Od dwudziestu lat SPONDYLUS dba o Państwa kręgosłupy oraz stopy oferując usługi medyczne oraz sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakości. Nasi lekarze, rehabilitanci, technicy ortopedzi... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Spondylus

Al. Jana Pawła II 39

70-453 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Od dwudziestu lat SPONDYLUS dba o Państwa kręgosłupy oraz stopy oferując usługi

medyczne oraz sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakości. Nasi lekarze, rehabilitanci, technicy ortopedzi i konsultanci do spraw sprzedaży każdego pacjenta oraz klienta traktują indywidualnie.

Usługi SPONDYLUSA cechuje kompleksowość – opiekujemy się pacjentem od postawienia diagnozy, poprzez leczenie, rehabilitację, po sprzedaż niezbędnych dla zdrowia artykułów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zdrowych, do trwale lub czasowo niepełnosprawnych, wymagających specjalistycznego zaopatrzenia, np. w protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, balkoniki i łóżka rehabilitacyjne oraz wszystkich szukających pomocy lekarskiej w zakresie schorzeń aparatu ruchu. Nigdy nie obawialiśmy się wyzwań, których podejmowanie służy naszym pacjentom. W 1991 roku otworzyliśmy jeden z trzech pierwszych w Polsce sklepów medycznych.

Jesteśmy w Polsce pionierami terapii manualnej oraz podologii – młodej dziedziny zajmującej się leczeniem chorób stóp. Dzięki sklepowi internetowemu SPONDYLUSA poznają Państwo naszą bogatą ofertę produktów i usług. Do zobaczenia w naszych gabinetach i sklepach!

SPONDYLUS – to z greki pojedynczy kręg kręgosłupa lub egzotyczna muszla. Skojarzenia starożytnych jak najbardziej prawidłowe, gdyż kostny kręg posiada liczne wyrostki upodabniające go do oryginalnej muszli.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Zdeb Inny

  Bardzo dobry fachowiec, miły, serdeczny, komunikatywny. Widać, że Pan Tomasz ma ogromną wiedzę i doświadczenie.
  Profesjonalne podejście do pacjenta, udaliśmy się do specjalisty Pana Tomasza z nietypowym przypadkiem syna,który wymaga indywidualnego planu rehabilitacyjngo , już po dwóch wizytach, widoczne efekty, syn ma dużo lepsze samopoczucie.
  To doskonały specjalista jasno wyjaśnił rekomendacje i dalsze etapy rehabilitacji, z której bez cienia wątpliwości będziemy kontynuować.
  Serdecznie polecam.

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Rafał Przybylski ból kolan

  Wspaniały człowiek, kompetentny lekarz, oaza spokoju. Budzi zaufanie u pacjenta. Doskonała atmosfera podczas wizyty. Szczegółowy wywiad, konkretne zalecenia na przyszłość. Konkretnie i fachowo. Wszystkim z dolegliwościami ortopedycznymi, zwłaszcza kolan, bardzo polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania