Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (3)

Szpitale Polskie S.A.
Bolesława Chrobrego 4, 78-500 Drawsko Pomorskie
Szpitale Polskie S.A. logo
Szpitale Polskie S.A.
Warszawska 52, 40-008 Katowice
Szpitale Polskie S.A. logo
Szpitale Polskie S.A.
Mikołaja Reja 12, 82-400 Sztum
Szpitale Polskie S.A. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jerzy Łokociejewski Inny

  Dr. Łokociejewski wspaniały,cudowny,miły, lekarz naprawdę doświadczony jak i zaangażowany w leczeniu pacjentki czy prowadzeniu ciąży.
  Doktor z prawdziwego powołania wszystko wytłumaczy powie i zrobi tak jak trzeba :)
  Jest bardzo miły dla pacjentek i potrawi podnieść na duchu jak coś złego sie dzieje nie ważne czy jest ktoś w ciąży czy ma inne problemy zdrowotne. Polecam z całego serca Dr Łokociejewskiego
  Panie Doktorze dziękuje ślicznie za Wszystko pierwszy raz trafiłam na tak dobrego zaangażowanego i wspaniałego lekarza mam 31 lat i żaden lekarz tak nie zaopiekował sie mną podczas ciąży jak Pan pozdrawiam Serdecznie

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Wojciech Sakiewicz Inny

  Lekarz arogancki i beszczelny. Lekarz swiadomie lub tez nie, nie chce poprawnie intepretowac metod leczenia ze szpitala wojewodzkiego. Lekarz podczas rozmowy nie daje dojsc do slowa, podwaza argumenty innych lekarzy ze szpitala wojewodzkiego

  B
  Profil zweryfikowany
  Iwona Mazurewicz Inny

  Pozdrawiam Panią doktor i życzę dalszych sukcesów w leczeniu pacjentow.Podczas mojego zabiegu Pani doktor podeszła do tego bardzo empatycznie i troskliwie w iście rodzinnej atmosferze.Poczulam się baaardzo zaopiekowana.Jestem pod wrażeniem całego zespołu na sali operacyjnej.

  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Matyjaszczyk-Zbieg Inny

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
  Jasne wytłumaczenie leczenia choroby

  D
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Zbigniew Ziętek Inny

  Jednak nie można sugerować się opiniami, przy najmniej nie zawsze, Pan profesor Ziętek jest bardzo przyjazny, sympatyczny, a przedewszystkim ludzki, ma podejście do pacjenta. Byłam pierwszy raz u Profesora z polecenia koleżanki, i jestem zadowolona. Mało tego byłam na nfz a wiemy jak specjaliści podchodzą prywatnie a jak na nfz do pacjęta. Polecam, polecam z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  Szpitale Polskie S.A. Inny

  Dr. Jackowski to bardzo dobry lekarz. Babcia ledwo chodziła, a codzienny ból utrudniał jej funkcjonowanie w codziennym życiu, pomimo skomplikowanej operacji pierwszego kolana wszystko udało się i teraz z niecierpliwością czeka na kolejny zabieg. Szczerze polecam, to bardzo zaangażowany i dobry lekarz.

  Profil zweryfikowany
  Maria Patrycja Potoczniak Inny

  Serdeczne podziękowania dla człowieka o wielkim sercu dr. Marii Potoczniak, za trafną diagnozę i bardzo szybkie skierowanie na dalsze badania. Pani profesjonalizm, wsparcie i pomoc jest nieoceniona. Podczas leczenia otacza Pani pacjentów fachową opieką, życzliwością i zrozumieniem. Jestem Pani wdzięczna za najmniejsze gesty, które dodawały mi otuchy i siły do walki z chorobą. Jest Pani lekarzem z powołania, gdzie w dzisiejszych czasach takich ludzi brakuje. Obdarzyłam Panią pełnym zaufaniem, gdyż pomogła mi Pani psychicznie stanąć na nogi, dzięki czemu nie straciłam wiary w swoje wyzdrowienie. Wdzięczna Wiesława z córką.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Włodzimierz Rybczyński Inny

  Zostalam przyjęta na oddział planowo, aby wykonac septoplatykę.
  Nie byłam wcześniej u tego lekarza.
  Konsultacje i zabieg oceniam b. pozytywnie wbrew wcześniejszym kometarzom.
  Lekarz w trakcie konsultacji szczegółowo przyjrzał się i zbadał nos, wychwytując niuans przez moich dwóch laryngologów w Gdańsku niezauwazony.
  Spokojnym i przyjaznym tonem wyjasnił w czym problem, jak będzie wyglądał zabieg i leczenie. Otwarty na pytania i chętnie na nie odpowiada.
  Jego podejście uspokoiło mnie przed zabiegiem.
  Zabieg wykonany prawidłowo (potwierdziłam u swojego laryngologa). Bez powikłań, dobrze się goi.
  Mogę polecić lek. Rybczyńskiego innym pacjantom, którzy chcą wykonać zabieg szybko w Sztumie. :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Bednarz Inny

  Bardzo dobry fachowiec. Operacja rekonstrukcji więzadła krzyżowego i zszycie łąkotki przeprowadzona profesjonalnie, z pełnym skupieniem i szacunkiem do pacjenta. Czułam, że jestem w dobrych rękach.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Jan Kaszubowski Inny

  Specyficzny aczkolwiek bardzo dobry, doświadczony lekarz. Mimo tego, że wydaje się dość chłodnym lekarzem to potrafi zrozumieć pacjenta i przekazać pacjentowi pewność, że wszystko jest pod kontrolą . Ostatni trymestr ciąży był dla mnie trudny z różnymi komplikacjami. Wprowadzone leczenie lekarza przyniosło jednak pozytywne rezultaty i na świecie pojawił się mój synek, duży i zdrowy .

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania