prof. dr hab. n. med.

Adam Dziki

Chirurg, Proktolog

Adresy i cenniki usług

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
60 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Centrum MedyczneUsługa: konsultacja chirurgiczna

  Wizyta odbyła się profesjonalnie pan profesor wysłuchał zbadał męża obejrzał dokładnie wszystkie wyniki badań jakie mieliśmy bardzo fachowo podchodzi do tematu uprzejmy a przedewszystkim fachowiec panie profesorze jest pan wielki Smyczynska jolanta i andrzej smyczynski

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry lekarz, dużo mu zawdzięczam. To świetny fachowiec który dba o pacjenta! Inni lekarze traktowali mnie prawie jak hipohondyczke odsyłając do domu z ropniem który rozrósł się do rozmiarów okropnych, bez chęci pomocy. Dziś jestem już po zabiegu i choć przede mną jeszcze długa walka z rana, cieszę się że gdzieś tam już widać koniec tych moich dolegliwości. Dziękuję panie profesorze!!

 • E
  Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: Profesorskie konsultacje chirurgiczne

  Przyjechaliśmy z rozpoznanym nowotworem jelita grubego. Profesor po zapoznaniu się z dokumentacją i wynikami podjął się operacji - Pełen profesjonalizm, fachowa porada i bardzo życzliwe podejście do pacjenta.

 • P
  Lokalizacja: Centrum MedyczneUsługa: Inny

  Szczerze polecam Pana profesora Adama Dzikiego, każdemu choremu którego dotknął problem raka jelita grubego. Byliśmy z moim ojcem na wizycie u Pana Profesora w Łodzi, Pan profesor zajął się tematem całościowo. Zlecił szereg badań które potwierdziły wynik badań kolonoskopijnych - rak jelita grubego. Pan Profesor osobiście operował mojego ojca w dniu 03.03.2017r. w Szpitalu w Brzezinach. Operacja mimo bardzo dużego guza przebiegła bez problemu, brak stomii, guz usunięty całościowo, a mój ojciec wraca do pełni sił. Pragnę wspomnieć, że kosztowało nas to tylko tyle co jedna wizyta prywatna. Dziękuje Panu za uratowanie zdrowia i życia mojego ojca Józefa Wójcika.

 • Wyrazy wdzięczności dla NAJLEPSZEGO specjalisty i WSPANIAŁEGO człowieka ( drugiego takiego wspaniałego lekarza nie spotkałam) za uratowanie życia mojego taty Alfreda Sztuckiego. Bardzo dziękuję Panie Profesorze za świetną opiekę podczas leczenia w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej [USK] ul.pl. Hallera 1 w Łodzi .

 • Serdeczne podziękowania dla Pana Profesora za przeprowadzoną operację (18.11.2016) oraz troskliwą i fachową opiekę podczas leczenia w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej [USK] ul.pl. Hallera 1 w Łodzi, składa pacjentka Barbara K. ze Świdnicy.

 • W

  Lekarz z powołania, godny polecenia! :)
  Szybka konsultacja jak i diagnostyka, trafne rozpoznanie choroby, niesamowite leczenie farmakologiczne. ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wszystkim którzy borykają się z podobnymi dolegliwościami i obawiają się wizyty u proktologa.
  Kierujmy się zasadą że nic co ludzkie nie jest nam obce a Pan Profesor jest bardzo dobrym lekarzem.

 • M

  Wyrazy wdzięczności dla NAJLEPSZEGO specjalisty i WSPANIAŁEGO człowieka ( drugiego takiego wspaniałego lekarza nie spotkałam) za uratowanie życia mojego taty Zygmunta Chybickiego. Bardzo dziękuję Panie Profesorze Mariola z mamą <3<3<3

 • E

  Jestem bardzo wdzięczna ponieważ Pan Profesor uratował mi życie i zrobił to za darmo. Wielki fachowiec, wręcz artysta. Dał mi drugie życie za co bardzo mu dziękuję.