lek. dent.

Adam Okoń

Stomatolog

82 opinie +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 376 odwiedzin w ciągu 30 dni

Dr Adam Okoń jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, który od 2004 roku prowadzi gabinet stomatologiczny Blue Dental w Warszawie. W zakładzie przeprowadza leczenie wolne od… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: implanty

  Pan doktor to przede wszystkim specjalista wysokiej klasy, a poza tym wspaniały i uśmiechnięty człowiek o miłym usposobieniu. Dzięki niemu mój uśmiech znów jest pełny. :-)
  Poprzedni stomatolog nie dawał mi szansy na implanty twierdząc, że proteza to jedyne i słuszne rozwiązanie w moim przypadku. Pan doktor, na szczęście dla mnie, stwierdził inaczej. Zabieg wstawiania implantów, w moim przypadku nie był łatwy, bo najpierw musiałam mieć uzupełnione braki kości. Wszystko trwało ponad rok, ale opłacało się. Dziękuję Panie Doktorze.
  Anna

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Bluedental

  Panie Doktorze, przyznaję, że brakuje mi kontaktu z Panem, nie żebym życzyła sobie kolejnych implantów, ale zżyłam się z Panem przez te wszystkie jesienne spotkania, kiedy to niczym detektyw odkrywał Pan przyczynę moich problemów, by je ostatecznie spektakularnie rozwiązać. Nie odmówił mi Pan pomocy, kiedy prosiłam o nią, bo bardzo zawiódł mnie inny implantolog. Ów polecany doktor, sztukmistrz ze Śródmieścia, tak skutecznie wstawił mi implant, że straciłam czucie w części żuchwy, niestety mimo wsparcia farmakologicznego i laseroterapii nieodwracalnie. A Pan, nie dość, że zgodził się po 2 latach założyć mi koronę, to jeszcze z determinacją dokopywał się do zarośniętego implantu i z anielską cierpliwością znosił mój defetyzm. A na koniec bomba: korona nie chciała wpasować się w implant. Przyczyna? Co innego było w paszporcie implantu, a co innego w mojej żuchwie - wstawiono mi tzw. koreański odpowiednik, co również Pan wespół z zaangażowanym zespołem wyśledził. Widać, że zjadł Pan zęby na stomatologii. Efekt finalny jest taki, że szczęka mi opadła, z czym nie omieszkam zgłosić się wkrótce do Pana po ratunek, pozdrawiam serdecznie, KO

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: implanty

  Pan doktor jest profesjonalny, przemiły, uczciwy ( uwzględnił reklamację po wielu latach), słowny. Jestem bardzo zadowolona że wybrałam tego stomatologa.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: wszczepienie impantów

  Jeżeli ktoś planuje implant to szczerze polecam doktora Adama Okonia. To profesjonalista ale i przemiły człowiek.
  Dla większości pacjentów wizyta w gabinetach stomatologicznych kojarzy się z horrorem tymczasem u pana doktora panuje miła atmosfera przed i w trakcie zabiegu. Pacjent jest na bieżąco informowany o wykonywanych czynnościach.Gwarantowana jakość i kulturalna obsługa. Polecam!

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Było bardzo profesjonalnie. Pierwsz dentysta, który zainteresował sie moja choroba, naktora lecze sie w Instytucoe ... I sprawdził w internecie leki

 • I
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: implanty

  Najukochańszy, najwspanialszy, najcudowniejszy i najbardziej empatyczny lekarz, którego kiedykolwiek poznałam :) Bardzo dobry specjalista, poświęca naprawdę dużo energii i uwagi na każdy wykonywany zabieg. Jestem zadowolona po wszczepieniu dwóch implantów i założeniu koron. Na pewno wrócę do doktora Okonia w przyszłości. Lekarz, któremu można zaufać.

 • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Bluedental

  Szczerze polecam wizytę i leczenie u Dr Adama Okonia. Miła atmosfera, pełen profesjonalizm. Doskonałe podejście do pacjenta. Profesjonalne doradztwo w kwestii leczenia, Bardzo przystępne ceny. Doskonałość w każdym aspekcie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny Bluedental

  Szczerze polecam wizyty u doktora Okonia. Przemiły i empatyczny człowiek . Próbował wskazać mi różne ścieżki rozwiązań na moje problemy ( wada zgryzu, recesja dziąseł, zanik kości ).Bardzo dziękuję za szczerość ,rozsądek i podane kontakty.Zaskoczeniem dla mnie było to, że konsultacja była bezpłatna. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Doktorze.

 • Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: Gwaracyna wymiana korony

  Witam,

  Chciałbym w tym miejscu złożyć bardzo pozytywna opinie o doktorze oraz gabinecie który prowadzi. Do gabinetu trafiłem przez polecenie szwagierki która też tam się leczyła. W 2010 roku miałem w Blue Dental robione dwa implanty oraz doleczane kilka plomb. Wtedy byłem bardzo zadowolony z rzetelności oraz z poziomu wykonywanych usług. Pamiętam iż trwało to jakiś czas (2-3 miesiące z 5-6 wizyt) ale cały czas szeroko otwierałem oczy słysząc że jednak się da i teraz już są dostępne technologie które można u mnie zastosować. Między innymi miałem odbudowaną kość żuchwy pod podstawę implantu. Potem poza usuwaniem lokalnie kamienia i jedna plombą po kontroli nie miałem żadnych problemów z zębami.
  W tym roku obluzowała mi się jedna korona implantu. Odwiedziłem Blue Dental.
  Dr. Okoń nie tylko że chciał od razu gwarancyjnie rozwiązać sprawę to po obejrzeniu problemu stwierdził iż są już dostępne nowe rozwiązania które mogą być w tym przypadku zastosowane. Dziś została mi założona nowa spersonalizowana korona na spersonalizowanym łączniku.
  Od pierwszego kontaktu szczerze polecam dr. Adama Okonia.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Stomatologiczny BluedentalUsługa: Implant

  Pierwsza wizyta zupelnie za darmo. Pan doktor jest przemiłym człowiekiem. Przy tym konkretnym i rzeczowym, objaśnił co jak i za ile może zrobić. Wrażenie baedzo pozytywne.

Pytania pacjentów (1)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr Adam Okoń jest stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, który od 2004 roku prowadzi gabinet stomatologiczny Blue Dental w Warszawie. W zakładzie przeprowadza leczenie wolne od stresu, w kontaktach z pacjentem budując przyjazną atmosferę. Specjalizuje się przede wszystkim w implantologii i rekonstrukcji kości. Szczególnie interesującym zabiegiem jest podniesienie zatoki szczękowej. Lek. stom. Adam Okoń dla każdego pacjenta przygotowuje indywidualny plan leczenia w oparciu o specjalistyczne metody diagnostyczne, a następnie przeprowadza kompleksowe leczenie oparte na najwyższych standardach jakości, dzięki czemu lista jego stałych pacjentów nieustannie się powiększa.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny (Warszawa, 2000)

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia