prof. dr hab. n. med.

Adam Dziki

Chirurg, Proktolog

66 opinii +dodaj

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Wspanialy czlowiek i oczywiscie specjalista bardzo sympatyczny ciesze sie bardzo ze to wlasnie profesor mnie operowal .Chociaz wiem ze przede mna jeszcze troche drogi do zdrowia ale ciesze sie ze znow bede mogla podac reke panu profesorowi :)))

 • bardzo dobry

  Wyrazy wdzięczności dla NAJLEPSZEGO specjalisty i WSPANIAŁEGO człowieka ( drugiego takiego wspaniałego lekarza nie spotkałam) za uratowanie życia mojego taty Zygmunta Chybickiego. Bardzo dziękuję Panie Profesorze Mariola z mamą <3<3<3

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo wdzięczna ponieważ Pan Profesor uratował mi życie i zrobił to za darmo. Wielki fachowiec, wręcz artysta. Dał mi drugie życie za co bardzo mu dziękuję.

 • bardzo dobry

  bardzo dobry specjalista w swoim zawodzie doskonale umie nawiązać bardzo dobry kontakt już przy pierwszej wizycie.profesjonalista w każdym calu.ma czas dla pacjenta cierpliwie wysłucha dokładnie zapoznaje się z historią choroby oraz rzeczowo i w sposób zrozumiały dla pacjenta udziela porady

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz!Naprawdę ciężko o człowieka z takim poziomem wiedzy co profesor!Co do zachowania...Każdy człowiek ma prawo do przysłowiowych gorszych dni.NAJLEPSZY FACHOWIEC!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek i niezwykły fachowiec w swojej dziedzinie. Osobiście mnie operował . Jestem pod wielkim wrażeniem. Zawsze wdzięczny pacjent...

 • bardzo dobry

  Chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za przeprowadzenie skomplikowanej operacji w dniu 6 05 2014 r. lekarze z innych szpitali nie chcieli podjąć się operacji, ze względu na skomplikowany i nietypowy przypadek "odwrotnego ułożenia jelit w jamie brzusznej". Pan profesor Dziki podjął to ryzyko i w kluczowym momencie operacji zadecydował o dalszym jej przebiegu. Dzięki Niemu, jak również wspaniałemu zespołowi współpracujących z Nim chirurgów mogę obecnie normalnie funkcjonować. Osobom mające tak jak ja problemy z jelitami polecam gorąco Pana profesora, którego cechuje najwyższej próby profesjonalizm i umiejętność podejmowania decyzji w krytycznych sytuacjach związanych z przeprowadzaniem operacji. Wdzięczna pacjentka Małgosia.

 • bardzo dobry

  PROFESOR PRZYJOŁ MNIE DO SZPITALA I ZLECIŁ OPERACJE M.TCHURZEWSKIEMU CI DWAJ PANOWIE URATOWALI MI ŻYCIE DZIEKI PANIE PROFESORZE PACJENT Z WIELUNIA :-] RK.

 • bardzo dobry

  Profesorze będę dozgonnie wdzieczny za pomoc i trud w ciężkiej operacji moich jelit, chociaż minął zaledwie tydzień, ją dostałem od Pana i całego zespołu drugie życie. To co przeszedłem a co teraz czuje wiem tylko ja i nie sposób tego wyrazić słowami. Dziękuje z całego serca. Michał

 • bardzo dobry

  Prawdziwy doktor nie odmówił pomocy w ten sam dzień skierował mojego męża do WAM a za dwa dni odbyła się operacja. Polecam bo to świetny fachowiec i najwspanialszy człowiek jakiego można sobie wyobrazić. Operacja odbyła się 9 września i nie było żadnych komplikacji. Chciałam jeszcze odnieść się co do pieniędzy tak więc zapłaciłam tylko 250zł za wizytę dla jednych jest to dużo, ale nie ma żadnego znaczenia ponieważ bardziej zależy nam na zdrowiu, życiu niż na pieniądzach. Jeszcze raz gorąco polecam profesora! Dorota.