Adres

Wolności 303 5, Zabrze
Praktyka Lekarska. (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu. Operacyjnie, laserowo, instrumentalnie, bezoperacyjnie- zawsze indywidualizuję s...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Anoskopia

100 zł


Wolności 303 5, Zabrze

100 zł

Praktyka Lekarska.


Badania chirurgiczne

70 zł


Wolności 303 5, Zabrze

70 zł

Praktyka Lekarska.


Badania proktologiczne

100 zł


Wolności 303 5, Zabrze

100 zł

Praktyka Lekarska.


Skleroterapia żylaków

300 zł


Wolności 303 5, Zabrze

300 zł

Praktyka Lekarska.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
16 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Praktyka Lekarska. usuwanie żylaków kończyn dolnych

Bardzo dobry specjalista. Miałem przez pana doktora usuwane żylaki konczych dolnych i śladu po nich nie ma nawet blizny po nacięciach są ledwo widoczne. Bardzo wysoka dbałość o pacjenta.


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor Fiutek jest rewelacyjnym specjalistą i rewelacyjnym człowiekiem. Byłam u Doktora na zabiegu piankowania. Ktokolwiek ze znajomych pyta mnie gdzie byłam na zabiegu, ponieważ mają podobne problemy, polecam Doktora z czystym sumieniem. W dzisiejszych czasach trafić na takiego fachowca to po prostu szczęście. Zgadzam się z moimi poprzednikami, co do wysokiej kultury osobistej, troski o pacjenta i miłej atmosfery. Jestem bardzo zadowolona. Basia


M
Użytkownik zweryfikowany

Moja niepochlebna opinia dotyczyć będzie efektu zabiegów sklerotyzacji .
Usuwanie tzw. pajączków i wybroczyn zabiegiem sklerotyzacji i pianką to wydatek, który jak mi się teraz rozjaśniło - nie ma końca! Zapewniał mnie lekarz , że te wybroczyny w założeniu powinny się całkowicie wchłonąć po kilkakrotnym zabiegu. Przeprowadziła pielęgniarka wywiad , zapisała wszystkie dotychczasowe moje schorzenia , które nie były w/g lekarza przeciwwskazaniem do tych zabiegów. kilkakrotne ostrzykiwanie obudwu nóg w tym jeden zabieg pianką- za 500zł! nie przyniosły jednak pozytywnego rezultatu. Odczekałam 3 miesiące(bo tyle czasu miało się to wchłaniać) i...nic. Wręcz przeciwnie okazało się że nabyłam nowe zmiany na obydwu nagach, a co gorsze przed zabiegami przepływy były dobre, a teraz okazuje się że w kilku miejscach żyły są niedrożne i niewydolne. Lekarz nie był w stanie wyjaśnić mi dlaczego jest gorzej jak miało być lepiej i co w tej sytuacji ma zamiar zrobić. Tak więc straciłam ok. 2 tysięcy na te zabiegi i jest gorzej niż było przed. Usłyszałam wówczas, że czasami zabiegi takie trzeba wykonywać KILKANAŚCIE RAZY!!! A ponadto mam schorzenia, które mogą powodować,że gorzej to u mnie wychodzi..... A przecież w wywiadzie podałam na co choruję i nie było to przeciwwskazaniem do zabiegów.
Szkoda, że pan doktor nie powiedział mi tego przy pierwszej wizycie - wówczas na pewno bym się nie zdecydowała na to, bo wiedziałabym że mnie na to po prostu nie stać!
Kilkanaście zabiegów na każdą nogę to przecież min. 11 zabiegów! Podwoić to na nogę prawą i lewą - to min. 22 zabiegi !!. Licząc po 200 zł za 1 ostrzykiwanie (taka jest stawka) to wydatek lekko licząc ok .5 tysięcy złotych!!!! A jeśli jeszcze byłyby zabiegi pianką to koszt jeszcze większy , bo jeden zabieg kosztuje aż 500zł!!! Ponadto zakup pończoch i podkolanówek to kolejne pieniądze.
Uważam, że lekarz powinien brać odpowiedzialność za to co robi i za co bierze pieniądze. Jeśli jego zabiegi nie przynoszą pożądanych rezultatów powinien (jak w przypadku towaru z wadami przy zakupie w sklepie) zwrócić koszty nieudanych zabiegów. Niestety tak niej jest i tylko pacjent ponosi (niemały) koszt, a lekarz zarabia czy mu się uda czy też nie !!! Myślę, że problemem drogich zabiegów lekarskich, które nie przynoszą pozytywnych rezultatów powinna zając się jakaś instytucja, która sprawi, że lekarze będą odpowiadać za swoje działania tak jak za zakupiony w sklepie towar z wadami.


K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry fachowiec i niezwykle miły człowiek. Dokładnie i cierpliwie wszystko wyjaśnia. Przeszłam u niego zabieg usunięcia żylaków i skleroterapię drugiej nogi. Minęły trzy miesiące i na razie wszystko pięknie się zagoiło. Nogi wyglądają dużo lepiej. Po wakacjach mam zgłosić się jeszcze na skleorterapię kosmetyczną aby usunąć pozostałe "pajączki", które się nie wchłoną.
Pozdrawiam
Kasia


P
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz! Z czystym sumieniem polecam. Kilka lat temu Pan Doktor operował mi nogę i do dziś mam spokój. Teraz Kontroluje co jakiś czas żyły i zawsze zaskakuje mnie wysoka kultura i empatia Dr. Rzadko spotykane. A kompetencje na światowym poziomie!!!


S
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały fachowiec delikatny ciepły chętny pomóc pacjentowi. 25 lat walczyłem z zapaleniem żył z owrzodzeniami, tysiace tabletek, kilogramy maści, sterydy, dwa pobyty w szpitalu a choroba ciągle postępowała, po okleinach u doktora i założeniu uciskowych pończoch problem całkowicie zniknął. Nie zażywam tabletek ani żadnych maści tylko smaruje spirytusem salicylowym. Zimą prawie wcale nie chodziłem, teraz robie kilometry pieszo. Gorąco polecam pana doktora!


N
Użytkownik zweryfikowany

Polecam , profesjonalista ,ciepłe i troskliwe podejście do pacjenta.
Po badaniu (przeprowadzonym w bardzo delikatny sposób,z troską o komfort psychiczny pacjenta)
wyszłam w 100 % usatysfakcjonowana. Dziękuję Panie Doktorze.


I
Użytkownik zweryfikowany

Pan dr Fiutek jest bardzo dobrym specjalistą. Poddałam się u niego operacji usunięcia żyły odpiszczelowej dużej. Zarówno opieka przed jak i po oraz sam zabieg przebiegały na bardzo wysokim poziomie. Pan doktor przed operacją wszystko dokładnie mi wytłumaczył dzięki czemu mogłam lepiej zrozumieć jej przebieg i czułam się bezpiecznie. Na dzień dzisiejszy minęły 3 miesiące od mojego zabiegu. Nie mam po nim żadnych śladów a noga wcześniej grubsza niż druga dziś wróciła do normy. Odnośnie wypowiedzi Milki z 8 lutego to proponuję zasięgnąć literatury i nie wyśmiewać podkolanówek i pończoch uciskowych, których zadaniem jest usprawnienie krążenia. Są one niezwykle pomocne dla ludzi z problemami krążenia kończyn dolnych. Ja używam ich np. podczas długich podróży samolotem. Iwona Wiśniewska z Dąbrowy Górniczej


M
Użytkownik zweryfikowany

Byłam na wizycie w związku z żylakami na kończynach dolnych. Wywiad przeprowadziła ze mną Pani pielęgniarka a nie lekarz, a przecież to należy do jego obowiązków. Wizyta podczas której był ze mną doktor trwała 5 min. Lekarz co prawda odpowiadał na moje pytania ale nic sensownego czego bym nie wiedziała nie powiedział. Polecił mi za to podkolanówki, które wg doktora będą bardzo pomocne za 160,00 zł. Sama konsultacja kosztowała 120 zł. W sumie 280 zł wyszła wizyta i magiczne podkolanówki a w niczym mi to nie pomogło. Nie polecam....


A
Użytkownik zweryfikowany

Niedawno miałem wykonywaną przez doktora operację usunięcia żył powierzchniowych nogi czyli operację usunięcia żylaków. Wszystko wzorowo - przed operację pełna informacja po co ma być przeprowadzona, jak przebiega i co się z nią wiąże. Sama operacja przeszła niepostrzeżenie - personel i sam doktor wzorowo uprzejmi, operację przespałem, potem 2 godziny powrotu do siebie i do domu. Po tygodniu zdjęcie opatrunku. Noga jeszcze się goi ale już widać, że po żylakach śladu nie ma. Jakkolwiek czasem lubię być krytyczny, to w przypadku Pana Doktora nie mogę i nie mam żadnych uwag krytycznych.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalizuję się w leczeniu żylaków kończyn dolnych i żylaków odbytu. Operacyjnie, laserowo, instrumentalnie, bezoperacyjnie- zawsze indywidualizuję s...

Zobacz pełen opis