciała wpasować się w implant. Przyczyna? Co innego było w paszporcie implantu, a co innego w mojej żuchwie - wstawiono mi tzw. koreański odpowiednik, co również Pan wespół z zaangażowanym zespołem wyśledził. Widać, że zjadł Pan zęby na stomatologii. Efekt finalny jest taki, że szczęka mi opadła, z czym nie omieszkam zgłosić się wkrótce do Pana po ratunek, pozdrawiam serdecznie, KO

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: implanty

  Pan doktor jest profesjonalny, przemiły, uczciwy ( uwzględnił reklamację po wielu latach), słowny. Jestem bardzo zadowolona że wybrałam tego stomatologa.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: wszczepienie impantów

  Jeżeli ktoś planuje implant to szczerze polecam doktora Adama Okonia. To profesjonalista ale i przemiły człowiek.
  Dla większości pacjentów wizyta w gabinetach stomatologicznych kojarzy się z horrorem tymczasem u pana doktora panuje miła atmosfera przed i w trakcie zabiegu. Pacjent jest na bieżąco informowany o wykonywanych czynnościach.Gwarantowana jakość i kulturalna obsługa. Polecam!

 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Było bardzo profesjonalnie. Pierwsz dentysta, który zainteresował sie moja choroba, naktora lecze sie w Instytucoe ... I sprawdził w internecie leki

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: implanty

  Najukochańszy, najwspanialszy, najcudowniejszy i najbardziej empatyczny lekarz, którego kiedykolwiek poznałam :) Bardzo dobry specjalista, poświęca naprawdę dużo energii i uwagi na każdy wykonywany zabieg. Jestem zadowolona po wszczepieniu dwóch implantów i założeniu koron. Na pewno wrócę do doktora Okonia w przyszłości. Lekarz, któremu można zaufać.

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Adam Okoń jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, który od 2004 roku prowadzi gabinet stomatologiczny Blue Dental w Warszawie. W zakładzie przeprowadza leczenie wolne od stresu, w kontaktach z pacjentem budując przyjazną atmosferę. Specjalizuje się przede wszystkim w implantologii i rekonstrukcji kości. Szczególnie interesującym zabiegiem jest podniesienie zatoki szczękowej. Lek. stom. Adam Okoń dla każdego pacjenta przygotowuje indywidualny plan leczenia w oparciu o specjalistyczne metody diagnostyczne, a następnie przeprowadza kompleksowe leczenie oparte na najwyższych standardach jakości, dzięki czemu lista jego stałych pacjentów nieustannie się powiększa.

Edukacja

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2000)

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia