Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Prowadzę psychoterapię par i psychoterapię indywidualną w obszarze: • problemów w relacjach osobistych i zawodowych, • umiejętności budowania relacji, • poczucia własnej wartości, • wypalenia zawodowego, • niemocy twórczej, • depresji, poczucia pustki i bezsensu, • kryzysu rodzicielskiego, • syndromu DDA oraz DDD, • zaburzeń obsesyjno-kompulsywnych (np. syllogomania), • psychologicznego wsparcia w odchudzaniu, • kryzysu tożsamości i poszukiwania nowej ścieżki dla siebie, • innych trudności emocjonalnych.

Kilka słów na mój temat: Pracuję w podejściu humanistycznym, które na pierwszym miejscu stawia empatię i autentyczność. Szkoliłam się w Instytucie Psychologii Procesu, a aktualnie wzbogacam swoją praktykę o metody Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Jako terapeutka stawiam na odkrywanie Twojej prawdziwej natury i wspieranie Cię w tym, aby świadomie wnosić to, kim jesteś do relacji i otaczającego świata.

Prywatnie: Kocham psy, muzykę i filmy na dużym ekranie. Interesuję się językami obcymi i tym, jak język wpływa na nasz odbiór rzeczywistości. Fascynują mnie sny jako nośniki informacji z nieświadomości – w pracy terapeutycznej korzystam również z metod pracy z przekazem sennym.

więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia
Psychoterapia par
Psychoterapia traumy

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Aktualności

mgr Monika Kopycka

Stefana Czarnieckiego 46/2a, 05-816 Michałowice

Pomagam przekształcić lękowy lub unikający styl przywiązania w bezpieczniejszy, bardziej stabilny sposób bycia w relacjach. Wspieram w decyzyjności i przezwyciężaniu trudności relacyjnych — zarówno w terapii indywidualnej, jak i terapii par.

Wspieram także osoby zmagające się z depresją, lękami i innymi problemami, które utrudniają codzienne funkcjonowanie, takimi jak trauma, DDA/DDD, zaburzenia odżywiania, nieadaptacyjne marzycielstwo czy zbieractwo... i inne.

Jeśli jesteś na życiowym zakręcie i nie wiesz, co dalej — zapraszam na konsultację. Razem przyjrzymy się Twoim możliwościom, byś mógł/mogła wybrać najlepszą dla siebie drogę.

04/08/2025

Usługi i ceny

  • Psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta)

    220 zł

  • Psychoterapia par i małżeństw

    300 zł

  • Psychoterapia w języku hiszpańskim/ Psicoterapia en español

    250 zł

  • Psychoterapia

    200 zł

  • Konsultacja psychoterapeutyczna dla par online

    300 zł

Adresy (3)

Monika Kopycka
Psychoterapia - Osiedle Ogród Malichy

Stefana Czarnieckiego 46/2a, 05-816 Michałowice

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Gotówka
  • Blik
  • Karta płatnicza
Monika Kopycka

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Blik
  • Przelew na konto
Monika Kopycka
Hoża Psychoterapia

Hoża 43/49 lokal 10, Śródmieście, 00-681 Warszawa

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Gotówka
  • Blik
  • Karta płatnicza

27 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Skuteczność leczenia
  • Punktualność

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • M

    Bardzo gorąco polecam Panią Monikę.
    Pomaga bardziej zrozumieć siebie i trafnie podpowiedzieć metody, które potrafią ułatwić życie.

     • Psychoterapia - Osiedle Ogród Malichy  • 

    mgr Monika Kopycka

    Dziękuję za te słowa. Wszystkiego dobrego!


  • Bardzo empatyczne podejście. Dobrze postawione pytania. Konkretne spojrzenie na sprawę. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc.

     • Psychoterapia - Osiedle Ogród Malichy  • 

    mgr Monika Kopycka

    Pięknie dziękuję za feedback. Wszystkiego dobrego!


  • K

    Polecam bardzo panią Monikę. Ciepła, empatyczna osoba, która szczegółowo wysłuchuje. Widzę dużą poprawę w swoich problemach dzięki rozmowom, które przeprowadziłyśmy.

     • Konsultacja online  • 

    mgr Monika Kopycka

    Serdecznie dziękuję za te słowa i życzę wszystkiego dobrego!


  • A

    Bardzo polecam Panią Monikę.Terapia odbywa się w spokojnej, bezpiecznej atmosferze, a sposób prowadzenia sesji jest profesjonalny i jednocześnie bardzo empatyczny. Dzięki trafnym pytaniom i uważności Pani Moniki udało mi się spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy i zrobić realne postępy. Czuję, że to miejsce, w którym naprawdę można otrzymać pomoc. Z pełnym przekonaniem polecam każdemu, kto szuka skutecznej i życzliwej terapii.

     • Konsultacja online  • 

    mgr Monika Kopycka

    Serdecznie dziękuję za feedback. Wszystkiego dobrego!


  • M

    Serdecznie polecam terapię u Pani Moniki. Najbardziej cenię u niej profesjonalizm, zaangażowanie, dogłębną analizę i fachowe spojrzenie na dany temat. Pani Monika potrafi dokładnie wyjaśnić przyczynę problemu z którym się borykam, a także zaproponować ścieżkę, która umożliwi ułożenie sobie wszystkiego w głowie. Potrafi słuchać i pomaga podjąć odpowiednie kroki, co umożliwia dalszą pracę nad sobą. Jestem bardzo zadowolony i pozytywnie zaskoczony z efektów jakie udało mi się uzyskać z pomocą Pani Moniki :)

     • Psychoterapia - Osiedle Ogród Malichy  • 

    mgr Monika Kopycka

    Dziękuję za feedback. Wszystkiego dobrego!


  • S

    Z całego serca polecam Panią Monikę, w ciągu kilku spotkań komunikacja z partnerem dzięki pomocy uległa znacznej poprawie.

     • Konsultacja online  • 

    mgr Monika Kopycka

    Bardzo dziękuję za feedback. Wszystkiego dobrego dla Państwa.


  • Nie polecam tej pani psycholog, szczególnie jeśli chodzi o terapię małżeńską.
    Podczas sesji odniosłam wrażenie, że była całkowicie bierna – jedynie odliczała czas do końca spotkania, nie wykazując zaangażowania ani chęci zrozumienia naszej sytuacji. Nie otrzymaliśmy żadnych konkretnych wskazówek, kierunku dalszej pracy ani wsparcia. Zamiast poczucia ulgi czy nadziei, wyszliśmy jeszcze bardziej zagubieni. Nasz problem został całkowicie zignorowany – wyglądało to tak, jakby przerósł osobę, która powinna nam pomóc. Z przykrością stwierdzam, że była to dla nas strata czasu i pieniędzy

     • Psychoterapia - Osiedle Ogród Malichy  • 

    mgr Monika Kopycka

    Przykro mi, że odniosła Pani takie wrażenie. Pierwsze spotkanie ma m.in na celu sprawdzenie, czy dany terapeuta jest dla mnie / dla nas. Mam nadzieję, że znajdą Państwo dla siebie odpowiednią osobę do pracy, której feedback będzie mógł zostać przyjęty. Powodzenia.


  • A

    Polecam Panią Monikę. Wspierała mnie fachowo w najgorszym momencie. Serdecznie polecam.

     • Psychoterapia - Osiedle Ogród Malichy  • 

    mgr Monika Kopycka

    Bardzo dziękuję za te słowa. Wszystkiego dobrego.


  • L

    Pani Monika jest wspaniałą, serdeczną, profesjonalną terapeutką o wnikliwym umyśle i niezwykle dobrej intuicji. Odnosi się z ogromnym sercem i wyczuciem i każde zdarzenie rozpatruje indywidualnie. Bez obaw powierzam jej swoje najbardziej intymne sprawy. Z wielką delikatnością i intuicją prowadzi przez ciemne doświadczenia życiowe. W jej obecności czuję troskę i opiekę. Dzięki niej zauważam jak piękne jest życie. Gorąco polecam pracę z Panią Moniką, jestem bardzo zadowolona i czuję wdzięczność.

     • Konsultacja online  • 

    mgr Monika Kopycka

    Dziękuję za feedback. Wszystkiego dobrego!


  • O

    Super osoba : ) Jestem mile zaskoczony.. na początku pierwszego spotkania czujesz z tą panią taką wieź że to tej osobie o wszystkim powiesz co ci się w życiu złego wydarzyło.

     • Konsultacja online  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

20 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Monika Kopycka

Sytuacja jest bardzo poważna. Jeśli Pani rozmowy z synem nic nie dają, można zamówić do domu wizytę psychiatry, aby porozmawiał z synem, gdy ten będzie w domu. Oczywiście syn może nie wyrażać wtedy… Więcej


ODPOWIEDŹ LEKARZA:

mgr Monika Kopycka

Obawiam się, że bez regularnej psychoterapii może być Pani trudno - jak to się mówi kolokwialnie - stanąć z powrotem na nogi. Wygląda na to, że i Pani, i partner borykacie się z własnymi trudnościami,… Więcej


Zobacz wszystkie odpowiedzi

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania