Od dwudziestu lat SPONDYLUS dba o Państwa kręgosłupy oraz stopy oferując usługi medyczne oraz sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakości. Nasi lekarze, rehabilitanci, technicy ortopedzi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Spondylus

Al. Jana Pawła II 39

70-453 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Od dwudziestu lat SPONDYLUS dba o Państwa kręgosłupy oraz stopy oferując usługi

medyczne oraz sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakości. Nasi lekarze, rehabilitanci, technicy ortopedzi i konsultanci do spraw sprzedaży każdego pacjenta oraz klienta traktują indywidualnie.

Usługi SPONDYLUSA cechuje kompleksowość – opiekujemy się pacjentem od postawienia diagnozy, poprzez leczenie, rehabilitację, po sprzedaż niezbędnych dla zdrowia artykułów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zdrowych, do trwale lub czasowo niepełnosprawnych, wymagających specjalistycznego zaopatrzenia, np. w protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, balkoniki i łóżka rehabilitacyjne oraz wszystkich szukających pomocy lekarskiej w zakresie schorzeń aparatu ruchu. Nigdy nie obawialiśmy się wyzwań, których podejmowanie służy naszym pacjentom. W 1991 roku otworzyliśmy jeden z trzech pierwszych w Polsce sklepów medycznych.

Jesteśmy w Polsce pionierami terapii manualnej oraz podologii – młodej dziedziny zajmującej się leczeniem chorób stóp. Dzięki sklepowi internetowemu SPONDYLUSA poznają Państwo naszą bogatą ofertę produktów i usług. Do zobaczenia w naszych gabinetach i sklepach!

SPONDYLUS – to z greki pojedynczy kręg kręgosłupa lub egzotyczna muszla. Skojarzenia starożytnych jak najbardziej prawidłowe, gdyż kostny kręg posiada liczne wyrostki upodabniające go do oryginalnej muszli.

Typ placówki

  • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
1 opinia

    Użytkownik zweryfikowany
    Lekarz: dr n. med. Rafał Przybylski ból kolan

    Wspaniały człowiek, kompetentny lekarz, oaza spokoju. Budzi zaufanie u pacjenta. Doskonała atmosfera podczas wizyty. Szczegółowy wywiad, konkretne zalecenia na przyszłość. Konkretnie i fachowo. Wszystkim z dolegliwościami ortopedycznymi, zwłaszcza kolan, bardzo polecam.


    Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania