Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych onkologów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Mickiewicza 55, Szczecin

300 zł

MEDIKLINIKABolesława Chrobrego 4, Drawsko Pomorskie

Szpitale Polskie S.A.Mickiewicza 55, Szczecin

300 zł

MEDIKLINIKAMickiewicza 55, Szczecin

300 zł

MEDIKLINIKA

Pozostałe usługi


Mickiewicza 55, Szczecin

500 zł

MEDIKLINIKAMickiewicza 55, Szczecin

MEDIKLINIKAMickiewicza 55, Szczecin

MEDIKLINIKAMickiewicza 55, Szczecin

MEDIKLINIKA

Moje doświadczenie

O mnie

Doktor Ziętek jest absolwentem Pomorskiej Akademii Medycznej (obecnie PUM). Ukończył specjalizacje z: urologii, chirurgii ogólnej, chirurgii onkologic...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

  • Choroby nerek
  • Przerost prostaty
  • Choroby układu moczowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Zakres porad

  • Chirurgia onkologiczna
  • Urologia

49 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie 100% zweryfikowanych opinii. Sprawdź jak działamy
B
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIKLINIKA konsultacja urologiczna

Z całego serca polecam profesora Ziętka. To człowiek z ogromną wiedzą i wielkim sercem do swojej pracy i pacjentów. Cierpliwy, wnikliwy, opanowany. Na pierwszej wizycie dokładnie zaznajomił się z wynikami badań, cierpliwie opowiedział jak to wygląda. Kiedy wszyscy lekarze rozkładali ręce w leczeniu, profesor stanął na wysokości zadania i uratował mi życie, za co będę wdzięczny do końca życia. Rzadko spotyka się takiego lekarza. Polecam!

D
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Szpitale Polskie S.A. Inny

Jednak nie można sugerować się opiniami, przy najmniej nie zawsze, Pan profesor Ziętek jest bardzo przyjazny, sympatyczny, a przedewszystkim ludzki, ma podejście do pacjenta. Byłam pierwszy raz u Profesora z polecenia koleżanki, i jestem zadowolona. Mało tego byłam na nfz a wiemy jak specjaliści podchodzą prywatnie a jak na nfz do pacjęta. Polecam, polecam z całego serca.

M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Nie polecam! Byłam z mamą (88 lat) u tego Pana dwa razy na wizycie. Pierwsza była bardzo krótka - wypisane skierowania na badanie i tyle. Następna i ostatnia sporo się opóźniła i przedłużyła. Po wejściu z mamą do gabinetu, okazało się, że nie ma jej karty. Powiedziałam, żeby mama została w gabinecie, a ja żeby nie przedłużać pobiegnę do rejestracji i kartę przyniosę. Wtedy prof. dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek powiedział, że mamy wyjść z gabinetu i czekać na kartę w poczekalni, że jego to nie obchodzi, że brakuje karty.
Odpowiedziałam, żeby pan prof. zadzwonił do rejestracji i niech przyniosą kartę, bo to personel przychodni nie wykonał swojej pracy. Wtedy usłyszałam, że mamy natychmiast wyjść i nie mówić mu, co ma robić. Dla spokoju mojej mamy wyszłyśmy, ja poszłam do rejestracji, a mama znowu siedziała na poczekalni. Karta długo była szukana, no ale po 20 min. się znalazła. Mogłyśmy ponownie wejść do gabinetu. Oświadczył mojej mamie, że odmawia leczenia jej, ponieważ nie chce mieć więcej do czynienia z osobą (czyli mną) bez kultury osobistej. Mama może iść do innego urologa, ale nie do niego. A najlepiej gdyby ponownie krwiomocz się powtórzył, to samemu jechać do szpitala. Nie umiem ocenić jego kompetencji zawodowych, bo tylko wypisał 3 skierowania na badania.
Jak lekarz możne powiedzieć starszej Pani (88 lat), że nie będzie jej leczyć, bo córka zwróciła uwagę, a przecież miałam rację.
Wizyta była 07.06.2021 w szpitalu SP ZOZ MSWiA ul. Jagiellońska 44 w Szczecinie


T
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIKLINIKA konsultacja urologiczna (pierwsza wizyta)

Odradzam każdemu wizytę u prof. Ziętka, po ponad godzinnym czekaniu na doktora pod prywatnym gabinetem, wizyta trwała niecałe 5 minut. Lekarz stwierdził, iż należy wykonać biopsje i że powinna być wykonana jeszcze w grudniu, tak więc umówiliśmy termin na polowe grudnia. W ostatniej chwili odwołano wizytę i przełożyli ją na styczeń, jadąc z mężem pół godziny przed biopsją znów odwołano wizytę przekładając ją na jutrzejszy dzień. Dziś powtórnie dostaliśmy telefon, że wizyta po raz kolejny zostaje odwołana (bez otrzymania jakiegokolwiek wyjaśnienia czy przeprosin) i ewentualnie można się umówić na 13 lutego na wizytę.
Wybraliśmy doktora ze względu na jego tytuły i doświadczenie, natomiast teraz bardzo tego żałujemy, zostaliśmy bardzo źle potraktowani i wodzeni terminami z miesiąca na miesiąc...


M
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIKLINIKA konsultacja urologiczna

Bardzo konkretny, kompetentny lekarz. Prywatnie miły i uprzejmy człowiek. Zna się on dobrze na swojej specjalizacji i jest przyjazną osobą.


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIKLINIKA konsultacja urologiczna

Polecam!!!Profesor z doświadczeniem,rozwiał wszystkie wątpliwości.Zaproponowane leczenie .Konkretna odpowiedź na pytania.


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIKLINIKA konsultacja urologiczna

100% polecam ,super lekarz ,wszystko na najwyższym poziomie ,jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pana doktora


Z
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIKLINIKA konsultacja urologiczna

Dbałość o interesy pacjenta. Zalecane badania w NFZ. Szczegółowe przeprowadzenie wywiadu. Empatia i mila atmoscera podczas wizyty. Profesor skutecznie uspokoił mnie co do ewentualnych powikłań, a także braku zagrożeń onkologicznych


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: MEDIKLINIKA Inny

Miły lekarz,dobry specjalista,pokierował,wytłumaczył, teraz wiem co robić i jak działać dalej,polecamy,my napewno wrocimy


C
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: MEDIKLINIKA konsultacja urologiczna

Profesjonalne podejście szczegółowe wyjaśnienia oraz zaangażowanie
Uzasadnienie wyboru badań .Lekarz z powołania.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania