Od dwudziestu lat SPONDYLUS dba o Państwa kręgosłupy oraz stopy oferując usługi medyczne oraz sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakości. Nasi lekarze, rehabilitanci, technicy ortopedzi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Spondylus

Al. Jana Pawła II 39

70-453 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Od dwudziestu lat SPONDYLUS dba o Państwa kręgosłupy oraz stopy oferując usługi

medyczne oraz sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny najwyższej jakości. Nasi lekarze, rehabilitanci, technicy ortopedzi i konsultanci do spraw sprzedaży każdego pacjenta oraz klienta traktują indywidualnie.

Usługi SPONDYLUSA cechuje kompleksowość – opiekujemy się pacjentem od postawienia diagnozy, poprzez leczenie, rehabilitację, po sprzedaż niezbędnych dla zdrowia artykułów. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zdrowych, do trwale lub czasowo niepełnosprawnych, wymagających specjalistycznego zaopatrzenia, np. w protezy, stabilizatory stawów, wózki inwalidzkie, balkoniki i łóżka rehabilitacyjne oraz wszystkich szukających pomocy lekarskiej w zakresie schorzeń aparatu ruchu. Nigdy nie obawialiśmy się wyzwań, których podejmowanie służy naszym pacjentom. W 1991 roku otworzyliśmy jeden z trzech pierwszych w Polsce sklepów medycznych.

Jesteśmy w Polsce pionierami terapii manualnej oraz podologii – młodej dziedziny zajmującej się leczeniem chorób stóp. Dzięki sklepowi internetowemu SPONDYLUSA poznają Państwo naszą bogatą ofertę produktów i usług. Do zobaczenia w naszych gabinetach i sklepach!

SPONDYLUS – to z greki pojedynczy kręg kręgosłupa lub egzotyczna muszla. Skojarzenia starożytnych jak najbardziej prawidłowe, gdyż kostny kręg posiada liczne wyrostki upodabniające go do oryginalnej muszli.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Przybylski

  Ortopeda, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Athena MedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Pan Doktor bardzo przyjazny, kompetentny, służący pomocą .Już po pierwszej wizycie widoczna poprawa. Polecam każdemu szukającemu Fachowca w swojej dziedzinie.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Athena MedUsługa: Inny

   Życzliwość oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Zaangażowanie i dobry przekaz informacji. Świetny Ortopeda. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Jan Ślósarek

  Neurochirurg, Chirurg, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Super lekarz po pierwszej wizycie konkretna odpowiedź " albo tniemy albo z tym żyjesz" zdecydowałem się na zabieg kręgosłupa L5/S1. Profesor operował osobiście, od razu na drugi dzień znaczna poprawa samopoczucia.
   Dziękuję Panie Profesorze Adam Burkiewicz ze Szczecina.

  • A

   Ja niestety nie mogę powiedzieć nic dobrego o profesorze,ponieważ po pierwszej operacji kręgosłupa nie został zabezpieczony stabilizatorem i w tej chwili jestem w sumie już po czterech operacjach i w dalszym ciągu nie mogę chodzić,rehabilitanci twierdzą że może po dwóch,a może trzech latach!!!!!powinno być lepiej.Zobaczymy
   W pewnym wieku czlowiek powinien uczyć młodych

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Ryszard Wetoszka

  Neurolog, Fizjoterapeuta,

  • R

   jest wspaniałym lekarzem o złotym sercu niech żyje długo ,aby mógł służyć ludziom z chorobami kręgosłupa


 • Andrzej Puchalski

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Zespół Specjalistycznych Praktyk Lekarskich DIAGNOZA

   Polecam dr Puchalskiego. Od samego początku widać, że zależy Doktorowi na tym, aby pomóc pacjentce. Wizyty odbywają się w spokoju, bez pośpiechu, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi. Widać przeogromne doświadczenie kliniczne, co powoduje, że czuję się bezpiecznie, będąc pod opieką dr Puchalskiego. Aaa ... i można liczyć również na radę, poza godzinami przyjęć - doktor odpowiada na pytania "przewrażliwionych" pacjentek poza wizytami :) Polecam raz jeszcze.

  • J

   Bardzo dobry lekarz! Dokładnie i cierpliwie słuchający pacjenta.
   Trafiłam do pana doktora po długich poszukiwaniach lekarza który by mi chciał pomóc z problemem obniżenia ścian pochwy.
   Pan doktor dokładnie wyjaśnił mi na czym polega mój problem i w jaki sposób można go wyleczyć.
   Wykonał odpowiednie badania. Zostałam skierowana na operację. Minęły 4 lata.
   Od tamtej pory, dzięki panu doktorowi jestem zdrową, pełnosprawną osobą
   której została przywrócona radość życia.
   Pan dr Andrzej Puchalski zasługuje na najwyższe uznanie za profesjonalizm i rzetelność.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania