Adres

Sierakowskiego 8, Bałuty, Łódź
Stomatologia Adam Michalski (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku

Implanty • od 2 900 zł

Chirurgia stomatologiczna • od 100 zł

Stomatologia dziecięca • od 50 zł +3 więcej

Stomatologia zachowawcza • od 100 zł

Konsultacja endodontyczna • od 150 zł

Gaz rozweselający • od 50 zł

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • stomatologia zachowawcza
 • endodoncja
 • chirurgia stomatologiczna
Pokaż wszystkie leczone choroby

Usługi i ceny

Implanty

od 2 900 zł


Sierakowskiego 8, Łódź

od 2 900 zł

Stomatologia Adam Michalski


Chirurgia stomatologiczna

od 100 zł


Sierakowskiego 8, Łódź

od 100 zł

Stomatologia Adam Michalski


Stomatologia dziecięca

od 50 zł


Sierakowskiego 8, Łódź

od 50 zł

Stomatologia Adam Michalski


Stomatologia zachowawcza

od 100 zł


Sierakowskiego 8, Łódź

od 100 zł

Stomatologia Adam Michalski


Konsultacja endodontyczna

od 150 zł


Sierakowskiego 8, Łódź

od 150 zł

Stomatologia Adam Michalski


Gaz rozweselający

od 50 zł


Sierakowskiego 8, Łódź

od 50 zł

Stomatologia Adam Michalski

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
1 opinia

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Stomatologia Adam Michalski ból zeba

Super gabinet profesjonalne podejście do pacjenta Gabinet godny polecenia Super i bez tragedii dla portfela


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Mam problem od jakiś paru lat. Mam poleczone zęby, jednak co jakiś czas chyba, gdy spada mi odporność lub nasila się stres, oraz gdy zmieniam klimat(głównie okolice nadmorskie) mam straszne bóle nerwów w zębach. Mam momenty, że wolałabym już mieć sztuczną szczękę niż przechodzić co 2-3 miesiące ciągle ten ból. Mam momenty zwątpienia, bo na leczenie zębów po poprzednich stomatologach, prywatnie, wydałam już ok.5 tys zł.. i ciągle bóle i problemy od wnętrza zębów nawracają... Przy okazji poleczone kanałowo zęby łamią mi się.. i nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym nie dbała o zęby i jamę ustną.. lecz ja dbam o higienę jamy ustnej 2-3 razy dziennie, nie mam żadnego zakwaszenia ani candidy w organizmie. Mam wrażenie że mój stomatolog zbyt mocno wierci i wyżłabia mi zęby że zostaje tzw.skorupka zęba i pomimo plomb swiatłoutwardzalnych, zęby i plomby się kruszą.. czasem mam momenty bruksizmu. Czy jest jakaś klinika lub metoda leczenia bym nie miała ochoty wyrwać wszystkich zębów by nie czuć bólu? By zęby poleczone utrzymywały plomby i się nie łamały? Czy pozostaje mi tylko pełne leczenie kanałowe wszystkich zebów?Dodam, że przez ciągłe leczenie kanałowe nabawiłam się silnego uczulenia na lignocainę chyba, lub inne popularne lekarstwo uśmierzania wrażliwości nerwów zebowych. Już sama niewiem co mam zrobić.. Nie widzę szans na poprawe. Proszę o poradę.

  Witam,
  Jeśli problem bólu tyczy się zębów zwłaszcza górnych po jednej stronie warto skonsultować się z chirurgiem szczękowo-twarzowym i neurologiem pod kątem zapalenia nerwu trójdzielnego. Co do kruszących się zębów i wypełnień to szerokość opracowania powinna zależeć od rozległości procesu próchnicowego, to znaczy że dentysta nie może zostawić w zębie pod wypełnieniem próchnicy, nawet kosztem pozostawienia bardzo małej ilości tkanek zęba. W takich przypadkach gdy istnieje ryzyko pęknięcia zęba zwykle zalecane jest wykonanie odbudowy protetycznej (wkład i korona), zwłaszcza w zębach po leczeniu kanałowym. Proszę pamiętać, że ostateczną przyczynę Pani dolegliwości może ustalić dopiero lekarz po bezpośrednim badaniu w gabinecie stomatologicznym.

  lek. dent. Adam Michalski

 • Chciałam się dowiedzieć ile by kosztowało usunięcie szpary między górnymi jedynkami ? I jak to wygląda?

  Zamknięcie diastemy między jedynkami jest możliwe w prosty sposób poprzez wykonanie uzupełnień kompozytowych na obu jedynkach, koszt takiej pracy szacowałbym na około od 200 do 400 zł, praca taka może jednak po pewnym czasie tracić na estetyce i trwałości. Bardziej zadowalającym, ale też bardziej inwazyjnym rozwiązaniem jest wykonanie koron bądź licówek protetycznych, w zależności od rozległości szpary i stanu jedynek koszt może wynieść od 1000 do 3000 zł. Najmniej inwazyjne, ale też najbardziej rozciągnięte w czasie jest leczenie ortodontyczne, którego koszt można szacować na 5000 do 10000 zł. Ważne jest odnalezienie przyczyny diastemy i jej usunięcie, może to być przerośnięte wędzidełko lub dodatkowy ząb między jedynkami. Proszę pamiętać, ze ostateczny plan i koszt leczenia ustali Pani dopiero na wizycie u lekarza.

  lek. dent. Adam Michalski

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

Leczone choroby

 • stomatologia zachowawcza
 • endodoncja
 • chirurgia stomatologiczna
Pokaż wszystkie leczone choroby