dr n. med.

Adam Kamiński

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda, Ortopeda dziecięcy

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: uraz kolana

  Wizyta idealnie punktualna. Konsultacja przeprowadzona bardzo profesjonalnie i zrozumiale dla pacjenta. Jestem pod wrażeniem tej konsultacji. Dziękuję!!

 • T
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: bóle barku

  dziękuję P doktorze.Znakomity kontakt z pacjentem, profesjonalizm i skuteczność. Zarówno ja ,jak i cierpiący  dziękuję P doktorze. Znakomity kontakt z pacjentem ,profesjonalizm i skutecznośc-bez "ściemy" zdecydowana i jednoznaczna diagnoza. Polecam walory naukowe i talent "obcowania " z bólem .Wdzięczny pacjent

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MEDIKLINIKAUsługa: schorzenie ścięgna achillesa

  Dr Kamiński to profesjonalista, posiada rzetelną wiedzę i bardzo dobre podejście do pacjentów. Polecam wszystkim.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: przykurcz stawu kolanowego

  Bardzo dobry lekarz. Nadal prowadzi moja córkę i jestem przekonana,że sprawi,że będzie chodziła. Swoim zachowaniem wpływa bardzo pozytywnie na psychikę córki i moja. Córka jest po wypadku.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor bardzo dokładnie wytłumaczył mi(nawet rozrysował)na czy polega moja choroba. Pomogło mi to w zrozumieniu, skąd i z jakiego powodu odczuwam ból. Zaproponował leczenie, poinformował o konieczności rehabilitacji. Polecam wizytę.

 • Zna się na rzeczy, operował mi kolano dwa razy jak narazie bez komplikacji. Bardzo sympatyczny, nie owija w bawełnę. Bada oraz diagnozuje przepisuje polenenia które można robić indywidualnie. Polecam

 • V

  Świetny lekarz i prywatnie fajny człowiek. Być może nie wszystkim odpowiada poczucie humoru doktora, ale to kwestia subiektywna. A ci, co poznali go jako niesympatycznego milczka, być może powinni się zastanowić nad swoim zachowaniem wobec lekarzy, bo jest takie przysłowie "jaką monetą płacisz, taką Ci odpłacą". Zarzut młodego wieku jako przeszkody w byciu lekarzem skwituję gromkim smiechem, bo do tej pory starsi stażem lekarze zafundowali mi zatrucie lekami ( podano mi dawkowanie z księzyca!), oraz podali steryd, który przy mojej chorobie jest jak strzelenie sobie osobiscie w głowę, o czym dopiero dr Kamiński mnie uświadomił.
  Nie trzeba mieć długiego stażu, żeby boć dobrym lekarzem, wystarczy się na studiach przykładać i mieć oko, i słuchać pacjenta. Ilośc pozytywnych opinii wcale nie jest dla mnie podejrzana, podejrzanym byłby dla mnie cąłkowity brak negatywnych. To jest tylko człowiek i czasem zdaża mu się popełnieć błąd, jak z blizną kogoś powyzej ( choć uważam ze skoro zszyto tak a nie inaczej, to widocznie tylko tak sie dało).

 • J

  Witam! Według mnie dobry człowiek - prawdziwy lekarz, który dba o dobro pacjenta, ale i człowiek empatyczny. W chwili, gdy leżałam po operacji na oddziale pomimo faktu, że nie operował mnie, jak również nie asystował przy operacji potrafił udzielić wiele podstawowych, ale jakże cennych wskazówek co do dalszego funkcjonowania po operacji. Potrafił wysłuchać i w miarę możliwości i wiedzy doradzić jak postpować czego nie mogę stwierdzić w odniesieniu do lekarza, który przeprowadził operację! Wielkie dzięki Panie Adamie życzę wielu sukcesów zawodowych i myślę, że w tej kwestii nie ma Panu równych. Polecam tego lekarza!!!

 • G

  Trafnie postawił diagnozę,był przy tym niesamowicie uprzejmy i taktowny.Pozbyłam się dręczących od dawna mnie dolegliwości...a jaki przystojny !!!

 • G

  Mam 44 lata. W moim przypadku Pan doktor Adam Kamiński trafnie ustalił ognisko choroby. Operacja w szpitalu w Zdunowie potwierdziła jego diagnozę, szybko wracam do zdrowia, moje życie pozbyło się wielomiesięcznego bólu. W szpitalu miałem możliwość obserwować zarówno pacjentów jak i personel. Lekarze naprawdę są tam zabiegani i nie ma co ich winić, że nie mogą poświęcić dla każdego więcej czasu. Informacje przed i po zabiegu mogłem otrzymać bez problemu. Opieka ze strony całego personelu szpitala wzorowa. Szczerze każdemu polecam leczenie u doktora Kamińskiego, a jemu samemu dziękuję z całego serca za pomoc.