lek.

Adam Mroczek

Urolog

72 opinie +dodaj

Umów wizytę
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo! Nazywam się ADAM MROCZEK. W 2002 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, a po 7-letniej praktyce lekarskiej w szpitalu w Pabianicach w 2011 r.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
72 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: City Clinic

  Pełen profesjonalizm, bardzo miła i rzeczowa obsługa. Dr Mroczek udzielił wyczerpujących informacji na każdy temat związany z leczeniem, nie było absolutnie żadnych niedopowiedzeń i niedomówień. Gorąco polecam pana dr Mroczka, zwłaszcza osobom, które po raz pierwszy borykają się z problemami w sferze "urologicznej" i z tego powodu się nieco stresują.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Lekarz bardzo dokładnie opisał wszelkie możliwe opcje leczenia i wyjaśnił wątpliwości. Profesjonalne podejście, widać, że jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie. Wizyta odbyła się w sympatycznej, bezstresowej atmosferze, a leczenie przebiegło pomyślnie. Serdecznie polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: City ClinicUsługa: infekcja dróg moczowych

  Sławomir G. 04.2018 r.
  U Dr. Mroczka byłem już na dwóch wizytach , ale z całą pewnością mogę stwierdzić , że jest dobrym specjalistą w swoim fachu . Lekarz bardzo sympatyczny , skupiony na pacjencie , chętnie odpowiada na zadawane pytania w sposób zrozumiały . Zdecydowanie polecam .

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Pojawiłem się u lekarza z konieczności dokonania obrzezania. Lekarz poświęcił sporo czasu na przeprowadzenie wywiadu, zlecenie badań koniecznych przed znieczuleniem dożylnym, omówienie przygotowania do zabiegu, sposobu jego przeprowadzenia oraz postępowania w trakcie procesu gojenia się. Dodatkowo, lekarz omówił alternatywne sposoby przeprowadzenia zabiegu. Wszystko w przyjaznej i nieskrępowanej atmosferze. Buduje to poczucie zaufania, że ma się do czynienia z człowiekiem, który wie, o czym mówi i zachęca do wizyt w przyszłości.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpace

  Lekarz bardzo sympatyczny. Byłam na wizycie, wydawało mi się, z poważnym problemem, natomiast sprawa okazała mało poważna. Mimo to, uzyskałam informacje na wszystko co mnie nurtowało. Podejście do pacjenta bardzo dobre.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: City ClinicUsługa: leczenie nawrotowych infekcji dróg moczowych

  Bardzo dokładny, skrupulatny, zwracający uwagę na najdrobniejsze szczegóły i sugestie pacjenta. Poświęca naprawdę całą uwagę pacjentowi, jest konkretny, rzeczowy i kompetentny. W końcu natrafiłam na lekarza, który podejmuje się leczenia schorzenia, nad którym dotychczasowi specjaliści rozkładali ręce. Odpowiada z cierpliwością na zadawane pytania, a odpowiedzi są szczegółowe i zrozumiałe. Polecam tego specjalistę każdemu, kto dotychczas nie otrzymał oczekiwanej pomocy i życzę by każdy miał możliwość natrafić na takiego lekarza za pierwszą wizytą.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Przychodnia Lekarska MediSpaceUsługa: zabieg

  Wspaniały fachowiec i człowiek. Lepiej trafić nie mogłem. Dokładny wywiad, jasne przedstawienie wszystkich plusów i minusów poszczególnych form zabiegów, a także brak jakichkolwiek niespodzianek jeśli chodzi o koszty. Od razu widać, że pan doktor jest lekarzem z powołania - pan doktor zaprasza na tyle darmowych wizyt kontrolnych, ile wymaga tego sytuacja i jeśli pacjent ma jakiekolwiek obawy, to może bez problemu "nadprogramowo" i bez dodatkowych kosztów spotkać z panem doktorem. Pan doktor potrafi również uspokoić pacjenta (pod koniec zabiegu, w trakcie szycia, znalazł się nawet moment na normalną, luźną rozmowę). Naprawdę polecam pana doktora, gdyż jest to lekarz, dla którego bezwzględnie na pierwszym miejscu jest dobro pacjenta, a nie zarobek. Bardzo dziękuję Panu za pomoc z moim problemem.

 • M

  Profesjonalista w każdym calu :). Byłem u niego na konsultacjach urologicznych. Dokładny wywiad. Uważne zapoznanie się z wynikami badań. Jednoznaczna diagnoza. Komunikatywność, chęć udzielania informacji w przystępnym języku, szacunek dla pacjenta.
  Nie jestem ekspertem ale czasem widać, że lekarz ma b.dużą wiedzę - tak jest właśnie w przypadku doktora Mroczka.

  Dwa lata temu Pan doktor operował prostatę mojego ojca. Zabieg zakończył się pełnym powodzeniem.

  Polecam każdemu.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry fachowiec, o dużej kulturze i właściwym podejściu do pacjenta. Przedstawił mi możliwe warianty leczenia, wady i zalety... polecam.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo uprzejmy, profesjonalny, rzetelny, przedstawił dostępne opcje. Zyskał moje zaufanie. Gorąco polecam :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo! Nazywam się ADAM MROCZEK. W 2002 r. ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Łodzi, a po 7-letniej praktyce lekarskiej w szpitalu
  w Pabianicach w 2011 r. uzyskałem tytuł specjalisty urologa wraz z europejskim certyfikatem FEBU.
  W latach 2011 - 2015 pracowałem w Klinice Urologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie.
  Jestem specjalistą z dużym doświadczeniem w leczeniu stulejki, przewlekłego zapalenia prostaty, infekcji układu moczowego, nietrzymania moczu oraz zaburzeń erekcji i łagodnego przerostu prostaty
  Zapraszam serdecznie na konsultacje urologiczne.

  INFORMUJEMY, ŻE ZAPISY ZA POŚREDNICTWEM PORTALU ZNANY LEKARZ DOTYCZĄ TYLKO KONSULTACJI LEKARSKICH. ZAPISY NA WSZELKIE BADANIA I ZABIEGI SĄ MOŻLIWE DROGĄ TELEFONICZNĄ LUB OSOBIŚCIE.

Specjalizacje

 • Urologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Łodzi 1996-2002
 • Pabianickie Centrum Medyczne PTU / EAU - Urolog / FEBU 2004-2011

Nagrody i wyróżnienia

 • FEBU - Fellow of European Board of Urology 2011

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski
 • niemiecki

Certyfikaty

 • Adam Mroczek, urolog w mieście Warszawa - Certyfikaty
 • Adam Mroczek, urolog - Certyfikaty
 • Adam Mroczek, Warszawa - Certyfikaty