prof. dr hab. n. med.

Adam Dziki

Chirurg, Proktolog

Adresy i cenniki

Doświadczenie i kwalifikacje

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • P
  Lokalizacja: Centrum MedyczneUsługa: Inny

  Szczerze polecam Pana profesora Adama Dzikiego, każdemu choremu którego dotknął problem raka jelita grubego. Byliśmy z moim ojcem na wizycie u Pana Profesora w Łodzi, Pan profesor zajął się tematem całościowo. Zlecił szereg badań które potwierdziły wynik badań kolonoskopijnych - rak jelita grubego. Pan Profesor osobiście operował mojego ojca w dniu 03.03.2017r. w Szpitalu w Brzezinach. Operacja mimo bardzo dużego guza przebiegła bez problemu, brak stomii, guz usunięty całościowo, a mój ojciec wraca do pełni sił. Pragnę wspomnieć, że kosztowało nas to tylko tyle co jedna wizyta prywatna. Dziękuje Panu za uratowanie zdrowia i życia mojego ojca Józefa Wójcika.

 • Wyrazy wdzięczności dla NAJLEPSZEGO specjalisty i WSPANIAŁEGO człowieka ( drugiego takiego wspaniałego lekarza nie spotkałam) za uratowanie życia mojego taty Alfreda Sztuckiego. Bardzo dziękuję Panie Profesorze za świetną opiekę podczas leczenia w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej [USK] ul.pl. Hallera 1 w Łodzi .

 • Serdeczne podziękowania dla Pana Profesora za przeprowadzoną operację (18.11.2016) oraz troskliwą i fachową opiekę podczas leczenia w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej [USK] ul.pl. Hallera 1 w Łodzi, składa pacjentka Barbara K. ze Świdnicy.

 • W

  Lekarz z powołania, godny polecenia! :)
  Szybka konsultacja jak i diagnostyka, trafne rozpoznanie choroby, niesamowite leczenie farmakologiczne. ;)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam wszystkim którzy borykają się z podobnymi dolegliwościami i obawiają się wizyty u proktologa.
  Kierujmy się zasadą że nic co ludzkie nie jest nam obce a Pan Profesor jest bardzo dobrym lekarzem.

 • M

  Wyrazy wdzięczności dla NAJLEPSZEGO specjalisty i WSPANIAŁEGO człowieka ( drugiego takiego wspaniałego lekarza nie spotkałam) za uratowanie życia mojego taty Zygmunta Chybickiego. Bardzo dziękuję Panie Profesorze Mariola z mamą <3<3<3

 • E

  Jestem bardzo wdzięczna ponieważ Pan Profesor uratował mi życie i zrobił to za darmo. Wielki fachowiec, wręcz artysta. Dał mi drugie życie za co bardzo mu dziękuję.

 • Wspanialy czlowiek i oczywiscie specjalista bardzo sympatyczny ciesze sie bardzo ze to wlasnie profesor mnie operowal .Chociaz wiem ze przede mna jeszcze troche drogi do zdrowia ale ciesze sie ze znow bede mogla podac reke panu profesorowi :)))

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo dobry specjalista w swoim zawodzie doskonale umie nawiązać bardzo dobry kontakt już przy pierwszej wizycie.profesjonalista w każdym calu.ma czas dla pacjenta cierpliwie wysłucha dokładnie zapoznaje się z historią choroby oraz rzeczowo i w sposób zrozumiały dla pacjenta udziela porady

 • P

  Bardzo dobry lekarz!Naprawdę ciężko o człowieka z takim poziomem wiedzy co profesor!Co do zachowania...Każdy człowiek ma prawo do przysłowiowych gorszych dni.NAJLEPSZY FACHOWIEC!