dr n. med.

Wojciech Domka

Laryngolog

16 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Już dwa razy mnie operował (otoskleroza). Efekty po operacji rewelacyjne. Wreszcie wróciłam do świata ludzi słyszących. Bardzo miły, sympatyczny i konkretny. POLECAM

 • bardzo dobry

  Świetny, kompetentny lekarz, polecam : Z silnym krwotokiem znalazłem się w WSS im.Frederyka Chopena w Rzeszowie i mogę powiedzieć że uratował mi życie.

 • bardzo dobry

  Pan doktor operował mi przegrodę nosową, od tamtej pory, moje dolegliwości minęły. Zdecydowanie polecam. Minimum słów, maksimum skutecznego leczenia.

 • bardzo słaby

  Mimo kilku wizyt u niego moja dolegliwosc nie została wyleczona. Nie polecam. Szkoda czasu i nerwów. Poza tym ciężko jest sie czegoś dowiedzieć w trakcie tak krótkich wizyt. Swoją drogą ciekawe gdzie się tak Pan doktor spieszy , bo pacjentów można raczej policzyć na palcach jednej ręki.Dziwne, że innemu lekarzowi wystarczyła jedna wizyta na zdiagnozowanie mojej choroby i podanie skutecznych leków. Chodzę po wielu różnych lekarzach , ale takiego braku zainteresowania pacjentem jeszcze nie widziałam. Dlatego też dr Domki NIE polecam z całego serca.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  odradzam, wizyta trwa bardzo krótko wręcz za krótko niecałe 2 minuty z wywiadem, badaniem i wypisaniem recept, wszystko trzeba od niego było wyciągać, gdybym się nie zapytała co to za leki to nawet bym nie wiedziała, odradzam, zmieniłam na innego pomógł mojej dolegliwości i zbadał kompleksowo


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz z ogromnym doświadczeniem i rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Bez zbędnych słów i straty czasu potrafił zdiagnozować problem i zastosować najpierw leczenie, a później operację. Bardzo dziękuję Panie Doktorze!

 • bardzo słaby

  Miałam to nieszczęście,  że byłam operowana przez dr Domke. Po zabiegu miałam wszystkie możliwe komplikacje. A zainteresowanie czy jakakolwiek pomoc ze strony dr Domki - zerowa. Sama na własną rękę musiałam szukać dla siebie pomocy. Trafiłam w końcu na odpowiednich , prawdziwych lekarzy ale.....w Warszawie. I to dzięki nim udało się naprawić w znacznym stopniu błędy Pana Domki. Jestem im niezmiernie wdzięczna....Domka - no cóż może na nie wielkie dolegliwości może być. Z poważniejszymi radzę udać się do kogoś innego, bardziej kompetentnego .....Zbyt długo " zbierałam " się do ładu po operacji u niego. Samo bycie sympatycznym w zawodzie lekarza to zdecydowanie za mało.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  przyjechałam z dzieckiem po wielu konsultacjach i to jedyny lekarz, który może szybko (bez zbędnej zwłoki) ale najbardziej rzeczowo ocenił stan ucha. Bardzo sympatyczny, ma świetne podejście do dzieci i wiedzę której winni mu zazdrościć inni (my pacjenci i tak jesteśmy z definicji subiektywni). My się u niego leczymy i jesteśmy bardzo zadowoleni.

 • bardzo dobry

  Pan doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem i bardzo dobrym chirurgiem. Rzeczywiście przyjmuje bardzo szybko, ale jak ktoś ma poważną chorobę to ją wykryje i wyleczy. Mam poważne problemy z uchem, leczę się u niego od lat i jestem bardzo zadowolona. Operował również moje dziecko, wszystko odbyło się szybko i bezboleśnie. Poza tym jest dla pacjentów bardzo dobry, nigdy nie odmówił przyjęcia dziecka, nawet jak nie byliśmy zarejestrowani.

 • słaby

  Chodziłam do niego do przychodni na Witkacego. Wizyty trwały parę sekund - podczas jego dziennego dyżury w tej przychodni przewija się masa osób i dlatego tak się spieszy. Może gdyby więcej uwagi poświęcił pacjentowi i bardziej kompleksowo badał to byłabym zadowolona, ale na mój niedosłuch nawet nie przepisał mi żadnych lekarstw a poszłam do innej lekarki, która stwierdziła że muszę coś przyjąć bo inaczej słuch może mi się psuć.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz