Adres

ul. Mostowa 5 (Galeria SFERA I), Bielsko-Biała
Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza, Płatność ratalna, + 1 więcej
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych ortodontów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City wada

Trafiłem do doktora Bojdy z bardzo pokrzywionymi zębami (trudną wadą zgryzu) Pan doktor, mimo, iż byłem dodatkowym pacjentem przywitał mnie z uśmiechem i potraktował z zaangażowaniem. Zarówno przed jak i w trakcie leczenia (aparatami stałymi) doktor tłumaczył mi co robi i dlaczego - dzięki temu czułem się spokojniejszy i miałem poczucie, że jestem w dobrych rękach. Na każdym również etapie pytał także, czy wszystko ok więc wszystko odbywało w miłej atmosferze, bez budowania niepotrzebnego dystansu. Po zakończonym leczeniu natomiast (retencja=utrzymanie efektu leczniczego ) bardzo dokładnie wytłumaczył mi co będzie się ze mną działo i czego mam przestrzegać w najbliższych miesiącach (przy czym leczenie było o 7 miesięcy krótsze od wstępnie zakładanego). Jako laikowi ciężko mi rzeczowo ocenić fach doktora, ale biorąc pod uwagę, że leczenie odbyło się w krótkim czasie bo 14miesięcy , a ja czuje się bardzo dobrze i mama piękny uśmiech – myślę iż doktor wywiązał się z powierzonego mu przezze mnie zadania
Polecam Państwu tego ortodontę. To świetny lekarz, a jego empatia i otwartość sprawiają, że wizyta kontrolne nie stresują


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City krzywe trójki

Super lekarz miły, konkretny i spokojny wszystko dokładnie tłumaczy (z czym pierwszy raz się spotkałam).Bardzo polecam. Joanna :)


Z
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City wada szczęki

Pan doktor Bojda to ciepła i serdeczna osoba, wizyta przebiegła w dobrej atmosferze, badanie było wykonane szybko i sprawnie, przez co syn ( 13 lat) nie czuł się jak na „typowej” wizycie lekarskiej. Rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania, nie pozostawiając rodzica z niewiadomymi.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City wada zgryzowa u córki

To była nasz druga wizyta z córkami ( 13lat i 15lat ) u Pana Doktora i jesteśmy bardzo zadowoleni. Pan Doktor jest bardzo kompetentny, zaangażowany i odpowiedzialny w stosunku do swoich pacjentów. Chętnie odpowiada na każde zadane pytania, słucha uwag rodziców, dokładnie zbadał córkę. W razie wątpliwości można kontaktować się telefonicznie co również jest dużym udogodnieniem . Obecnie moja córka jest już w końcowej fazie leczenia aparatmi stałymi i efekt bardo nas zadowala. Polecam z czystym sumieniem :)))


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City krzywy zgryz

Korzystam z usług Pana Doktora już prawie 2 lata. Trafiłam z polecenia znajomej i uważam, że nie mogłem lepiej trafić. Mogę śmiało polecić usługi każdemu kto szuka profesjonalnej opieki ortodontycznej. Pan Doktor zawsze informuje o problemie, sposobach leczenia, cenie i na końcu również pozwala wybrać jaki aparat (metalowy, estetyczny, samoligaturujący, lingwalny) nas interesuje, a wszystko przebiega w bardzo miłej, profesjonalnej atmosferze. Gorąco polecam każdemu!


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City krzywy zgryz

Witam, jestem bardzo zadowolony z leczenia aparatami stałymi, które trwało dwanaście miesięcy ( o 3 miesiące krócej niż było zakładane wstępnie). Moim lekarzem prowadzącym był dr. Adam Bojda, który ma niezwykle ciepłe podejście do pacjenta i widać że lubi swoją prace. Każdy pacjent jest dla niego ważny .Tomasz :)


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City piękny uśmiech

Wizyta spełniła moje oczekiwania pod względem oceny mojej wady zgryzu i zaleceń dalszego postępowania. Lekarz przyjazny pacjentowi, empatyczny, polecam!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City leczenie wady zgryzu

Bardzo miły, kulturalny i fachowy Pan doktor, super podejście do pacjenta (pięciolatek), i do rodzica. W przystępny sposób wytłumaczył stan pacjenta i rokowania na przyszłość. Lekarz przyjazny pacjentom (dzieciom, dorosłym) a wizyta odbyła się przy minimalnej dawce stresu.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City wada zgryzu

Kompetentny, rzeczowy i uprzejmy lekarkarz. . Pan doktor objaśnia każdy krok leczenia i uświadamia o wszelkich ewentualnościach z nim związanych. Jesteśmy oboje bardzo zadowoleni i polecamy pana doktor Adama :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City leczenie wad zgryzu

Pan doktor jest bardzo profesjonalny
I kompetentny w tym co robi, gdy przyszłam na pierwszą wizytę objasnił mi bardzo dokladnie jaka mam wadę zgryzu , ile będzie trwało leczenie, sposoby leczenia, co mi pomogło podjać decyzję. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam serdecznie Pana Doktora.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie