O nas

Zachęcamy do obejrzenia:

-- http://tiny.pl/gcbph
-- http://tiny.pl/gcbpq
-- http://tiny.pl/gcbpx
-- http://tiny.pl/gcbpm
-- http://tiny.pl/gcbpg

Centrum medyczne City Clinic istnieje od 2009 r. i z każdym rokiem prężnie się rozwija. Staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom w doborze specjalistów, aby zapewnić kompleksową diagnostykę i leczenie.
Dbamy o wysoką jakość świadczonych usług.
City Clinic to zespół doświadczonych lekarzy, terapeutów, pielęgniarek i położnych - ludzi, którzy wykonują swój zawód z pasją i zaangażowaniem, dbając przy tym o jak największy komfort pacjenta.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wyjątkowy na rynku, najnowszej generacji aparat do diagnostyki ultrasonograficznej (Voluson E10)
 • Najwyższej jakości przestrzenne obrazy diagnostyczne
 • Największa precyzja obrazowania
 • Największe możliwości diagnostyczne
 • Technologia obrazowania w 3D i 4D (efekt płynności obrazowania)
 • Najlepsza jakość obrazowania w technologii 4D
 • Najlepsze narzędzie diagnostyczne do obrazowania serca płodu
 • Wysokiej jakości głowice standardowe i wolumetryczne (do obrazowania 3D)
 • Zapis na DVD
 • Aparat do diagnostyki ultrasonograficznej BK Medical Felx Focus 400
 • Aparat KTG
 • Aparat do diagnostyki ultasonograficznej Samsung R7
 • Kolposkop
 • Uroflometr-Urocop IV
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (356)

Ogólna ocena

  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Wójtowicz konsultacja ginekologiczna

  Wspaniały lekarz! Byłam u niego jakiś czas temu na pierwszej w życiu wizycie u ginekologa. Pan Doktor bardzo szczegółowo mi wszystko tłumaczył i był niezwykle uprzejmy. Sprawia, że czułam się w jego gabinecie bardzo komfortowo.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Marek Litmanowicz konsultacja ginekologiczna

  Wdrożone leczenie skuteczne. Diagnostyka na najwyższym poziomie. Możemy cieszyć się po wielu niepowodzeniach dzięki doktorowi i jego leczeniu z zdrowego Synka w przyszłości przy planowaniu kolejnego dziecka wrócimy na pewno.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Wójtowicz konsultacja pediatryczna

  Bardzo polecam. Pani doktor leczy mojego syna od urodzenia. Przeprowadza dokładny wywiad i badanie. Zawsze mogę liczyć na szczegółową odpowiedź na wszelkie pytania. Bardzo empatyczna i zaangażowana. Świetne podejście do dzieci. Bardzo polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Anna Wójtowicz konsultacja pediatryczna

  Ogromnym komfortem rodzica jest sytuacja, w której nie trzeba szukać pomocy u kilku pediatrów tylko można zawierzyć jednemu lekarzowi, bez konieczności potwierdzania diagnoz w różnych miejscach.
  Pani Anna „wyciągnęła” mojego starszego syna z dokuczliwych alergii i dziecięcej astmy. Jest zawsze pomocna, jej uwagi są konkretne a diagnozy trafne. I tak jest od lat.
  Mogę polecić Panią doktor każdemu.
  10/10!


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Gryczewski Inny

  NIE POLECAM!!!
  Pan Dr nieempatyczny, bez podstawowych zasad kultury! Calkowity brak zrozumienia pacjenta oraz okazania jakiegokolwiek szacunku.

  lek. Tomasz Gryczewski

  Szanowny Panie,
  Zgłosił się Pan bez dokumentacji medycznej, wyników badań, skierowania wszystko to było bardzo istotne. Jako ze byłem empatyczny i pełen zrozumienia nie zdyskwalifikowałem Pana z inwazyjnego badania i nie kazałem wracać do domu. Wręcz przeciwnie: zbadałem i postawiłem prawidłowe rozpoznanie. Ja rozumiem że taka diagnoza jest najgorszą z możliwych ale wobec Pana nikt z personelu nie zachował się niekulturalnie. Wszystko przebiegło bez bólu, szybko i sprawnie tak jak oczekuje się od profesjonalnego personelu medycznego.
  Łączę wyrazy szacunku i życzę szybkiego powrotu do zdrowia


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Hubert Wójtowicz Inny

  Pan Doktor opiekował się mną podczas ciąży. To profesjonalista.Empatyczny,zaangażowany,drobiazgowo wszystko wyjaśnia przekazując informacje i zalecenia w sposób zrozumiały. Posiada ogromną wiedzę. Pacjentka podczas wizyty czuję się zaopiekowana i bardzo komfortowo. Wizyta zawsze w bardzo przyjaznej atmosferze.
  Polecam Pana Doktora!


  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Hubert Wójtowicz konsultacja uroginekologiczna + USG uroginekologiczne

  Wspaniały lekarz pełen profesjonalizmu.Zaangażowany,drobiazgowo wszystko wyjaśnia z duża wiedza .Wizyta w bardzo przyjaznej atmosferze.Polecam wszystkim, przeuroczy i sympatyczny lekarz.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Wójtowicz konsultacja ginekologiczna

  Do Pana Doktora Wójtowicza trafiłam 10 lat temu po 4 nieudanych in vitro. Byliśmy z mężem w okropnym stanie psychicznym. Pan Doktor to niezwykle opanowana i spokojna osoba, jego opanowanie udziela się pacjentom. Każda wizyta zwiększała naszą nadzieję na ciążę, ale także była jak psychoterapia. Wychodziliśmy szczęśliwsi i pełni nadziei. Wiadomo, ze nie każdej kobiecie się uda, bo jest to złożenie wielu czynników, ale jeśli jest szansa na ciążę to ten lekarz zrobi co w jego mocy.
  Na pierwszej wizycie Doktor zapoznał się ze wszystkimi naszymi wynikami badań, zlecił kilka innych i wdrożył leczenie i po kilku miesiącach zaszłam w ciążę. Teraz jestem mamą 3 wspaniałych dzieci. Polecam go z całego serca. Jest bardzo dobrym specjalistą.


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Hubert Wójtowicz cytologia

  Polecam pana Huberta. Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Hubert Wójtowicz konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam wizyte u doktora, kompetentny, komunikatywny, bardzo empatyczny świetny specjalista. Wizyta rozwiala wszystkie moje wątpliwości co do mojego stanu po porodzie. Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania tego lekarza w swoją pracę i życzyłabym sobie i innym aby każdy lekarz miał podobne podejście do pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania