Informacje o placówce

Gabinety

Szpitale Polskie S.A.

Bolesława Chrobrego 4

78-500 , Drawsko Pomorskie , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Szpitale Polskie S.A.

Warszawska 52

40-008 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Szpitale Polskie S.A.

Mikołaja Reja 12

82-400 , Sztum , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Włodzimierz Rybczyński Inny

  Zostalam przyjęta na oddział planowo, aby wykonac septoplatykę.
  Nie byłam wcześniej u tego lekarza.
  Konsultacje i zabieg oceniam b. pozytywnie wbrew wcześniejszym kometarzom.
  Lekarz w trakcie konsultacji szczegółowo przyjrzał się i zbadał nos, wychwytując niuans przez moich dwóch laryngologów w Gdańsku niezauwazony.
  Spokojnym i przyjaznym tonem wyjasnił w czym problem, jak będzie wyglądał zabieg i leczenie. Otwarty na pytania i chętnie na nie odpowiada.
  Jego podejście uspokoiło mnie przed zabiegiem.
  Zabieg wykonany prawidłowo (potwierdziłam u swojego laryngologa). Bez powikłań, dobrze się goi.
  Mogę polecić lek. Rybczyńskiego innym pacjantom, którzy chcą wykonać zabieg szybko w Sztumie. :)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Artur Bednarz Inny

  Bardzo dobry fachowiec. Operacja rekonstrukcji więzadła krzyżowego i zszycie łąkotki przeprowadzona profesjonalnie, z pełnym skupieniem i szacunkiem do pacjenta. Czułam, że jestem w dobrych rękach.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jan Kaszubowski Inny

  Specyficzny aczkolwiek bardzo dobry, doświadczony lekarz. Mimo tego, że wydaje się dość chłodnym lekarzem to potrafi zrozumieć pacjenta i przekazać pacjentowi pewność, że wszystko jest pod kontrolą . Ostatni trymestr ciąży był dla mnie trudny z różnymi komplikacjami. Wprowadzone leczenie lekarza przyniosło jednak pozytywne rezultaty i na świecie pojawił się mój synek, duży i zdrowy .


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Błaszczyk poronienie

  Doktor przyjął mnie w bardzo ciężkiej sytuacji. Nie wyciągał pochopnych wniosków badanie przeprowadził dwukrotnie by potwierdzić diagnozę. Otoczył opieką a na każde pytanie usłyszałam szczegółowa odpowiedź. Opiekował się mną w szpitalu jak i po nim umawiając mnie na wizytę dzięki temu nie musiałam się martwić o szukanie lekarza chcącego pomóc. Ja nigdy nie zostałam tak dobrze potraktowana przez ginekologa. Dziękuję za opiekę oraz czuwanie nad moim stanem zdrowia oraz nadal jestem pod opieką lekarza. Bałam się trafić do innego ginekologa po niemiłych sytuacjach na szczęście znalazłam swojego lekarza.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Marek Bulsa

  Pan doktor to wspaniały, cudowny człowiek, świetny specjalista, o ogromnym sercu dla pacjentów, całkowicie oddany pacjentom, profesjonalista, najlepszy w swojej dziedzinie, a przy tym skromny, uczciwy, życzliwy człowiek. Dostać się w ręce Pana doktora to wielkie szczęście. Ja takie miałam, Pan doktor uratował mi życie i mojemu dziecku 28 lat temu. Pojawił się Pan jak anioł, kiedy straciłam nadzieję na przeżycie trudnego porodu wraz z moim dzieckiem, dając mi nadzieję, dając szansę mojemu dziecku na życie. Nigdy Pana nie zapomnę doktorze, dziękuję


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łokociejewski ciąża w bliżnie po cc

  Trafiłam na oddział w Drawsku gdzie doktor jest ordynatorem prosto od mojego lekarza do ktorego chodzę prywatnie, który właśnie wykryl u mnie ciaże w bliźnie po cc. Na początku dr nie chciał zbytnio dużo mówić, zapewne abym się nie denerwowała ale ze jestem osobą oczytaną, szybko doszłam z dr Łokociejewskim do porozumienia. Udało się ciąże zagrażającą mojemu życiu usunąć, pomimo że starsznie się bałam że skończy się to laparoskopią, zaufałam doktorowi. Super podejście. Faktycznie mówi per "ty" do pacjentek ale mi to wcale nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie. W szpitalu było widać że doktor ma pełne ręce roboty (byłam 5 dni). Polecam. Pacjentka z Kalisza Pomorskiego


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mariusz Czaja angina

  Wspaniały doktor który ma bardzo dobre podejście do dziecka .oraz trafnie stawia diagnozę i szybkie wyleczenie ,


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Błaszczyk cesarskie cięcie

  Z Panem Doktorem miałam do czynienia tylko podczas pobytu w szpitalu w Sztumie gdzie trafiłam w 36 tyg ciąży z podwyższonym ciśnieniem. Jestem mu bardzo wdzięczna za reakcje i za wykonanie cesarskiego cięcia w odpowiednim momencie , dziecko zdrowe i ja również! Blizna praktycznie nie widoczna, zagojona bez problemu , środkowe szycia również, także dziękuję Panie Doktorze za wszystko :-)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Artur Szatkowski zaburzenia widzenia

  Najlepszy neurolog na jakiego można trafić. Życzliwy, miły, konkretny i co najważniejsze pomocny. Jestem bardzo zaskoczona ludzkim podejściem lekarza do pacjenta. Szczerze polecam Pana Doktora.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Artur Szatkowski uporczywy ból kręgosłupa

  Wspaniały, profesjonalny lekarz, który pacjenta traktuje jak człowieka.godny polecenia.bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz