prof. dr hab. n. med.

Adam Dziki

Chirurg, Proktolog

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

70 opinii

 • Wyrazy wdzięczności dla NAJLEPSZEGO specjalisty i WSPANIAŁEGO człowieka ( drugiego takiego wspaniałego lekarza nie spotkałam) za uratowanie życia mojego taty Alfreda Sztuckiego. Bardzo dziękuję Panie Profesorze za świetną opiekę podczas leczenia w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej [USK] ul.pl. Hallera 1 w Łodzi .

 • Serdeczne podziękowania dla Pana Profesora za przeprowadzoną operację (18.11.2016) oraz troskliwą i fachową opiekę podczas leczenia w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej [USK] ul.pl. Hallera 1 w Łodzi, składa pacjentka Barbara K. ze Świdnicy.

 • WN

  Lekarz z powołania, godny polecenia! :)
  Szybka konsultacja jak i diagnostyka, trafne rozpoznanie choroby, niesamowite leczenie farmakologiczne. ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wszystkim którzy borykają się z podobnymi dolegliwościami i obawiają się wizyty u proktologa.
  Kierujmy się zasadą że nic co ludzkie nie jest nam obce a Pan Profesor jest bardzo dobrym lekarzem.

 • MW

  Wyrazy wdzięczności dla NAJLEPSZEGO specjalisty i WSPANIAŁEGO człowieka ( drugiego takiego wspaniałego lekarza nie spotkałam) za uratowanie życia mojego taty Zygmunta Chybickiego. Bardzo dziękuję Panie Profesorze Mariola z mamą <3<3<3

 • EP

  Jestem bardzo wdzięczna ponieważ Pan Profesor uratował mi życie i zrobił to za darmo. Wielki fachowiec, wręcz artysta. Dał mi drugie życie za co bardzo mu dziękuję.

 • Wspanialy czlowiek i oczywiscie specjalista bardzo sympatyczny ciesze sie bardzo ze to wlasnie profesor mnie operowal .Chociaz wiem ze przede mna jeszcze troche drogi do zdrowia ale ciesze sie ze znow bede mogla podac reke panu profesorowi :)))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo dobry specjalista w swoim zawodzie doskonale umie nawiązać bardzo dobry kontakt już przy pierwszej wizycie.profesjonalista w każdym calu.ma czas dla pacjenta cierpliwie wysłucha dokładnie zapoznaje się z historią choroby oraz rzeczowo i w sposób zrozumiały dla pacjenta udziela porady

 • PM

  Bardzo dobry lekarz!Naprawdę ciężko o człowieka z takim poziomem wiedzy co profesor!Co do zachowania...Każdy człowiek ma prawo do przysłowiowych gorszych dni.NAJLEPSZY FACHOWIEC!

 • Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za przeprowadzenie skomplikowanej operacji w dniu 6 05 2014 r. lekarze z innych szpitali nie chcieli podjąć się operacji, ze względu na skomplikowany i nietypowy przypadek "odwrotnego ułożenia jelit w jamie brzusznej". Pan profesor Dziki podjął to ryzyko i w kluczowym momencie operacji zadecydował o dalszym jej przebiegu. Dzięki Niemu, jak również wspaniałemu zespołowi współpracujących z Nim chirurgów mogę obecnie normalnie funkcjonować. Osobom mające tak jak ja problemy z jelitami polecam gorąco Pana profesora, którego cechuje najwyższej próby profesjonalizm i umiejętność podejmowania decyzji w krytycznych sytuacjach związanych z przeprowadzaniem operacji. Wdzięczna pacjentka Małgosia.